Sponsorzy


Dom Wydawniczy Rafael powstał w 2000 roku. Wydajemy dobre książki i albumy. Nasi autorzy piszą ciekawie i nieszablonowo o ważnych wydarzeniach religijnych, bez stereotypów o wierze, modlitwie, życiu rodzinnym i historii. "Zbieramto w szkole" otrzymała od tego Darczyńcy cenne filmy DVD oraz kasiążki.


Wydawnictwo Pallottinum jest wydawnictwem katolickim, którego właścicielem prawnym jest Stowarzyszenie Apostolstwa Katolickiego (Księża Pallotyni) Prowincja Zwiastowania Pańskiego z siedzibą w Poznaniu. Dziękujemy Pallottinum za ofiarowanie bardzo cennych w pracy katechetycznej Biblii Tysiąclecia. Społeczny Instytut Wydawniczy „Znak” powstał w 1959 jako instytucja wydawnicza powiązana z osobami skupionymi wokół miesięcznika „Znak”, „Tygodnika Powszechnego” (w którego budynku mieściła się początkowo siedziba firmy), kręgami opozycji (także solidarnościowej) oraz Kościołem, z którym w czasach PRL-u jako jedyne niezależne, świeckie wydawnictwo miał ścisłe koneksje. "Znak" jest sponsorem wielu tytułów książkowych, na które szkoły i przedszkla mogą wyminiać zgormadzone przez siebie punkty.
GRUPA INCO S.A. działa na polskim rynku od 1947 roku. Spółka reprezentuje wyłącznie rodzimy kapitał prywatny. We wszystkich swoich zakładach, zlokalizowanych na terenie całego kraju, zatrudnia blisko 800 osób. Siedziba główna firmy znajduje się w Warszawie. Dziękujemy GRUPIE INCO za ufundowanie płynów do mycia naczyń oraz mydła do rąk.