Nagrody

Musisz być zalogowany aby móc wymieniać punkty na nagrody
1390 pkt/szt
Piesek robi hau hau hau! Czyli wierszyki dla najmłodszych
Piesek robi hau hau hau! Czyli wierszyki dla najmłodszych
1390 pkt/szt

Autor: Beata Ewa Komarnicka
Oprawa twarda
Ilość stron: 30
Format: 15x21 cm 

źródło: https://sklep.loretanki.pl/produkt/piesek-robi-hau-hau-hau-czyli-wierszyki-dla-najmlodszych/ [dostęp 03.02.2022]
1590 pkt/szt
Król ogórek i inni, Beata Ewa Komarnicka
Król ogórek i inni, Beata Ewa Komarnicka
1590 pkt/szt

Dwanaście niezwykle mądrych, zabawnych i pouczających historyjek. Wśród bohaterów – oprócz tytułowego króla Ogórka – pojawili się między innymi: uczestnicy zawodów w jeziorze, pechowy Jaś, który był bardzo łakomy, wielbłądzica zazdrośnica, grzeczna rybka, która słuchała mamy i wystrzegała się obcych, próżny paw, karaluch ze spuchniętym paluchem i wstydliwa sarenka Lenka. Książkę wzbogacają ilustracje Artura Nowickiego. Ich żywe, ciepłe barwy przykuwają wzrok. Polecamy tę lekturę nawet najmłodszym maluchom, które „czytają”, oglądając rysunki.


Oprawa: twarda
Ilość: stron 56
Ilustracje: Artur Nowicki
Format: 16x17 cm

źródło: https://sklep.loretanki.pl/produkt/krol-ogorek-i-inni/ [dostęp 03.02.2022]
1590 pkt/szt
Dwa koniki i inne wierszyki, Beata Ewa Komarnicka
Dwa koniki i inne wierszyki, Beata Ewa Komarnicka
1590 pkt/szt

Ciocia Ewa, Basia, a także dwie panie z wiersza „Krawcowe”, istnieją naprawdę. Także baca oraz górka, na którą wjeżdżała furka. Niektórzy bohaterowie tych wierszyków już się w nich rozpoznali, ale niektórzy nie wiedzą, że stali się inspiracją dla autorki. A może ktoś z czytelników odnajdzie tam swoją podobiznę? Warto więc przeczytać te zabawne i ciepłe wierszyki, w których nie tylko dzieci znajdą coś dla siebie…

Oprawa: twarda
Ilość stron: 32
Ilustracje: Artur Nowicki
Format: 16x17 cm

źródło: https://sklep.loretanki.pl/produkt/dwa-koniki-i-inne-wierszyki/ [dostęp 03.02.2022]
3790 pkt/szt
Biblijna gra edukacyjna Opiekun
Biblijna gra edukacyjna Opiekun
3790 pkt/szt

Biblijna Gra Edukacyjna „Opiekun” to wspaniały sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny czy przyjaciół. Ma na celu przybliżenie postaci najlepszego Opiekuna – św. Józefa – oraz członków jego rodziny – Maryi i Jezusa. W trakcie gry gracze zapoznają się z historią Świętej Rodziny opisaną w Nowym Testamencie, co jednocześnie zachęca do rozwijania zamiłowania do Słowa Bożego.
Do gry dołączone są 64 karty, zawierające pytania i ciekawostki. Przeznaczona jest dla graczy w wieku od 5 do 105 lat. O pionki i kostkę do gry postaraj się sam!

Autor: s. Franciszka Marchelak CSL
Ulustracje: Anna Sędziwy
Opracowanie graficzne: Bogdan Idźkowski
Format: 21,5 x 30,5 cm

źródło: https://sklep.loretanki.pl/produkt/biblijna-gra-edukacyjna-opiekun/ [dostęp 03.02.2022]
1090 pkt/szt
Nasza babcia ukochana, Maria Musialska
Nasza babcia ukochana, Maria Musialska
1090 pkt/szt

Rodzina to rodzice, dzieci, babcie i dziadkowie, czasem też prababcie, pradziadkowie i prawnuczęta‎. Rodzina to drzewo wyrastające z najmniejszego ziarnka gorczycy z przypowieści, do czego podobne jest Królestwo Boże (Mt 13, 31-32). Korzenie rodziny to przodkowie. W rodzinie, w której jak wśród gałęzi ptaki zakładają gniazda, tak dzieci zakotwiczają swoje nowe rodziny. Tak jak jest miejsce dla wiewiórki, myszki, pszczółek, tak jest miejsce dla babci, potrzebującej pomocy prababci i samotnego już dziadka i każdy może liczyć na wzajemną pomoc i wsparcie. I jeśli wszystkich łączy miłość, tam króluje ‎Bóg i to jest Jego Królestwo.
Trzeba nam powrócić do domów i więzi pokoleniowych, by babcie mogły opiekować się wnukami, tulić je i‎ służyć im, a nie musiały okazywać swojej miłości pieszczonym pieskom i kotkom, żyć z dala od najbliższych i liczyć na wsparcie od obcych.

Ilustracje: Inga Siedlecka-Papis
Oprawa: miękka
Ilość stron: 36
Format: 19 x 20 cm

źródło: https://sklep.loretanki.pl/produkt/nasza-babcia-ukochana/ [dostęp 04.02.2022]
790 pkt/szt
Czarny garnek, ks. Janusz Stańczuk
Czarny garnek, ks. Janusz Stańczuk
790 pkt/szt

Na królewskim dworze urodziła się długo wyczekiwana następczyni tronu. Wielki bal jest okazją do znalezienia najlepszej piastunki i wychowawczyni dla maleńkiej królewny. Dlaczego nie wszyscy goście mają dobre zamiary? Skąd wziął się zniszczony, stary garnek? Jak wychować dziecko, aby wyrosło na szlachetnego i mądrego człowieka? To jest pytanie, które zadają sobie nie tylko królewscy rodzice. Baśń „Czarny garnek” prowadzi nas w stronę zaskakującego rozwiązania. Dowiedz się, kto został królewską nianią!


Oprawa: miękka
Format: 19 x 19 cm
Ilość stron: 24

źródło: https://sklep.loretanki.pl/produkt/czarny-garnek/ [dostęp 04.02.2022]