Sponsorzy

 

Społeczny Instytut Wydawniczy „Znak” powstał w 1959 jako instytucja wydawnicza powiązana z osobami skupionymi wokół miesięcznika „Znak”, „Tygodnika Powszechnego” (w którego budynku mieściła się początkowo siedziba firmy), kręgami opozycji (także solidarnościowej) oraz Kościołem, z którym w czasach PRL-u jako jedyne niezależne, świeckie wydawnictwo miał ścisłe koneksje. "Znak" jest sponsorem wielu tytułów książkowych, na które szkoły i przedszkola mogą wyminiać zgormadzone przez siebie punkty.Dom Wydawniczy „Rafael” powstał w 2000 roku. Piszą o sobie: "Wydajemy dobre książki i albumy. Nasi autorzy piszą ciekawie i nieszablonowo o ważnych wydarzeniach religijnych, bez stereotypów  o wierze, modlitwie, życiu rodzinnym i historii".  

  

 

Nasz nowy sponsor Wydawnictwo Esprit. Powstało w 2004 roku w Krakowie. Tak piszą o sobie: "Powstaliśmy, by poprzez wartościowe książki pomagać czytelnikom w przemianie ich życia. Na lepsze. Wierzymy w to, że dobra książka to nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu, ale także konkretne odpowiedzi na ważne pytanie, jakie stawia nam współczesny świat. To dlatego wydajemy mocne świadectwa, biografie świętych, klasyczne dzieła duchowości chrześcijańskiej oraz inspirujące poradniki. Zanim zdecydujemy się wydać jakąkolwiek pozycję, stawiamy sobie najpierw pytanie: w jaki sposób ta książka może wpłynąć na życie naszego czytelnika? Czy otworzy przed nim szansę na zmianę? Czy odpowie na najbardziej niepokojące pytania, jakie sobie stawia?". 
Wydawnictwo jest sponsorem 10 tytułów książkowych dla dzieci i młodzieży, które można wymienić za uzbierane punkty w naszym sklepie z nagrodami.

CITY HEAVEN powstało z pasji łączenia nauki i zabawy, a także z troski o właściwy kształt życia religijnego dzieci i młodzieży. W ofercie znajdą Państwo unikatowe puzzle, gry karciane a także wyjątkowe gry planszowe, które w atrakcyjny i przystępny sposób wprowadzą dzieci w świat chrześcijańskich wartości oraz pomogą im zdobyć i utrwalić wiedzę z zakresu nauki Kościoła Katolickiego.
Puzzle "Sakramenty święte" od CITY HEAVEN są dostępne w sklepie z nagrodami. 

Grupa Profeto powstała po to, by wydając media o różnym profilu, docierać w nowoczesny sposób z Ewangelią do człowieka XXI wieku. Podmiotem zarządzającym jest Fundacja Profeto.pl założona przez Polską Prowincję Księży Sercanów. W swojej misji nie tylko chcą ewangelizować poprzez nowoczesne środki przekazu, ale również chcą tworzyć nową jakość i dawać narzędzia, by inni mogli je wykorzystać w dziele przepowiadania.
Fundacja Profeto.pl ofiarowała dla naszego projektu książkę z komentarzami biblijnymi dla dzieci. Wydawnictwo Aleksander - produkuje i wydaje gry planszowe i edukacyjne dla dzieci od ponad 40 lat. Firma Alexander jest firmą rodzinną posiadającą polski kapitał. Prawie wszystkie komponenty w grach i zabawkach są produkowane we własnej fabryce. Zakład znajduje się w Chwaszczynie koło Gdyni.
W ofercie Wydawnictwa znajdą Państwo zarówno zabawki i gry planszowe i edukacyjne, konstrukcyjne, jak i umysłowe, losowe i sprawnościowe. W asortymencie są również puzzle, wiatraki i karty.
W naszym sklepie z nagrodami znajdą Państwo gry planszowe, karciane, edukacyjne, puzzle i gadżety.