Ranking

pełny ranking
ostatni kwartał
ostatni miesiąc
1
Zespół Szkół im.Janusza Korczaka w Laskowej 11040pkt
2
Szkoła Podstawowa im. bł. s. Marty Wieckiej w Szczodrowie 6358pkt
3
Przedszkole Niepubliczne "Bajkowe Wzgórze" w Bydgoszczy 6300pkt
4
Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu 5575pkt
5
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 5500pkt
6
Zespół Szkół w Ostrówku 4850pkt
7
Zespół Szkolno Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej 4750pkt
8
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Maryi z Nazaretu w Kielcach 4500pkt
9
Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej 4375pkt
10
Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w Czapurach 4075pkt
11
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Mikołaja Kopernika w Lesznie z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi 4065pkt
12
Szkoła podstawowa im.por.Stefana Rysmanna w Bronikowie 3930pkt
13
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Niedzieliskach 3772pkt
14
Zespół Szkół i Przedszkole w Pustkowie Osiedlu 3375pkt
15
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie 3250pkt
16
Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach 2625pkt
17
Miejska Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF w Bytomiu 2000pkt
18
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu 2000pkt
19
Przedszkole Samorządowe nr 3 w Kruszwicy 2000pkt
20
Szkoła Podstawowa w Rudzie - Hucie im.por.Zbigniewa Twardego ps.Trzask 2000pkt
21
Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. św. St. Kostki w Przytocznicy 2000pkt
22
Szkoła Podstawowa nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim 2000pkt
23
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Chorzowa 2000pkt
24
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki w Łukowie 2000pkt
25
Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku 2000pkt
26
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie 2000pkt
27
Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach 2000pkt
28
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ostrowcu Świętokrzyskim 2000pkt
29
Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie 2000pkt
30
SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Jarosławiu 2000pkt
31
SP nr 45 im Pauli Montal Sióstr Pijarek w Krakowie 2000pkt
32
Przedszkole nr 6 w Zielonej Górze 2000pkt
33
Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie 2000pkt
34
Zespół Szkół i Placówek im. Ks. Jana Twardowskiego w Baranowie Sandomierskim 2000pkt
35
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce 2000pkt
36
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kluczewie 2000pkt
37
Szkoła Podstawowa im. Św.Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim 2000pkt
38
IX LO im. M. Kopernika w Lublinie 2000pkt
39
Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Fregata" w Gdańsku 2000pkt
40
Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Wólce Wieprzeckiej 2000pkt
41
Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Mierzęcicach 2000pkt
42
Zespół Szkół w Strzegocicach 2000pkt
43
Szkoła Podstawowa w Wadowicach Dolnych 2000pkt
44
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W STADNICKIEJ WOLI 2000pkt
45
Szkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej w Krakowie 2000pkt
46
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w Lublinie 2000pkt
47
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu 2000pkt
48
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Kępnie 2000pkt
49
Szkoła Podstawowa nr 36 w Sosnowcu 2000pkt
50
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokolnikach 2000pkt
51
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych 2000pkt
52
Samorządowe Przedszkole w Ostrówku 2000pkt
53
Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem 2000pkt
54
Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu 2000pkt
55
Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie 2000pkt
56
Szkoła Podstawowa nr 41 w Bydgoszczy 2000pkt
57
Szkoła Podstawowa w Stawku 2000pkt
58
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Liszkach 2000pkt
59
Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie 2000pkt
60
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie 2000pkt
61
Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Tarnowie 2000pkt
62
Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie 2000pkt
63
Zespół Szkół nr 1 im.H.Sienkiewicza w Łukowie 2000pkt
64
Szkoła Podstawowa w Krzu 2000pkt
65
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zawadzie 2000pkt
66
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze 2000pkt
67
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach 2000pkt
68
Szkoła Podstawowa nr 24 w Krakowie 2000pkt
69
Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie 2000pkt
70
Szkoła Podstawowa im.ks.St. Słotwińskiego w Kamieniu 2000pkt
71
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Poznaniu 2000pkt
72
Szkoła Podstawowa nr 2 w Augustowie 2000pkt
73
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 2000pkt
