Nagrody

Musisz być zalogowany aby móc wymieniać punkty na nagrody
3000 pkt/szt
Bajki czy nie bajki na rodzinne rozmowy s. Karolina Słomińska SAC
Bajki czy nie bajki na rodzinne rozmowy s. Karolina Słomińska SAC
3000 pkt/szt

S. Karolina Słomińska SAC - relizuje charyzmat apostolski Sióstr Pallotynek poprzez pracę z dziećmi, młodzieżą i rodzinami od ponad trzydziestu lat. Wcześniej w Polsce i Rosji, a obecnie na Ukrainie. Obroniła pracę magisterską dotyczącą wpływu bajek na rozwój religijny dzieci. Prezentowane w książce bajki stanowią element prowadzonych przez nią kaechez. rekolekcji i spotkań formacyjnych dla dzieci, młodzieży i rodzin, a także wolontariuszy oraz członków hospicjum. 
1200 pkt/szt
Zestaw ołówków Zabłocki 11 sztuk
Zestaw ołówków Zabłocki 11 sztuk
1200 pkt/szt

5000 pkt/szt
Akademia Superbohaterów, T. Rożek
Akademia Superbohaterów, T. Rożek
5000 pkt/szt

Najnowsza książka autorstwa Tomasza Rożka zatytułowana „Akademia Superbohaterów” to jedyna taka pozycja na rynku wydawniczym. Na ponad 140 stronach zawarte zostały 32 fascynujące historie opisujące życie i działalność wybitnych polskich naukowców. Każdy rozdział zilustrowany jest wyjątkowymi grafikami, które ukazują polskich naukowców w konwencji Superbohaterów. Autorem ilustracji jest Marek Oleksicki.

W środku znajdziecie najbardziej znane postaci polskiej nauki, jak Kopernik, Skłodowska czy Lem, ale także poznacie historie tych mniej znanych, ale nie mniej wybitnych. Malinowski, Czaplicka, Dybowski, Funk to tylko kilka z nazwisk, które przewijają się w tej książce.

Książkę polecamy już kilkulatkom, które lubią słuchać fascynujących opowieści, które czytają im rodzice. Po książkę mogą sięgać dzieciaki, które potrafią już czytać. Zaprojektowaliśmy książkę tak, aby najmłodsi czytelnicy mogli dowiedzieć się wartościowych informacji.

Historie zawarte w książce zachwycą też dorosłych, dlatego nasza książka jest każdego i nie stawiamy tu granic wiekowych.


źródło: https://sklep.naukatolubie.pl/  [dostęp 30.06.2022]
 
1000 pkt/szt
Ojcowie niepodległości, Instytut Pamięci Narodowej
Ojcowie niepodległości, Instytut Pamięci Narodowej
1000 pkt/szt

Odbudowa państwa polskiego po 123 latach niewoli była wydarzneiem przełomowym.
Wysiłek wielu Polaków, trud i ofiara poniesiona na frontach I wojny świadowej oraz aktywne działania dyplomatyczne doprowadziły do nrodzenia II Rzeczpospolitej. 

Liderami tego procesu byli tutułowi Ojcowie Niepodległości.

Album z opisem sylwetek bohaterów narodowych.
1500 pkt/szt
Zestaw "Antydepresyjny" z różańcem
Zestaw "Antydepresyjny" z różańcem
1500 pkt/szt

„Antydepresanty”, czyli pudełko jak na leki antydepresyjne, w którym znajduje się różaniec, obrazek Jezusa Miłosiernego wraz z modlitwą zawierzenia Jezusowi Miłosiernemu oraz ulotka, która wyjaśnia jak "lek" stosować, to inicjatywa ewangelizacyjna, która została zrealizowana przez Zespół ds. Nowej Ewangelizacji archidiecezji częstochowskiej.

żródło: https://m.niedziela.pl/artykul/5185/Antydepresanty” [dostęp 30.06.2022]
 
3490 pkt/szt
Krzyżyk sercański na szyję
Krzyżyk sercański na szyję
3490 pkt/szt

Mały krzyżyk na szyję wykonany ze srebra, rodowany. To nowy wzór, który z racji swojego kształtu, wygląda delikatnie na szyi.

waga: 1,3 g
próba: 925
wymiary krzyżyka: dł. 22 mm x szer. 14 mm