Lista darczyńców

Szkoły i przedszkola uczestniczące w "Szkole z misją".

Województwo śląskie:

  1. IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu
  2. Zespół Szkól Atena w Sosnowcu
  3. Szkoła Podstawowa nr 36 w Sosnowcu
  4. Szkoła Podstawowa nr 20 w Sosnowcu
  5. Szkoła Podstawowa 33 w Sosnowcu
  6. Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu
  7. Szkoła Podstawowa 19 w Sosnowcu
  8. Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu
  9. Przedszkole Miejskie nr 51 w Sosnowcu
  10. Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu
  11. Szkoła Podstawowa nr 26 w Dąbrowie Górniczej
  12. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Dąbrowie Górniczej
  13. Szkoła Podstawowa nr 30 im. E. Zawidzkiej w Dąbrowie Górniczej
  14. I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
  15. Szkoła Podstawowa nr.1 im. Adama Mickiewicza w Radzionkowie
  16. Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Ptasi Raj
  17. Szkoła Podstawowa nr 31 w Zabrzu
  18. SZKOŁA PODSTAWOWA W TWOROGU
  19. Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Chorzowa
  20. Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie
  21. Miejska Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF w Bytomiu
  22. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ludwika Jerzego Kerna
  23. Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie
  24. Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach
  25. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach
  26. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach
  27. Zespół Szkół w Łaziskach Górnych
  28. Szkoła Podstawowa nr 23 Bielsko - Biała
  29. Szkoła Podstawowa im. Jarosława Dąbrowskiego
  30. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Tychach
  31. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach
  32. Szkoła Podstawowa nr im. Stanisława Staszica w Kozach
  33. Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku
  34. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Dąbiu
  35. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im.E.Abramowskiego w Katowicach
  36. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu
  37. Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Mierzęcicach
  38. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Boruszowicach
  39. Szkoła Podstawowa Marklowice Górne
  40. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. M.Grodzieckiego w Cieszynie
  41. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu

Województwo małopolskie:

  1. Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie
  2. Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 158
  3. Szkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej w Krakowie
  4. Przedszkole Nr 41 Sióstr Augustianek
  5. Szkoła Podstawowa nr 133 im. Orła Białego w Krakowie
  6. Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie
  7. SP nr 45 im Pauli Montal Sióstr Pijarek w Krakowie
  8. Szkoła Podstawowa nr 39 im. Bartosza Głowackiego w Krakowie
  9. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 52 w Krakowie
  10. Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w Krakowie
  11. Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Augustianek w Krakowie
  12. Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem
  13. Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem
  14. Zespół Placówek Oświatowych w Węglówce
  15. Szkoła Podstawowa w Łomnicy – Zdroju
  16. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
  17. Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu
  18. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Liszkach
  19. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowem
  20. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku
  21. SP w Jangrocie
  22. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.ks.prof.J.Tischnera w Tarnowie
  23. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lubomirskiego w Nowym Wiśniczu
  24. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Andrychowie
  25. Zespół Szkół nr 1 w Limanowej
  26. ZSPiP Filipowice
  27. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych
  28. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach
  29. Zespół Szkolno Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej
  30. Szkoła Podstawowa w Przybradzu
  31. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawla II w Kasince Małej
  32. Szkoła Podstawowa im.ks.St. Słotwińskiego w Kamieniu
  33. Przedszkole Niepubliczne Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus
  34. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Łapanowie
  35. Szkoła Podstawowa w Łukowicy
  36. Zespół Szkół im.Janusza Korczaka w Laskowej
  37. Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny we Wróblowicach
  38. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach
  39. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce
  40. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zalesiu
  41. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gaju
  42. Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej
  43. Szkoła Podstawowa w Maniowie

Województwo wielkopolskie:

