Ranking

pełny ranking
ostatni kwartał
ostatni miesiąc
1
SP7 w Tomaszowie Mazowieckim 50232pkt
2
Przedszkole Niepubliczne "Bajkowe Wzgórze" w Bydgoszczy 43070pkt
3
Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu 42592pkt
4
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce 39518pkt
5
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 21494pkt
6
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorajcu 19870pkt
7
Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej 16001pkt
8
Szkoła podstawowa im. Adama Mickiewicza w Żyrzynie 14850pkt
9
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Niedzieliskach 13370pkt
10
Szkoła Podstawowa w Buku 13350pkt
11
Szkoła Podstawowa nr.1 im. Adama Mickiewicza w Radzionkowie 13238pkt
12
I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej 12966pkt
13
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą 12375pkt
14
Zespół Szkół im.Janusza Korczaka w Laskowej 11040pkt
15
Zespół Szkół Sportowych nr 6 w Ełku 10596pkt
16
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie 10552pkt
17
Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Skłodowskiej-Curie w Plewiskach 10239pkt
18
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. 4 Dywizji Piechoty w Szwecji 10004pkt
19
Szkoła Podstawowa w Szczepidle 9232pkt
20
Szkoła Podstawowa w Snopkowie 9172pkt
21
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.ks.prof.J.Tischnera w Tarnowie 9100pkt
22
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku 9000pkt
23
Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi im. bł. Bolesławy Lament 8832pkt
24
Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku 8450pkt
25
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Antoninek w Wieluniu 8266pkt
26
Szkoła Podstawowa im. bł. s. Marty Wieckiej w Szczodrowie 7793pkt
27
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lubomirskiego w Nowym Wiśniczu 7410pkt
28
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Łapanowie 7250pkt
29
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Mikołaja Kopernika w Lesznie z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi 7247pkt
30
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora H. Sucharskiego w Bytowie 6785pkt
31
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 6299pkt
32
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu 6153pkt
33
Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu 5575pkt
34
Zespół Szkół w Ostrówku 4850pkt
35
Publiczne Przedszkole Samorządowe w Łękińsku 4845pkt
36
Zespół Szkolno Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej 4750pkt
37
Szkoła Podstawowa w Wiercinach 4645pkt
38
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Maryi z Nazaretu w Kielcach 4500pkt
39
Szkoła Podstawowa w Przybradzu 4500pkt
40
Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej 4375pkt
41
Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w Czapurach 4075pkt
42
Szkoła podstawowa im.por.Stefana Rysmanna w Bronikowie 3930pkt
43
Zespół Szkół w Łaziskach Górnych 3850pkt
44
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie 3675pkt
45
Zespół Szkół w Maliniu 3520pkt
46
Przedszkole "Małe Talenty" w Luboniu 3450pkt
47
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Józefa Drożdża Bielsko - Biała 3450pkt
48
Zespół Szkół i Przedszkole w Pustkowie Osiedlu 3375pkt
49
Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy 3282pkt
50
Gminne Przedszkole w Krasnem 3250pkt
51
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie 3250pkt
52
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie 3225pkt
53
Szkoła Podstawowa nr 31 w Zabrzu 3200pkt
54
Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Buku 3100pkt
55
Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach 2500pkt
56
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Z. Herberta w Lublinie 2490pkt
57
Szkoła Podstawowa 59 w Poznaniu 2000pkt
58
Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowie 2000pkt
59
Szkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej w Krakowie 2000pkt
60
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie 2000pkt
61
PSP nr 31 w Opolu 2000pkt
62
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Kępnie 2000pkt
63
Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem 2000pkt
64
Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie 2000pkt
65
Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie 2000pkt
66
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Liszkach 2000pkt
67
Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie 2000pkt
68
Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej 2000pkt
69
SP w Jangrocie 2000pkt
70
Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Buku 2000pkt
71
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Bartosza Głowackiego w Krakowie 2000pkt
72
Zespół Placówek Oświatowych w Rusocicach 2000pkt
73
Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu 2000pkt
74
Szkoła Policealna Fabryka Absolwentów w Lublinie 2000pkt
75
Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w Krakowie 2000pkt
76
Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego w Bolesławcu 2000pkt
77
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 2000pkt
78
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze 2000pkt
79
Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Wólce Wieprzeckiej 2000pkt
80
Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Tarnowie 2000pkt
81
Szkoła Podstawowa im.ks.St. Słotwińskiego w Kamieniu 2000pkt
82
Szkoła Podstawowa w Wadowicach Dolnych 2000pkt
83
Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich 2000pkt
84
Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej 2000pkt
85
Zespół Szkół w Ostrorogu 2000pkt
86
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 2000pkt
87
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W STADNICKIEJ WOLI 2000pkt
88
Zespół Szkół i Placówek im. Ks. Jana Twardowskiego w Baranowie Sandomierskim 2000pkt
89
SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Jarosławiu 2000pkt
90
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zalesiu 2000pkt
91
Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 2000pkt
92
Szkoła Podstawowa w Stawku 2000pkt
93
Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie 2000pkt
94
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu 2000pkt
95
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 2000pkt
96
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 5 w Krakowie 2000pkt
97
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach 2000pkt
98
Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Augustianek w Krakowie 2000pkt
99
Szkoła Podstawowa w Robuniu 2000pkt
100
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Krakowie 2000pkt
101
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zawadzie 2000pkt
102
Zespół Szkolno-Przedszkolny 2000pkt
103
Szkoła Podstawowa Marklowice Górne 2000pkt
104
Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie 2000pkt
105
Szkoła Podstawowa w Wierzchach 2000pkt
106
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu 2000pkt
107
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Krasnem 2000pkt
108
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach 2000pkt
109
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej 2000pkt
110
Szkoła Podstawowa nr 133 im. Orła Białego w Krakowie 2000pkt
111
Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Toporzyku 2000pkt
112
Szkoła Podstawowa 33 w Sosnowcu 2000pkt
113
Szkoła Podstawowa nr 30 im. E. Zawidzkiej w Dąbrowie Górniczej 2000pkt
114
Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" we Wrocławiu 2000pkt
115
I Liceum Ogólnokształcące w Koninie 2000pkt
116
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Załuczu 2000pkt
117
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku 2000pkt
118
Szkoła Podstawowa w Maniowie 2000pkt
119
Szkoła Podstawowa im. St. Marusarza w Wojciechowie 2000pkt
120
Szkoła Podstawowa w Białobrzegach 2000pkt
121
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej w Kielcach 2000pkt
122
Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Dylewie 2000pkt
123
Szkoła Podstawowa 19 w Sosnowcu 2000pkt
124
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Mysłowicach 2000pkt
125
Szkoła Podstawowa nr 3 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie 2000pkt
126
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piekarach 2000pkt
127
Szkoła Podstawowa w Łomnicy – Zdroju 2000pkt
128
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Dąbrowie Górniczej 2000pkt
129
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Tychach 2000pkt
130
Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem 2000pkt
131
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sulechowie 2000pkt
132
Szkoła Podstawowa w Izbiskach 2000pkt
133
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 2000pkt
134
Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim   2000pkt
135
Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie 2000pkt
136
Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy 2000pkt
137
I Liceum Ogólnokształcące w Limanowej 2000pkt
138
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach 2000pkt
139
Szkoła Podstawowa im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Kolnicy 2000pkt
140
Szkoła Podstawowa im. Jarosława Dąbrowskiego 2000pkt
141
Szkoła Podstawowa im. Ks.Jana Twardowskiego w Chudku 2000pkt
142
Szkoła Podstawowa w Chmielniku 2000pkt
143
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gaju 2000pkt
144
ZS im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie 2000pkt
145
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kleszczowie 2000pkt
146
Szkoła podstawowa nr 3 im. P. Firleja w Lubartowie 2000pkt
147
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Andrychowie 2000pkt
148
SZKOŁA PODSTAWOWA W TWOROGU 2000pkt
149
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Izdebkach Kosnach 2000pkt
150
Szkoła Podstawowa nr 2 w Niechobrzu 2000pkt
151
Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Marii Konopnickiej w Słupnie 2000pkt
152
Szkoła Podstawowa w Makowiskach 2000pkt
153
Słoneczne Przedszkole Językowe w Bytowie 2000pkt
154
Zespół Szkół nr 5 w Korbielowie 2000pkt
155
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach 2000pkt
156
Szkoła Podstawowa im. W. S. Reymonta w Koziebrodach 2000pkt
157
Przedszkole nr 13 w Poznaniu 2000pkt
158
Przedszkole nr 6 w Krasnymstawie 2000pkt
159
Prywatna Szkoła Podstwowa Nr 108 im. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy 2000pkt
160
Zespół Szkół w Białobrzegach 2000pkt
161
Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny 2000pkt
162
Szkoła Podstawowa nr 8 we Wrocławiu 2000pkt
163
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy 2000pkt
164
Zespół Szkół w Borkach 2000pkt
165
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Róży Zamoyskiej w Szczebrzeszynie 2000pkt
166
IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 2000pkt
167
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole 2000pkt
168
Przedszkole nr 1 w Sławnie 2000pkt
169
Przedszkole "Miś Puchatek” w Bytowie 2000pkt
170
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kraczkowej 2000pkt
171