74
PSP nr 31 w Opolu 2000pkt
75
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zalesiu 2000pkt
76
Zespół Szkół w Ostrorogu 2000pkt
77
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej 2000pkt
78
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Błędowej Zgłobieńskiej 2000pkt
79
Szkoła Podstawowa nr 107 w Warszawie 2000pkt
80
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Antoninek w Wieluniu 2000pkt
81
Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 2000pkt
82
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą 2000pkt
83
Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej 2000pkt
84
Zespół Szkolno-Przedszkolny 2000pkt
85
Szkoła Branżowa w Bytowie 2000pkt
86
Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie 2000pkt
87
Szkoła Podstawowa w Pliszczynie 2000pkt
88
Szkoła Podstawowa nr 31 w Zabrzu 2000pkt
89
Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej 2000pkt
90
Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie 2000pkt
91
Przedszkole "Małe Talenty" w Luboniu 2000pkt
92
Szkoła Podstawowa Marklowice Górne 2000pkt
93
Szkoła Podstawowa 59 w Poznaniu 2000pkt
94
Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowie 2000pkt
95
Szkoła Podstawowa nr 3 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie 2000pkt
96
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Krasnem 2000pkt
97
Zespół Szkół w Łaziskach Górnych 2000pkt
98
SP w Jangrocie 2000pkt
99
Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Buku 2000pkt
100
Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu 2000pkt
101
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku 2000pkt
102
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Bartosza Głowackiego w Krakowie 2000pkt
103
Zespół Placówek Oświatowych w Rusocicach 2000pkt
104
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Tychach 2000pkt
105
Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Toporzyku 2000pkt
106
Szkoła Podstawowa nr 133 im. Orła Białego w Krakowie 2000pkt
107
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Z. Herberta w Lublinie 2000pkt
108
Szkoła Podstawowa w Białobrzegach 2000pkt
109
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora H. Sucharskiego w Bytowie 2000pkt
110
Szkoła Policealna Fabryka Absolwentów w Lublinie 2000pkt
111
Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w Krakowie 2000pkt
112
Szkoła Podstawowa im. St. Marusarza w Wojciechowie 2000pkt
113
Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego w Bolesławcu 2000pkt
114
Szkoła Podstawowa w Kłodnem 2000pkt
115
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie 2000pkt
116
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej w Kielcach 2000pkt
117
Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich 2000pkt
118
Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej 2000pkt
119
ZS im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie 2000pkt
120
Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy 2000pkt
121
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach 2000pkt
122
Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie 2000pkt
123
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu 2000pkt
124
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Andrychowie 2000pkt
125
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie 2000pkt
126
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 2000pkt
127
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 5 w Krakowie 2000pkt
128
Szkoła Podstawowa nr 23 Bielsko - Biała 2000pkt
129
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Dąbrowie Górniczej 2000pkt
130
Szkoła Podstawowa w Łomnicy – Zdroju 2000pkt
131
Szkoła Podstawowa 33 w Sosnowcu 2000pkt
132
Szkoła Podstawowa im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Kolnicy 2000pkt
133
Szkoła Podstawowa w Wierzchach 2000pkt
134
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach 2000pkt
135
Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Augustianek w Krakowie 2000pkt
136
Szkoła Podstawowa w Szczepidle 2000pkt
137
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach 2000pkt
138
Szkoła Podstawowa w Robuniu 2000pkt
139
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 2000pkt
140
Szkoła Podstawowa w Snopkowie 2000pkt
141
Szkoła Podstawowa im. Jarosława Dąbrowskiego 2000pkt
142
Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu 2000pkt
143
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu 2000pkt
144
IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 2000pkt
145
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gaju 2000pkt
146
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piekarach 2000pkt
147
Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem 2000pkt
148
Szkoła Podstawowa nr 30 im. E. Zawidzkiej w Dąbrowie Górniczej 2000pkt
149
Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" we Wrocławiu 2000pkt
150
Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej 2000pkt
151
Szkoła podstawowa nr 3 im. P. Firleja w Lubartowie 2000pkt
