Nagrody

Musisz być zalogowany aby móc wymieniać punkty na nagrody
4690 pkt/szt
Na końcu świata, N. Przeździk
Na końcu świata, N. Przeździk
4690 pkt/szt

Czy macie ochotę pobyć przez chwilę na końcu świata? 

Chyba każdy marzy, by choć kilka dni spędzić w jakimś niezwykłym, tajemniczym i bezludnym miejscu z dala od cywilizacji. Marzyć łatwo, zrealizować to marzenie – niestety znacznie trudniej… choć ta zasada nie dotyczy naszej wspaniałej mamy, która rzeczy niemożliwe załatwia od ręki! I to dosłownie. Wystarczy jej mapa, by zorganizować wyprawę w nieznane, do miejsca pełnego niesamowitych opowieści, opuszczonych wiosek, starych cmentarzy i świątyń pachnących tajemnicą. Oczywiście takie podróże możliwe są wyłącznie dlatego, że nasz równie niezwykły tata godzi się na jazdę samochodem z rozbrykaną szóstką dzieciaków. Niektórym dorosłym nie mieści się w głowie, że w naszej wyprawie uczestniczyła nawet trzymiesięczna Mała Zio! Dała radę!

Jeśli chcecie choć na chwilę przenieść się na koniec świata, usiądźcie wygodnie, wyostrzcie zmysły i razem z nami zajrzyjcie na piękną i tajemniczą Łemkowszczyznę. Wyobraźcie sobie smak wody z bąbelkami, którą pije się prosto z kranu, zapach starych cerkwi, odgłos skrzypiących drzwi stojących samotnie na samym środku łąki, a także muśnięcia mgły schodzącej ze świętej góry Jawor. Na samą myśl o tym wszystkim do teraz przechodzą nas ciarki!

Ruszcie z nami w nieznane!

Cieszę się bardzo, że po raz trzeci mogę towarzyszyć wyjątkowej rodzinie z niebieskiego domu w ich wakacyjnych wojażach. Nowe przygody, pełne ciepła, rodzinnej bliskości, pięknych relacji i uważności są cenną oraz wartościową lekturą dla całej rodziny. Książka inspiruje do odkrywania uroczych zakątków Polski i udowadnia, że rodzina to siła, która wszystko przetrwa. Bardzo polecam! 

Karolina Zalewska, mama trójki dzieci, autorka bloga wNaszejBajce.pl

Sielska opowieść o rodzinie wielodzietnej i zarazem wyjątkowy przewodnik po Beskidzie Niskim. Ciepła, normalna historia o szukaniu dobrej strony każdej sytuacji, z gatunku tych, jakich nam dziś bardzo trzeba. 

Anna Marszałek, redaktorka magazynu „Kreda”, mama pięciorga dzieci w edukacji domowej

Natalia Przeździk – z wykształcenia polonistka, z zawodu mama szóstki dzieci. Zakochana w górach oraz polskim morzu. Wielbicielka twórczości Astrid Lindgren, Lucy Maud Montgomery oraz trylogii Tolkiena. Jako Rivulet pisze bloga „W naszej bajce”. Wraz z rodziną mieszka w Krakowie.


Źródło: https://boskieksiazki.pl/pl/p/Na-koncu-swiata/1239 [dostęp: 24.08.2023]
1520 pkt/szt
Breloczek na klucze - Filipiny
Breloczek na klucze - Filipiny
1520 pkt/szt

Ręcznie robiony breloczek prosto z Filipin.
2890 pkt/szt
Serwetnik w kształcie ryby - Filipiny
Serwetnik w kształcie ryby - Filipiny
2890 pkt/szt

Ręcznie malowany i szkliwiony serwetnik w kształcie ryby prosto z Filipin
2990 pkt/szt
Puzderko z muszli - Filipiny
Puzderko z muszli - Filipiny
2990 pkt/szt

Puzderko z muszli prosto z Filipin
2290 pkt/szt
Drewniana klamra do włosów w kształcie sandała - Filipiny
Drewniana klamra do włosów w kształcie sandała - Filipiny
2290 pkt/szt

Drewniana klamra do włosów w kształcie sandała prosto z Filipin
990 pkt/szt
Nasi wojacy
Nasi wojacy
990 pkt/szt

Książeczka dla dzieci IPN i Prywatnego Muzeum Historycznego