  1. Szkoła Podstawowa nr 60 w Poznaniu
  2. Przedszkole nr 127 w Poznaniu
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu
  4. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Poznaniu
  5. Szkoła Podstawowa 59 w Poznaniu
  6. Zespół Szkół Łączności w Poznaniu
  7. Przedszkole nr 13 w Poznaniu
  8. Szkoła Podstawowa w Buku
  9. Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Buku
  10. Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Buku
  11. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kluczewie
  12. Zespół Szkolno-Przedszkolny
  13. Szkoła Podstawowa nr 18 w Kaliszu
  14. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu
  15. Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. św. St. Kostki w Przytocznicy
  16. II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Mikołaja Kopernika w Lesznie z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi
  17. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piekarach
  18. Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Wąsoszach
  19. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Moskurni
  20. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Noskowie
  21. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole
  22. Szkoła Podstawowa w Szczepidle
  23. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochach
  24. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubiniu
  25. Szkoła Podstawowa w Dusznikach
  26. Szkoła podstawowa im.por.Stefana Rysmanna w Bronikowie
  27. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Kępnie
  28. Przedszkole "Małe Talenty" w Luboniu
  29. Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie
  30. Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie
  31. I Liceum Ogólnokształcące w Koninie

Województwo lubelskie:

  1. Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi im. bł. Bolesławy Lament
  2. Szkoła Podstawowa nr 3
  3. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie
  4. Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie
  5. Branżowa Szkoła Rzemieślnicza I stopnia
  6. Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie
  7. Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie
  8. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie
  9. Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  10. Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie
  11. Przedszkole Niepubliczne "Akademia Poziomkowa"
  12. Szkoła Podstawowa nr 45 im. Z. Herberta w Lublinie
  13. Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie
  14. IX LO im. M. Kopernika w Lublinie
  15. Szkoła Policealna Fabryka Absolwentów w Lublinie
  16. Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie
  17. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie
  18. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  19. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w Lublinie
  20. Zespół Szkół nr 1 im.H.Sienkiewicza w Łukowie
  21. Zespół Szkół im. ks. St. Brzóski w Zalesiu
  22. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki w Łukowie
  23. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego
  24. Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
  25. ZS im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie
  26. Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej
  27. Szkoła Podstawowa im. St. Marusarza w Wojciechowie
  28. Szkoła podstawowa im. Adama Mickiewicza w Żyrzynie
  29. Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorajcu
  30. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zawadzie
  31. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Róży Zamoyskiej w Szczebrzeszynie
  32. Szkola Podstawowa w Nieledwi
  33. Szkoła podstawowa nr 3 im. P. Firleja w Lubartowie
  34. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Załuczu
  35. Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej
  36. Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
  37. Szkoła Podstawowa w Snopkowie
  38. Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Wólce Wieprzeckiej
  39. Szkoła Podstawowa w Nowodworze
  40. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku
  41. Szkoła Podstawowa w Stawku
  42. Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  43. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą
  44. Zespół Szkół w Turobinie
  45. Szkoła Podstawowa w Pliszczynie
  46. Szkoła Podstawowa w Krzu
  47. Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  48. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Niedzieliskach
  49. Szkoła Podstawowa w Rudzie - Hucie im.por.Zbigniewa Twardego ps.Trzask
  50. Szkoła Podstawowa w Chmielniku