152
I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej 2000pkt
153
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące 2000pkt
154
Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Augustianek 2000pkt
155
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Izdebkach Kosnach 2000pkt
156
SZKOŁA PODSTAWOWA W TWOROGU 2000pkt
157
Zespół Szkół w Białobrzegach 2000pkt
158
Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Dylewie 2000pkt
159
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Załuczu 2000pkt
160
Szkoła Podstawowa w Buku 2000pkt
161
Prywatna Szkoła Podstwowa Nr 108 im. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy 2000pkt
162
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku 2000pkt
163
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Krakowie 2000pkt
164
Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Wąsoszach 2000pkt
165
Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny 2000pkt
166
Szkoła Podstawowa 19 w Sosnowcu 2000pkt
167
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Mysłowicach 2000pkt
168
Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie 2000pkt
169
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Róży Zamoyskiej w Szczebrzeszynie 2000pkt
170
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kleszczowie 2000pkt
171
SP im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce 2000pkt
172
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sulechowie 2000pkt
173
Szkoła Podstawowa w Izbiskach 2000pkt
174
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Łapanowie 2000pkt
175
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kraczkowej 2000pkt
176
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 2000pkt
177
I Liceum Ogólnokształcące w Koninie 2000pkt
178
Szkoła Podstawowa w Łukowicy 2000pkt
179
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.ks.prof.J.Tischnera w Tarnowie 2000pkt
180
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowem 2000pkt
181
II LO im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach 2000pkt
182
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gębicach 2000pkt
183
Szkoła Podstawowa im. Ks.Jana Twardowskiego w Chudku 2000pkt
184
Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie 2000pkt
185
Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy 2000pkt
186
Zespół Placówek Oświatowych w Węglówce 2000pkt
187
Szkoła Podstawowa w Wiercinach 2000pkt
188
Szkoła Podstawowa w Maniowie 2000pkt
189
Zespół Szkół nr 1 w Limanowej 2000pkt
190
Zespół Szkół w Maliniu 2000pkt
191
Szkoła Podstawowa w Chmielniku 2000pkt
192
Szkoła Podstawowa z Przedszkolem 2000pkt
193
Przedszkole Nr 41 Sióstr Augustianek 2000pkt
194
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole 2000pkt
195
Szkoła Podstawowa nr 2 w Niechobrzu 2000pkt
196
Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Marii Konopnickiej w Słupnie 2000pkt
197
Szkoła Podstawowa w Makowiskach 2000pkt
198
Niepubliczne Przedszkole MAGICZNY KUFEREK 2000pkt
199
Katolicka szkoła podstawowa w Nowej Soli 2000pkt
200
Słoneczne Przedszkole Językowe w Bytowie 2000pkt
201
Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim   2000pkt
202
Gminne Przedszkole w Krasnem 2000pkt
203
Publiczne Przedszkole Samorządowe w Łękińsku 2000pkt
204
Zespół Szkół w Burzeninie 2000pkt
205
Szkoła Podstawowa nr 350 w Warszawie 2000pkt
206
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawla II w Kasince Małej 2000pkt
207
Szkoła Podstawowa nr 8 we Wrocławiu 2000pkt
208
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach 2000pkt
209
Szkoła Podstawowa im. W. S. Reymonta w Koziebrodach 2000pkt
210
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego 2000pkt
211
Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 158 2000pkt
212
Przedszkole nr 13 w Poznaniu 2000pkt
213
I Liceum Ogólnokształcące w Limanowej 2000pkt
214
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy 2000pkt
215
Zespół Szkół w Borkach 2000pkt
216
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach 2000pkt
217
Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie 2000pkt
218
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Stalowej Woli 2000pkt
219
Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu 2000pkt
220
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciemnej 2000pkt
221
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 52 w Krakowie 2000pkt
222
Szkoła Podstawowa w Przybradzu 2000pkt
223
Szkoła Podstawowa nr 60 w Poznaniu 2000pkt
224
Przedszkole nr 1 w Sławnie 2000pkt
225
Zespół Szkół nr 5 w Korbielowie 2000pkt
226
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. M.Grodzieckiego w Cieszynie 2000pkt
227
Katolicka Szkoła Podstawowa w Oleśnicy 2000pkt
228
Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie 2000pkt
229
Zespół Szkół w Trzebosi 2000pkt
230
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Poziomkowa" 2000pkt
231
Szkoła Podstawowa nr1 w Plewiskach 2000pkt
232
Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce 2000pkt
233
