Nagrody

Musisz być zalogowany aby móc wymieniać punkty na nagrody
2500 pkt/szt
Puzzle 303 (1000 elem.)
Puzzle 303 (1000 elem.)
2500 pkt/szt

Puzzle 303 (1000 elem.)
Z 1000 elementów powstaje obraz prezentujący fragment walki pilotów Dywizjonu 303, którą toczyli oni 27 września 1940 r., około 9.20 rano. Na pierwszym planie maszyna ppor. Mirosława Fericia, jednego z pilotów biorących udział w udanym ataku na bombowiec Ju-88. W tle można zobaczyć samolot Hurricane ppor. Bogdana Grzeszczaka w pościgu za messerschmittem Bf-109.
Układance towarzyszy bogato ilustrowana broszura edukacyjna Nie tylko Dywizjon 303 o udziale polskiego lotnictwa w II wojnie światowej autorstwa dr. Tomasza Gintera. Na 24 stronach książeczki czytelnik znajdzie sylwetki pilotów, mapy, oznaki dywizjonów, samoloty, na których walczyli Polacy, statystyki zestrzeleń i wiele innych ciekawych informacji.

źródło: https://ipn.poczytaj.pl/zabawka/puzzle-303-1000-elem,482650 [dostęp 10.02.2022]
 
490 pkt/szt
Długopis niebieski
Długopis niebieski
490 pkt/szt

Długopis z logo.
Podczas wysyłki kolor będzie dobierany losowo.
490 pkt/szt
Opaska odblaskowa samozaciskowa (Instytut Pamieci Narodowej, oddział w Lublinie)
Opaska odblaskowa samozaciskowa (Instytut Pamieci Narodowej, oddział w Lublinie)
490 pkt/szt

2990 pkt/szt
Kolorowe Pianino 2: Piosenki dla dzieci
Kolorowe Pianino 2: Piosenki dla dzieci
2990 pkt/szt

Każdy ma jakieś niespełnione marzenia z dzieciństwa. Gra na pianinie często się wśród nich przewija. Być może dlatego, że dzieci dostają w prezencie keyboard bez wskazówek, jak grać.
Wyobraź sobie, że jako dziecko dostajesz zabawkowe pianino wraz z książką, która pozwoli Ci na nim zagrać bez wcześniejszych przygotowań. Siadasz do pianina i od razu słyszysz, że dźwięki układają się w znane melodie.
Właśnie dlatego dzieci chętnie sięgają po Kolorowe Pianino. Ta książka z naklejkami na klawisze sprawia, że szybko widzą efekty gry i są dumne ze swoich postępów.
Zabawa z Kolorowym Pianinem to pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem, wspierając przy okazji jego rozwój muzyczny. Możecie grać wspólnie znane piosenki dla dzieci bez znajomości nut i wcześniejszych godzin nauki.
Kategoria wiekowa 3-7 lat.

źródło: https://diagram.pl/produkt/kolorowe-pianino-2/ [dostęp 14.02.2022]
2990 pkt/szt
Kolorowe Pianino 4: Kolędy i piosenki świąteczne
Kolorowe Pianino 4: Kolędy i piosenki świąteczne
2990 pkt/szt

Kolorowe Pianino 4. Kolędy i piosenki świąteczne to książka do nauki gry na pianinie dla dzieci. W środku znajdziesz naklejki na pianino oraz intuicyjne diagramy muzyczne, dzięki którym każdy zagra samodzielnie bez wcześniejszego przygotowania.
Edycja świąteczna Kolorowego Pianina zawiera 10 kolęd dla dzieci oraz 5 piosenek świątecznych.
Intuicyjne diagramy zastosowane zamiast nut sprawiają, że zarówno dzieci, jak i dorośli rozumieją je bez potrzeby tłumaczenia. Kolorowe prostokąty wskazują jednoznacznie na klawisze, pokazują jaka jest relatywna wysokość dźwięku oraz jego długość.
Uwaga: ta część zawiera więcej melodii o wyższym stopniu trudności niż Kolorowe Pianino 1-3.
Kategoria wiekowa 3-7 lat.

źródło: https://diagram.pl/produkt/kolorowe-pianino-4-koledy-i-piosenki-swiateczne/ [dostęp 14.02.2022]
2690 pkt/szt
Skrzat, Waldemar Cichoń
Skrzat, Waldemar Cichoń
2690 pkt/szt

Nie wierzysz w krasnoludki? Tomek, dorastający, dwunastoletni chłopiec z problemami, historie o takich istotach również wkładał między bajki. Do czasu, gdy przypadkowo zniszczył leśne domostwo pewnego osobnika w czerwonej czapeczce... i nieopatrznie zaproponował mu gościnę w swoim domu.
Czy trzeba dodawać, że ta znajomość wywróciła życie chłopca do góry nogami? Skrzat nosi dziwaczne imię, mówi wyłącznie wierszem, potrafi znikać (gdy zechce) i gra w szachy z kotami. Jest obrobinę nieokrzesany, choć ma naprawdę złote serce i chętnie pomaga innym - na przykład w zdobyciu przyjaciół, poprawie szkolnych ocen lub staniu się poetą.  
"Skrzat" to pełna humoru i zwariowanych wydarzeń - ale też wzruszeń - niezwykła historia o przyjaźni i dorastaniu opowiedziana przez Waldemara Cichonia, autora m. in. książek o kocie Cukierku (książka "Cukierku, ty łobuzie!" trafiła w 2017 roku na listę lektur szkolnych Ministerstwa Edukacji Narodowej).

Książka z autografem autora oraz zakładką.
Okładka twarda.
Liczba stron: 80.