  1. Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku
  2. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu
  3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorajcu
  4. Szkoła Podstawowa w Szczepidle
  5. Szkoła Podstawowa nr.1 im. Adama Mickiewicza w Radzionkowie
  6. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Łapanowie
  7. Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu
  8. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Niedzieliskach
  9. Szkoła Podstawowa Im. Ks. A. Chojnackiego
  10. II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Mikołaja Kopernika w Lesznie z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi
  11. Szkoła Podstawowa w Snopkowie
  12. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ludwika Jerzego Kerna
  13. Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Felicjanek Pod Wezwaniem Św. Józefa
  14. Przedszkole Niepubliczne z Oddziałami Integracyjnymi im. bł. Bolesławy Lament
  15. Szkoła Podstawowa nr 3
  16. Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Chmielniku
  17. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce
  18. Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej
  19. Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera w Czapurach
  20. Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  21. Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Podgórskiego w Iwoniczu
  22. Niepubliczne Przedszkole Sióstr Antoninek w Wieluniu
  23. Szkoła Podstawowa im. bł. s. Marty Wieckiej w Szczodrowie
  24. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie
  25. Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Ptasi Raj
  26. Przedszkole Niepubliczne Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus
  27. Szkoła Podstawowa w Przybradzu
  28. Publiczne Przedszkole Samorządowe w Łękińsku
  29. Szkoła podstawowa im. Adama Mickiewicza w Żyrzynie
  30. Szkoła Podstawowa im. Ratowników Tatrzańskich w Murzasichlu
  31. Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego w Bolesławcu
  32. Przedszkole Niepubliczne "Bajkowe Wzgórze" w Bydgoszczy
  33. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego
  34. Zespół Szkolno Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej
  35. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku
  36. Szkoła Podstawowa w Nowodworze
  37. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mochach
  38. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie
  39. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dorohusku
  40. Zespół Szkół w Ostrówku
  41. Katolicka Szkoła Podstawowa im. Maryi z Nazaretu w Kielcach
  42. Zespół Szkół w Łaziskach Górnych
  43. Szkoła Podstawowa nr 16 w Lublinie
  44. Zespół Szkół w Turobinie
  45. Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny we Wróblowicach
  46. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach
  47. Gminne Przedszkole w Krasnem
  48. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Skarżysku Kościelnym
  49. Branżowa Szkoła Rzemieślnicza I stopnia
  50. Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im. 4 Dywizji Piechoty w Szwecji
  51. Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej
  52. Szkoła Podstawowa im. Kardynała Ignacego Jeża w Tymieniu
  53. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Moskurni
  54. Prywatna Szkoła Podstwowa Nr 108 im. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
  55. Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie
  56. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Andrychowie
  57. Niepubliczne Przedszkole MAGICZNY KUFEREK
  58. Szkoła Podstawowa w Dusznikach
  59. Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Wólce Wieprzeckiej
  60. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zawadzie
  61. Szkoła Podstawowa w Buku
  62. Zespół Szkół im.Janusza Korczaka w Laskowej
  63. Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie
  64. ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W STADNICKIEJ WOLI
  65. Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach
  66. Szkoła Podstawowa nr 3 im. 1 Pułku Ułanów Krechowieckich w Augustowie
  67. ZS im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego w Bychawie
  68. IX Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
  69. Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie
  70. Szkoła Podstawowa z Przedszkolem w Nowej Wsi
  71. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach
  72. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach
  73. Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie
  74. Szkoła Podstawowa w Stawku
  75. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Tychach
  76. Szkoła Podstawowa nr 23 Bielsko - Biała
  77. Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Augustianek
  78. Szkoła Podstawowa w Łukowicy
  79. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. M.Grodzieckiego w Cieszynie
  80. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Boruszowicach
  81. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubiniu
  82. Szkoła Podstawowa w Wadowicach Dolnych
  83. Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie
  84. Przedszkole "Małe Talenty" w Luboniu
  85. Szkoła Podstawowa im.Henryka Sienkiewicza w Wąsoszach
  86. Zespół Szkół nr 1 w Limanowej
  87. Zespół Szkół w Trzebosi
  88. Szkoła Podstawowa w Rudzie - Hucie im.por.Zbigniewa Twardego ps.Trzask