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie 2000pkt
234
Zespół Szkół w Korczynie 2000pkt
235
Szkoła Podstawowa nr 26 w Dąbrowie Górniczej 2000pkt
236
Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu 2000pkt
237
Przedszkole nr 6 w Krasnymstawie 2000pkt
238
Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu 2000pkt
239
Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgorzewie 2000pkt
240
IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu 2000pkt
241
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im.E.Abramowskiego w Katowicach 2000pkt
242
Zespół Szkół Sportowych nr 6 w Ełku 2000pkt
243
Szkoła Podstawowa w Białobieli 2000pkt
244
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Noskowie 2000pkt
245
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 2000pkt
246
Przedszkole nr 127 w Poznaniu 2000pkt
247
Przedszkole Miejskie nr 51 w Sosnowcu 2000pkt
248
Przedszkole "Miś Puchatek” w Bytowie 2000pkt
249
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Boruszowicach 2000pkt
250
Szkoła Podstawowa nr 368 im.,,Polskich Olimpijczyków" Warszawa 2000pkt
251
Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu 2000pkt
252
VII LO im. M. Konopnickiej w Lublinie 2000pkt
253
Zespół Szkół Urszulańskich 2000pkt
254
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach 2000pkt
255
Szkoła Podstawowa nr 18 w Kaliszu 2000pkt
256
Szkola Podstawowa w Nieledwi 2000pkt
257
Zespół Szkół im. ks. St. Brzóski w Zalesiu 2000pkt
258
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie 2000pkt
259
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochach 2000pkt
260
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie 2000pkt
261
Zespół Szkół Łączności w Poznaniu 2000pkt
262
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gójsku 2000pkt
263
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach 2000pkt
264
Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Augustowie 2000pkt
265
Szkoła Podstawowa nr 20 w Sosnowcu 2000pkt
266
Zespół Szkól Atena w Sosnowcu 2000pkt
267
Szkoła Podstawowa nr im. Stanisława Staszica w Kozach 2000pkt
268
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Brzezinach 2000pkt
269
ZSPiP Filipowice 2000pkt
270
Szkoła Podstawowa w Dusznikach 2000pkt
271
Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Buku 2000pkt
272
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Dąbiu 2000pkt
273
Przedszkole "Słoneczne Stacyjkowo" w Bytowie 2000pkt
274
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubiniu 2000pkt
275
Żłobek Miejski "Jaś i Małgosia" Bełchatów 2000pkt
1
Zespół Szkół im.Janusza Korczaka w Laskowej 11040pkt
2
Szkoła Podstawowa im. bł. s. Marty Wieckiej w Szczodrowie 6358pkt
3
Przedszkole Niepubliczne "Bajkowe Wzgórze" w Bydgoszczy 6300pkt
4
IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 5950pkt
5
Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu 5575pkt
6
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 5500pkt
7
Zespół Szkół w Ostrówku 4850pkt
8
Zespół Szkolno Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej 4750pkt
9
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Maryi z Nazaretu w Kielcach 4500pkt
10
Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej 4375pkt
11
Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w Czapurach 4075pkt
12
II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Mikołaja Kopernika w Lesznie z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi 4065pkt
13
Szkoła podstawowa im.por.Stefana Rysmanna w Bronikowie 3930pkt
14
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Niedzieliskach 3772pkt
15
Szkoła Podstawowa w Buku 3450pkt
16
Zespół Szkół i Przedszkole w Pustkowie Osiedlu 3375pkt
17
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie 3250pkt
18
Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie 2750pkt
19
Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach 2625pkt
20
Miejska Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF w Bytomiu 2000pkt
21
Przedszkole Samorządowe nr 3 w Kruszwicy 2000pkt
22
Szkoła Podstawowa nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim 2000pkt
23
Szkoła Podstawowa w Rudzie - Hucie im.por.Zbigniewa Twardego ps.Trzask 2000pkt
24
Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. św. St. Kostki w Przytocznicy 2000pkt
25
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Chorzowa 2000pkt
26
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki w Łukowie 2000pkt
27
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu 2000pkt
28
Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku 2000pkt
29
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ostrowcu Świętokrzyskim 2000pkt
30
SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Jarosławiu 2000pkt
31
Przedszkole nr 6 w Zielonej Górze 2000pkt
32
Zespół Szkół i Placówek im. Ks. Jana Twardowskiego w Baranowie Sandomierskim 2000pkt
33
Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie 2000pkt
34
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce 2000pkt
35
Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach 2000pkt
36
SP nr 45 im Pauli Montal Sióstr Pijarek w Krakowie 2000pkt
37
IX LO im. M. Kopernika w Lublinie 2000pkt
38
Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Mierzęcicach 2000pkt
39
Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Fregata" w Gdańsku 2000pkt
40
Szkoła Podstawowa w Przybradzu 2000pkt
41
Zespół Szkół w Strzegocicach 2000pkt
42
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kluczewie 2000pkt
43
Szkoła Podstawowa w Wadowicach Dolnych 2000pkt
44
Szkoła Podstawowa im. Św.Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim 2000pkt
45
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochach 2000pkt
46
Szkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej w Krakowie 2000pkt
47
Szkoła Podstawowa nr 36 w Sosnowcu 2000pkt
48
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu 2000pkt
49
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Kępnie 2000pkt
50
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokolnikach 2000pkt
51
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych 2000pkt
52
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w Lublinie 2000pkt
53
Samorządowe Przedszkole w Ostrówku 2000pkt
54
Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu 2000pkt
55
Szkoła Podstawowa nr 41 w Bydgoszczy 2000pkt
56
Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie 2000pkt
57
Szkoła Podstawowa w Stawku 2000pkt
58
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Liszkach 2000pkt
59
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie 2000pkt
60
Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem 2000pkt
61
Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie 2000pkt
62
Zespół Szkół nr 1 im.H.Sienkiewicza w Łukowie 2000pkt
63
Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach 2000pkt
64
Szkoła Podstawowa w Krzu 2000pkt
65
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 2000pkt
66
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze 2000pkt
67
Szkoła Podstawowa nr 24 w Krakowie 2000pkt
68
Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Tarnowie 2000pkt
69
Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie 2000pkt
70
Szkoła Podstawowa im.ks.St. Słotwińskiego w Kamieniu 2000pkt
71
Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie 2000pkt
72
Szkoła Podstawowa nr 2 w Augustowie 2000pkt
73
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie 2000pkt
74
Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 2000pkt
75
PSP nr 31 w Opolu 2000pkt
76
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Poznaniu 2000pkt
77
Zespół Szkół w Ostrorogu 2000pkt
78
Szkoła Podstawowa nr 107 w Warszawie 2000pkt
79
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą 2000pkt
80
Niepubliczne Przedszkole Sióstr Antoninek w Wieluniu 2000pkt
81
Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 2000pkt
82
Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej 2000pkt
83
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zalesiu 2000pkt
84
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Błędowej Zgłobieńskiej 2000pkt
85
Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie 2000pkt
86
Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej 2000pkt
87
Szkoła Podstawowa w Pliszczynie 2000pkt
88
Szkoła Podstawowa w Dusznikach 2000pkt
89
Szkoła Podstawowa nr 31 w Zabrzu 2000pkt
90
Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie 2000pkt
91
Zespół Szkolno-Przedszkolny 2000pkt
92
Przedszkole "Małe Talenty" w Luboniu 2000pkt
93
Szkoła Podstawowa Marklowice Górne 2000pkt
94
Szkoła Branżowa w Bytowie 2000pkt
95
Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowie 2000pkt
96
ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W STADNICKIEJ WOLI 2000pkt
97
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Krasnem 2000pkt
98
Zespół Szkół w Łaziskach Górnych 2000pkt
99
Szkoła Podstawowa 59 w Poznaniu 2000pkt
100
Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Buku 2000pkt
101
Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie 2000pkt
102
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku 2000pkt
103
Zespół Placówek Oświatowych w Rusocicach 2000pkt
104
Szkoła Podstawowa nr 133 im. Orła Białego w Krakowie 2000pkt
105
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Tychach 2000pkt
106
Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Toporzyku 2000pkt
107
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Z. Herberta w Lublinie 2000pkt
108
SP w Jangrocie 2000pkt
109
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Bartosza Głowackiego w Krakowie 2000pkt
110
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora H. Sucharskiego w Bytowie 2000pkt
111
Szkoła Policealna Fabryka Absolwentów w Lublinie 2000pkt
112
Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego w Bolesławcu 2000pkt
113
Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w Krakowie 2000pkt
114
Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Wólce Wieprzeckiej 2000pkt
115