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowem 2000pkt
172
Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Augustianek 2000pkt
173
Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu 2000pkt
174
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciemnej 2000pkt
175
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 52 w Krakowie 2000pkt
176
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie 2000pkt
177
Zespół Szkół w Korczynie 2000pkt
178
Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu 2000pkt
179
VII LO im. M. Konopnickiej w Lublinie 2000pkt
180
Zespół Placówek Oświatowych w Węglówce 2000pkt
181
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gębicach 2000pkt
182
II LO im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach 2000pkt
183
Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Wąsoszach 2000pkt
184
Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce 2000pkt
185
Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu 2000pkt
186
Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgorzewie 2000pkt
187
Przedszkole Nr 41 Sióstr Augustianek 2000pkt
188
Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie 2000pkt
189
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Stalowej Woli 2000pkt
190
Przedszkole Miejskie nr 51 w Sosnowcu 2000pkt
191
Przedszkole "Słoneczne Stacyjkowo" w Bytowie 2000pkt
192
Katolicka szkoła podstawowa w Nowej Soli 2000pkt
193
Zespół Szkół w Burzeninie 2000pkt
194
Szkoła Podstawowa w Łukowicy 2000pkt
195
Szkoła Podstawowa w Białobieli 2000pkt
196
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Noskowie 2000pkt
197
Zespół Szkół im. ks. St. Brzóski w Zalesiu 2000pkt
198
Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu 2000pkt
199
Przedszkole Samorządowe nr 3 w Kruszwicy 2000pkt
200
Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 158 2000pkt
201
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawla II w Kasince Małej 2000pkt
202
Szkoła Podstawowa nr 350 w Warszawie 2000pkt
203
Zespół Szkół nr 1 w Limanowej 2000pkt
204
Szkola Podstawowa w Nieledwi 2000pkt
205
Zespół Szkół Łączności w Poznaniu 2000pkt
206
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gójsku 2000pkt
207
Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie 2000pkt
208
Szkoła Podstawowa z Przedszkolem w Nowej Wsi 2000pkt
209
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im.E.Abramowskiego w Katowicach 2000pkt
210
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Dąbiu 2000pkt
211
Zespół Szkół w Strzegocicach 2000pkt
212
Szkoła Podstawowa nr 60 w Poznaniu 2000pkt
213
Niepubliczne Przedszkole MAGICZNY KUFEREK 2000pkt
214
Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie 2000pkt
215
Katolicka Szkoła Podstawowa w Oleśnicy 2000pkt
216
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Kozach 2000pkt
217
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Brzezinach 2000pkt
218
ZSPiP Filipowice 2000pkt
219
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki w Łukowie 2000pkt
220
Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku 2000pkt
221
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu 2000pkt
222
Szkoła Podstawowa nr 26 w Dąbrowie Górniczej 2000pkt
223
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego 2000pkt
224
Szkoła Podstawowa nr1 w Plewiskach 2000pkt
225
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Poziomkowa" 2000pkt
226
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Chorzowa 2000pkt
227
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach 2000pkt
228
Szkoła Podstawowa nr 20 w Sosnowcu 2000pkt
229
SP nr 45 im Pauli Montal Sióstr Pijarek w Krakowie 2000pkt
230
Przedszkole nr 6 w Zielonej Górze 2000pkt
231
IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu 2000pkt
232
Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Mierzęcicach 2000pkt
233
Szkoła Podstawowa nr 24 w Krakowie 2000pkt
234
Przedszkole nr 127 w Poznaniu 2000pkt
235
Szkoła Podstawowa nr 368 im.,,Polskich Olimpijczyków" Warszawa 2000pkt
236
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. M.Grodzieckiego w Cieszynie 2000pkt
237
Szkoła Podstawowa im. Św.Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim 2000pkt
238
IX LO im. M. Kopernika w Lublinie 2000pkt
239
Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Fregata" w Gdańsku 2000pkt
240
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych 2000pkt
241
Samorządowe Przedszkole w Ostrówku 2000pkt
242
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w Lublinie 2000pkt
243
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie 2000pkt
244
Szkoła Podstawowa nr 18 w Kaliszu 2000pkt
245
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach 2000pkt
246
Zespół Szkół w Trzebosi 2000pkt
247
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokolnikach 2000pkt
248
Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie 2000pkt
249
Szkoła Podstawowa nr 41 w Bydgoszczy 2000pkt
250
Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Augustowie 2000pkt
251
Zespół Szkół nr 1 im.H.Sienkiewicza w Łukowie 2000pkt
252
Szkoła Podstawowa w Krzu 2000pkt
253
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach 2000pkt
254
Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie 2000pkt
255
Zespół Szkól Atena w Sosnowcu 2000pkt
256
Żłobek Miejski "Jaś i Małgosia" Bełchatów 2000pkt
257
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Boruszowicach 2000pkt
258
Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie 2000pkt
259
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Poznaniu 2000pkt
260
Szkoła Podstawowa nr 2 w Augustowie 2000pkt
261
