Nagrody

Musisz być zalogowany aby móc wymieniać punkty na nagrody
5000 pkt/szt
Krzysztof świertok, Ernest Bryll. Na tęczy Jej uśmiechu...
Krzysztof świertok, Ernest Bryll. Na tęczy Jej uśmiechu...
5000 pkt/szt

Album "Na tęczy Jej uśmiechu" łączy wyjątkowe, unikalne fotografie Jasnej Góry autorstwa Krzysztofa Świertoka z poezją wybitnego współczesnego poety polskiego Ernesta Brylla.

Nietypowe ujęcia znanych miejsc pozwalają poczuć niezwykłość i świętość duchowej stolicy Polski, spojrzeć na nią nieco inaczej, uchwycić tajemnicze piękno. Poezja towarzysząca zdjęciom pomaga głębiej zamyślić się nad sobą, nad swoją wiarą, nad relacją do Boga i ludzi. Oglądanie tego albumu przenosi nas w świat kontemplacji.

źródło: https://gaudium.pl/pl/p/NA-TECZY-JEJ-USMIECHU/3986 [dostęp: 26.10.2022]
300 pkt/szt
Zeszyt do nut 16 kartek
Zeszyt do nut 16 kartek
300 pkt/szt

4990 pkt/szt
ks. Jan Twardowski, Przez dziurę w płocie, czyli o tym, że święci to także ludzie
ks. Jan Twardowski, Przez dziurę w płocie, czyli o tym, że święci to także ludzie
4990 pkt/szt

Ksiądz Jan Twardowski o świętych mówił i pisał często. Choć wieloma różnymi słowami opisywał, kto to jest święty, i dał wiele definicji świętego, jedna występuje zawsze: świętego nie można udawać. O tym właśnie jest książka zatytułowana Przez dziurę w płocie, czyli o tym, że święci to także ludzie. Jest w niej – jak zwykle u księdza Twardowskiego – wiele pytań: Co to znaczy „święty”? Kim byli ci, których uznajemy za świętych? Czy trzeba być kanonizowanym, żeby być świętym? Czy święci jeszcze żyją? Jak żyć, by być świętym? W jaki sposób dostać się do nieba? We wszystkich wydanych dotąd książkach tego Autora adresowanych do dzieci znajdziemy wiele tekstów o świętych. Większość z nich, dotąd rozproszonych, znalazła się w tym tomie. Dopełnieniem wyboru opowiadań i wierszy o świętych jest ponad dwadzieścia tekstów nowych, nigdy dotąd niepublikowanych.

ILOŚĆ STRON 128
ROK WYDANIA 2017
ISBN 978-83-8065-166-1

​źródło: https://www.swietywojciech.pl/przez-dziure-w-plocie-czyli-o-tym-ze-swieci-to-takze-ludzie [dostęp: 15.02.2023]
 
4990 pkt/szt
ks. Jan Twardowski Na ostatni guzik. Rok z księdzem Janem Twardowskim
ks. Jan Twardowski Na ostatni guzik. Rok z księdzem Janem Twardowskim
4990 pkt/szt

Co szczególnego i ważnego dzieje się od stycznia do grudnia? Jak lepiej rozumieć znaczenie obchodzonych świąt, okazji, rocznic? Co zrobić, by się do nich przygotować? Jak pełniej je przeżyć? Na te pytania pomaga odpowiadać ks. Jan Twardowski (1915-2006), który jest tu nauczycielem, przewodnikiem i przyjacielem.
Teksty zebrane w książce Na ostatni guzik. Rok z księdzem Janem Twardowskim (niektóre publikowane po raz pierwszy) tworzą serdeczną, życzliwą, mądrą opowieść – taką, która trafia zarówno do dzieci, jak i do dorosłych; taką, która i przygotowuje do świąt, i przypomina o ważnych rocznicach, ale też otwiera oczy na otaczający świat, uczy wrażliwości i dobroci. Jednym słowem: pomaga przygotować się do ważnych dni całego roku i zapiąć wszystko na ostatni guzik.

ILOŚĆ STRON 216
ROK WYDANIA 2015
ISBN 978-83-7516-852-5
OPRAWA twarda

​źródło: https://www.swietywojciech.pl/na-ostatni-guzik-rok-z-ksiedzem-janem-twardowskim [dostęp: 15.02.2023]
 
3000 pkt/szt
Julia i Grzegorz Kopala - Pro Life
Julia i Grzegorz Kopala - Pro Life
3000 pkt/szt

Płyta "Pro Life" stanowi jasne opowiedzenie się Julii i Grzegorza Kopali po stronie Życia. Jest również świadectwem Bożej opieki i pomocy w nawet najcięższych ludzkich doświadczeniach. Wyraźne przesłanie znakomicie łączą z łagodną muzyką, starannymi aranżacjami oraz przyjemnym dla ucha brzmieniem. Wśród 12 utworów usłyszeć można największe przeboje duetu. Album zawiera piosenki "San Damiano" i "Glorify the Lord", stanowiące owoc współpracy z Salem Solo.


źródło: https://sklep.chrzescijanskiegranie.pl/julia-i-grzegorz-kopala-pro-life.html [dostęp 15.02.2023]
2490 pkt/szt
Myszorek Jorge i papież Franciszek. Tajemnica Jerozolimy - Stefano Gorla
Myszorek Jorge i papież Franciszek. Tajemnica Jerozolimy - Stefano Gorla
2490 pkt/szt

Nowa książka religijna dla dzieci autorstwa kapłana barnabity Stefano Gorla - Myszorek Jorge i papież Franciszek. Tajemnica Jerozolimy. 

„Hej! Pamiętacie mnie jeszcze? To ja, myszorek Jorge! Mieszkam w Rzymie z moją liczną rodziną i mam wyjątkowego przyjaciela: papieża Franciszka! Zdradzić wam pewien sekret? Kiedy mój przyjaciel udał się do Ziemi Świętej, wyruszyłem razem z nim, ukryty w jego czarnej torbie. Leciałem hen, wysoko, wyżej niż mewy. Nie wierzycie?! Więc sami przeczytajcie!”.

Po opowieści o Przyjaźni w sercu Watykanu czekają nas kolejne sympatyczne przygody najbardziej niezwykłej myszy w całym Rzymie. Tym razem papież Franciszek zabiera myszorka do miejsc, w których żył Pan Jezus. Tam przyjaciele dowiadują się o sobie nowych rzeczy.

Oprawa twarda
Wydanie: pierwsze
ISBN: 978-83-751-6962-1
EAN: 9788375169621
Liczba stron: 56
Format: 225x216mm
Cena katalogowa: 24,90 zł
Tłumaczenie: Gogolin Anna


 Źródło: https://e-religijne.pl/pl/p/Myszorek-Jorge-i-papiez-Franciszek.-Tajemnica-Jerozolimy-Stefano-Gorla/9337 [dostęp 15.02.2023]