Szkoła Podstawowa im. St. Marusarza w Wojciechowie 2000pkt
116
Szkoła Podstawowa w Kłodnem 2000pkt
117
Szkoła Podstawowa w Białobrzegach 2000pkt
118
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie 2000pkt
119
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej w Kielcach 2000pkt
120
Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej 2000pkt
121
Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy 2000pkt
122
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach 2000pkt
123
Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich 2000pkt
124
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu 2000pkt
125
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie 2000pkt
126
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 5 w Krakowie 2000pkt
127
Szkoła Podstawowa w Łomnicy – Zdroju 2000pkt
128
Szkoła Podstawowa nr 23 Bielsko - Biała 2000pkt
129
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Dąbrowie Górniczej 2000pkt
130
Szkoła Podstawowa 33 w Sosnowcu 2000pkt
131
Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie 2000pkt
132
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 2000pkt
133
Szkoła Podstawowa w Wierzchach 2000pkt
134
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach 2000pkt
135
Szkoła Podstawowa w Robuniu 2000pkt
136
Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Augustianek w Krakowie 2000pkt
137
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zawadzie 2000pkt
138
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach 2000pkt
139
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 2000pkt
140
Szkoła Podstawowa im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Kolnicy 2000pkt
141
Szkoła Podstawowa w Snopkowie 2000pkt
142
Szkoła Podstawowa im. Jarosława Dąbrowskiego 2000pkt
143
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu 2000pkt
144
Szkoła Podstawowa nr 3 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie 2000pkt
145
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gaju 2000pkt
146
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piekarach 2000pkt
147
Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu 2000pkt
148
I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej 2000pkt
149
Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" we Wrocławiu 2000pkt
150
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej 2000pkt
151
Szkoła podstawowa nr 3 im. P. Firleja w Lubartowie 2000pkt
152
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące 2000pkt
153
SZKOŁA PODSTAWOWA W TWOROGU 2000pkt
154
Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Augustianek 2000pkt
155
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Izdebkach Kosnach 2000pkt
156
Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem 2000pkt
157
Szkoła Podstawowa nr 30 im. E. Zawidzkiej w Dąbrowie Górniczej 2000pkt
158
Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Dylewie 2000pkt
159
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Załuczu 2000pkt
160
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku 2000pkt
161
Prywatna Szkoła Podstwowa Nr 108 im. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy 2000pkt
162
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Krakowie 2000pkt
163
Zespół Szkół w Białobrzegach 2000pkt
164
Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Wąsoszach 2000pkt
165
Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny 2000pkt
166
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Mysłowicach 2000pkt
167
ZS im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie 2000pkt
168
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Róży Zamoyskiej w Szczebrzeszynie 2000pkt
169
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kleszczowie 2000pkt
170
Szkoła Podstawowa 19 w Sosnowcu 2000pkt
171
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 2000pkt
172
Szkoła Podstawowa w Izbiskach 2000pkt
173
Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu 2000pkt
174
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kraczkowej 2000pkt
175
I Liceum Ogólnokształcące w Koninie 2000pkt
176
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowem 2000pkt
177
Szkoła Podstawowa w Łukowicy 2000pkt
178
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.ks.prof.J.Tischnera w Tarnowie 2000pkt
179
SP im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce 2000pkt
180
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sulechowie 2000pkt
181
II LO im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach 2000pkt
182
Szkoła Podstawowa im. Ks.Jana Twardowskiego w Chudku 2000pkt
183
Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie 2000pkt
184
Szkoła Podstawowa w Wiercinach 2000pkt
185
Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy 2000pkt
186
Zespół Placówek Oświatowych w Węglówce 2000pkt
187
Szkoła Podstawowa w Maniowie 2000pkt
188
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gębicach 2000pkt
189
Zespół Szkół nr 1 w Limanowej 2000pkt
190
Szkoła Podstawowa w Chmielniku 2000pkt
191
Szkoła Podstawowa z Przedszkolem 2000pkt