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ostrowcu Świętokrzyskim 2000pkt
262
Miejska Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF w Bytomiu 2000pkt
263
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochach 2000pkt
264
Szkoła Podstawowa nr 36 w Sosnowcu 2000pkt
265
Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. św. St. Kostki w Przytocznicy 2000pkt
266
Szkoła Podstawowa w Rudzie - Hucie im.por.Zbigniewa Twardego ps.Trzask 2000pkt
267
Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach 2000pkt
268
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach 2000pkt
269
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie 2000pkt
270
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Błędowej Zgłobieńskiej 2000pkt
271
Szkoła Podstawowa nr 107 w Warszawie 2000pkt
272
Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie 2000pkt
273
Szkoła Podstawowa w Pliszczynie 2000pkt
274
Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej 2000pkt
275
Szkoła Podstawowa w Kłodnem 2000pkt
276
Szkoła Podstawowa w Dusznikach 2000pkt
277
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kluczewie 2000pkt
278
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubiniu 2000pkt
279
Szkoła Branżowa w Bytowie 2000pkt
280
Szkoła Podstawowa Im. Ks. A. Chojnackiego w Zagórzu 1750pkt
281
Szkoła Podstawowa Skrzydła 1300pkt
1
SP7 w Tomaszowie Mazowieckim 50232pkt
2
Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu 40592pkt
3
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorajcu 19870pkt
4
Przedszkole Niepubliczne "Bajkowe Wzgórze" w Bydgoszczy 15305pkt
5
Szkoła podstawowa im. Adama Mickiewicza w Żyrzynie 14850pkt
6
Szkoła Podstawowa nr.1 im. Adama Mickiewicza w Radzionkowie 13238pkt
7
Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej 11676pkt
8
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 11494pkt
9
Szkoła Podstawowa w Buku 11350pkt
10
I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej 10966pkt
11
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą 10375pkt
12
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. 4 Dywizji Piechoty w Szwecji 10004pkt
13
Zespół Szkół Sportowych nr 6 w Ełku 8596pkt
14
Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku 8450pkt
15
Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Skłodowskiej-Curie w Plewiskach 7614pkt
16
Szkoła Podstawowa w Szczepidle 7232pkt
17
Szkoła Podstawowa w Snopkowie 7172pkt
18
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.ks.prof.J.Tischnera w Tarnowie 7100pkt
19
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku 7000pkt
20
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Niedzieliskach 5848pkt
21
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lubomirskiego w Nowym Wiśniczu 5410pkt
22
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora H. Sucharskiego w Bytowie 4785pkt
23
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 4299pkt
24
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu 4153pkt
25
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Mikołaja Kopernika w Lesznie z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi 3182pkt
26
Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach 2500pkt
27
Szkoła Podstawowa Im. Ks. A. Chojnackiego w Zagórzu 1750pkt
28
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie 1675pkt
29
Szkoła Podstawowa Skrzydła 1300pkt
30
Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy 1282pkt
31
Gminne Przedszkole w Krasnem 1250pkt
32
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie 1225pkt
33
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie 500pkt
34
Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi im. bł. Bolesławy Lament 500pkt
35
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Antoninek w Wieluniu 500pkt
36
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce 180pkt
1
Szkoła Podstawowa w Buku 11350pkt
2
Przedszkole Niepubliczne "Bajkowe Wzgórze" w Bydgoszczy 5810pkt
3
I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej 4322pkt
4
SP7 w Tomaszowie Mazowieckim 3000pkt
5
Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu 2000pkt
6
Szkoła Podstawowa Skrzydła 1300pkt
7
Gminne Przedszkole w Krasnem 1250pkt
8
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie 1225pkt
9
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.ks.prof.J.Tischnera w Tarnowie 500pkt
10
Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku 500pkt
11
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 500pkt
12
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Niedzieliskach 500pkt
13
Zespół Szkół Sportowych nr 6 w Ełku 500pkt
14
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Mikołaja Kopernika w Lesznie z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi 500pkt
15
Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej 500pkt
16
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie 500pkt
17
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. 4 Dywizji Piechoty w Szwecji 500pkt
18
Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi im. bł. Bolesławy Lament 500pkt
19
Szkoła Podstawowa w Snopkowie 500pkt
20
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Antoninek w Wieluniu 500pkt
21
Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorajcu 500pkt
22
Szkoła Podstawowa w Szczepidle 500pkt
23
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 500pkt
24
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu 500pkt
25
Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Skłodowskiej-Curie w Plewiskach 500pkt
26
Szkoła Podstawowa nr.1 im. Adama Mickiewicza w Radzionkowie 500pkt