  89. SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Jarosławiu
  90. Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu
  91. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie
  92. Szkoła podstawowa nr 3 im. P. Firleja w Lubartowie
  93. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kraczkowej
  94. Katolicka szkoła podstawowa w Nowej Soli
  95. Szkoła Podstawowa nr 60 w Poznaniu
  96. Przedszkole nr 127 w Poznaniu
  97. Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Buku
  98. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze
  99. Szkoła Podstawowa nr 31 w Zabrzu
  100. Szkoła Podstawowa im. St. Marusarza w Wojciechowie
  101. Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach
  102. Zespół Placówek Oświatowych w Węglówce
  103. Szkoła Podstawowa z Oddziałami integracyjnymi nr 158
  104. Szkoła Podstawowa nr 26 w Dąbrowie Górniczej
  105. Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Warszawie
  106. Miejska Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF w Bytomiu
  107. Szkoła Podstawowa nr 164 im. bł. Franciszki Siedliskiej w Krakowie
  108. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2
  109. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Krasnem
  110. Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
  111. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gaju
  112. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Róży Zamoyskiej w Szczebrzeszynie
  113. Przedszkole Nr 41 Sióstr Augustianek
  114. Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  115. IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu
  116. Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Augustowie
  117. Szkoła Podstawowa nr 1 w Poznaniu
  118. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Liszkach
  119. Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie
  120. Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Toporzyku
  121. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Dąbrowie Górniczej
  122. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Izdebkach Kosnach
  123. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.ks.prof.J.Tischnera w Tarnowie
  124. Katolicka Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
  125. Szkoła Podstawowa nr 368 im.,,Polskich Olimpijczyków" Warszawa
  126. Żłobek Miejski "Jaś i Małgosia" Bełchatów
  127. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie
  128. Szkoła Podstawowa im.ks.St. Słotwińskiego w Kamieniu
  129. Szkoła Podstawowa Marklowice Górne
  130. Szkoła Podstawowa nr 19 im. Ireny Sendlerowej w Kielcach
  131. Szkoła Podstawowa im. Jarosława Dąbrowskiego
  132. Szkoła Podstawowa nr 209 im. Hanki Ordonówny
  133. II LO im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach
  134. Szkoła Podstawowa nr 350 w Warszawie
  135. Przedszkole Niepubliczne "Akademia Poziomkowa"
  136. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach
  137. Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. św. St. Kostki w Przytocznicy
  138. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Kępnie
  139. Zespół Szkół i Placówek im. Ks. Jana Twardowskiego w Baranowie Sandomierskim
  140. Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie
  141. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą
  142. Szkoła Podstawowa nr 133 im. Orła Białego w Krakowie
  143. Szkoła Podstawowa w Łomnicy – Zdroju
  144. SZKOŁA PODSTAWOWA W TWOROGU
  145. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowem
  146. Zespół Szkół w Burzeninie
  147. Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Warszawie
  148. Zespół Szkół Sportowych nr 6 w Ełku
  149. Zespół Szkól Atena w Sosnowcu
  150. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kluczewie
  151. Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Tarnowie
  152. Zespół Szkolno-Przedszkolny
  153. Szkoła Podstawowa w Białobrzegach
  154. Szkoła Podstawowa im. majora Henryka Dobrzańskiego "Hubala" w Kolnicy
  155. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gębicach
  156. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawla II w Kasince Małej
  157. Szkoła Podstawowa nr1 w Plewiskach
  158. Szkoła Podstawowa nr 18 w Kaliszu
  159. Szkoła Podstawowa nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim
  160. Szkoła Podstawowa nr 36 w Sosnowcu
  161. PSP nr 31 w Opolu
  162. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach
  163. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piekarach
  164. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kleszczowie
  165. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole
  166. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Stalowej Woli
  167. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im.E.Abramowskiego w Katowicach
  168. Szkoła Podstawowa nr 20 w Sosnowcu
  169. Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie
  170. Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej
  171. Szkoła Podstawowa nr 45 im. Z. Herberta w Lublinie
  172. Szkoła Podstawowa 33 w Sosnowcu
  173. Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem
  174. Szkoła Podstawowa nr 2 w Niechobrzu
  175. Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu
  176. Szkoła Podstawowa w Białobieli
  177. Szkoła Podstawowa nr im. Stanisława Staszica w Kozach
  178. Szkoła Podstawowa im. Św.Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim
  179. Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie
  180. Szkoła Branżowa w Bytowie
  181. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora H. Sucharskiego w Bytowie
  182. Szkoła Podstawowa w Wierzchach
  183. Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Dylewie
  184. Szkoła Podstawowa im. Ks.Jana Twardowskiego w Chudku
  185. Szkoła Podstawowa nr 8 we Wrocławiu
  186. Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce
  187. Szkola Podstawowa w Nieledwi
  188. Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Chorzowa
  189. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokolnikach
  190. Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach
  191. Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem
  192. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zalesiu
  193. SP w Jangrocie
  194. Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie
  195. Szkoła Podstawowa nr 30 im. E. Zawidzkiej w Dąbrowie Górniczej
  196. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sulechowie
  197. Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Marii Konopnickiej w Słupnie
  198. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciemnej
  199. Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
  200. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Brzezinach
  201. IX LO im. M. Kopernika w Lublinie
  202. Zespół Szkół nr 1 im.H.Sienkiewicza w Łukowie
  203. Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie
  204. Szkoła Policealna Fabryka Absolwentów w Lublinie
  205. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
  206. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Załuczu
  207. Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie
  208. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach
  209. Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie
  210. Zespół Szkół im. ks. St. Brzóski w Zalesiu
  211. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki w Łukowie
  212. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych
  213. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Poznaniu
  214. Szkoła Podstawowa 59 w Poznaniu
  215. Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  216. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lubomirskiego w Nowym Wiśniczu
  217. Szkoła Podstawowa 19 w Sosnowcu
  218. Zespół Szkół w Maliniu
  219. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy
  220. Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu
  221. Zespół Szkół Łączności w Poznaniu
  222. SP nr 45 im Pauli Montal Sióstr Pijarek w Krakowie
  223. Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie
  224. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Błędowej Zgłobieńskiej
  225. Szkoła Podstawowa nr 39 im. Bartosza Głowackiego w Krakowie
  226. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie
  227. I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
  228. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  229. Słoneczne Przedszkole Językowe w Bytowie
  230. Przedszkole nr 1 w Sławnie
  231. Przedszkole Miejskie nr 51 w Sosnowcu
  232. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Dąbiu
  233. Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Mierzęcicach
  234. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Ornontowicach
  235. Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej
  236. Szkoła Podstawowa w Robuniu
  237. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku
  238. Szkoła Podstawowa w Wiercinach
  239. Przedszkole nr 13 w Poznaniu
  240. Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu
  241. Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu
  242. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu
  243. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w Lublinie
  244. Publiczna Szkoła Podstawowa w Ostrowcu Świętokrzyskim
  245. Szkoła podstawowa im.por.Stefana Rysmanna w Bronikowie
  246. Zespół Szkół w Ostrorogu
  247. Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Buku
  248. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu
  249. Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" we Wrocławiu
  250. Szkoła Podstawowa w Izbiskach
  251. Szkoła Podstawowa w Makowiskach
  252. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 52 w Krakowie
  253. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Noskowie
  254. ZSPiP Filipowice
  255. Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Fregata" w Gdańsku
  256. Szkoła Podstawowa w Krzu
  257. Szkoła Podstawowa w Pliszczynie
  258. Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w Krakowie
  259. Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Augustianek w Krakowie
  260. Zespół Szkół i Przedszkole w Pustkowie Osiedlu
  261. Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy
  262. Szkoła Podstawowa im. W. S. Reymonta w Koziebrodach
  263. Zespół Szkół w Korczynie
  264. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie
  265. Samorządowe Przedszkole w Ostrówku
  266. Szkoła Podstawowa nr 2 w Augustowie
  267. Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowie
  268. Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej
  269. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
  270. Szkoła Podstawowa w Chmielniku
  271. I Liceum Ogólnokształcące w Koninie
  272. Katolicki Zespół Edukacyjny w Ostrowcu Świętokrzyskim  
  273. Szkoła Podstawowa w Maniowie