192
Przedszkole Nr 41 Sióstr Augustianek 2000pkt
193
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole 2000pkt
194
Zespół Szkół w Maliniu 2000pkt
195
Słoneczne Przedszkole Językowe w Bytowie 2000pkt
196
Szkoła Podstawowa w Makowiskach 2000pkt
197
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Andrychowie 2000pkt
198
Katolicka szkoła podstawowa w Nowej Soli 2000pkt
199
Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim   2000pkt
200
Zespół Szkół w Burzeninie 2000pkt
201
Gminne Przedszkole w Krasnem 2000pkt
202
Publiczne Przedszkole Samorządowe w Łękińsku 2000pkt
203
Szkoła Podstawowa nr 2 w Niechobrzu 2000pkt
204
Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Marii Konopnickiej w Słupnie 2000pkt
205
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawla II w Kasince Małej 2000pkt
206
Szkoła Podstawowa nr 350 w Warszawie 2000pkt
207
Szkoła Podstawowa nr 8 we Wrocławiu 2000pkt
208
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach 2000pkt
209
Przedszkole nr 13 w Poznaniu 2000pkt
210
Szkoła Podstawowa im. W. S. Reymonta w Koziebrodach 2000pkt
211
Szkoła Podstawowa w Szczepidle 2000pkt
212
Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 158 2000pkt
213
I Liceum Ogólnokształcące w Limanowej 2000pkt
214
Zespół Szkół w Borkach 2000pkt
215
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach 2000pkt
216
Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie 2000pkt
217
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Stalowej Woli 2000pkt
218
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy 2000pkt
219
Przedszkole nr 1 w Sławnie 2000pkt
220
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 52 w Krakowie 2000pkt
221
Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej 2000pkt
222
Szkoła Podstawowa nr 60 w Poznaniu 2000pkt
223
Zespół Szkół nr 5 w Korbielowie 2000pkt
224
Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie 2000pkt
225
Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. M.Grodzieckiego w Cieszynie 2000pkt
226
Katolicka Szkoła Podstawowa w Oleśnicy 2000pkt
227
Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu 2000pkt
228
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciemnej 2000pkt
229
Szkoła Podstawowa nr1 w Plewiskach 2000pkt
230
Zespół Szkół w Trzebosi 2000pkt
231
Przedszkole Niepubliczne "Akademia Poziomkowa" 2000pkt
232
Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce 2000pkt
233
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie 2000pkt
234
Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu 2000pkt
235
Zespół Szkół w Korczynie 2000pkt
236
Szkoła Podstawowa nr 26 w Dąbrowie Górniczej 2000pkt
237
Przedszkole nr 6 w Krasnymstawie 2000pkt
238
Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgorzewie 2000pkt
239
IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu 2000pkt
240
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im.E.Abramowskiego w Katowicach 2000pkt
241
Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu 2000pkt
242
Przedszkole Miejskie nr 51 w Sosnowcu 2000pkt
243
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Noskowie 2000pkt
244
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Łapanowie 2000pkt
245
Przedszkole nr 127 w Poznaniu 2000pkt
246
Przedszkole "Miś Puchatek” w Bytowie 2000pkt
247
Zespół Szkół Sportowych nr 6 w Ełku 2000pkt
248
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Boruszowicach 2000pkt
249
Szkoła Podstawowa nr 368 im.,,Polskich Olimpijczyków" Warszawa 2000pkt
250
Szkoła Podstawowa w Białobieli 2000pkt
251
VII LO im. M. Konopnickiej w Lublinie 2000pkt
252
Szkoła Podstawowa nr 18 w Kaliszu 2000pkt
253
Zespół Szkół Urszulańskich 2000pkt
254
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach 2000pkt
255
Szkola Podstawowa w Nieledwi 2000pkt
256
Zespół Szkół im. ks. St. Brzóski w Zalesiu 2000pkt
257
Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu 2000pkt
258
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie 2000pkt
259
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego 2000pkt
260
Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie 2000pkt
261
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gójsku 2000pkt
262
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach 2000pkt
263
Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Augustowie 2000pkt
264
Szkoła Podstawowa nr 20 w Sosnowcu 2000pkt
265
Zespół Szkół Łączności w Poznaniu 2000pkt
266
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Brzezinach 2000pkt
267
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Dąbiu 2000pkt
268
ZSPiP Filipowice 2000pkt
269
Niepubliczne Przedszkole MAGICZNY KUFEREK 2000pkt
270
Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Buku 2000pkt
271
Przedszkole "Słoneczne Stacyjkowo" w Bytowie 2000pkt
272
Zespół Szkól Atena w Sosnowcu 2000pkt
273
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubiniu 2000pkt
274
Żłobek Miejski "Jaś i Małgosia" Bełchatów 2000pkt
275
Szkoła Podstawowa nr im. Stanisława Staszica w Kozach 2000pkt