Nagrody

Musisz być zalogowany aby móc wymieniać punkty na nagrody
490 pkt/szt
Opaska odblaskowa samozaciskowa Ministerstwo Edukacji i Nauki
Opaska odblaskowa samozaciskowa Ministerstwo Edukacji i Nauki
490 pkt/szt

490 pkt/szt
Smycz na klucze z logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Smycz na klucze z logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
490 pkt/szt

1500 pkt/szt
Wielorazowa tubka-saszetka na płyn z logo Ministerstwa Edukacji i Nauki
Wielorazowa tubka-saszetka na płyn z logo Ministerstwa Edukacji i Nauki
1500 pkt/szt

5000 pkt/szt
Akademia Superbohaterów, T. Rożek
Akademia Superbohaterów, T. Rożek
5000 pkt/szt

Najnowsza książka autorstwa Tomasza Rożka zatytułowana „Akademia Superbohaterów” to jedyna taka pozycja na rynku wydawniczym. Na ponad 140 stronach zawarte zostały 32 fascynujące historie opisujące życie i działalność wybitnych polskich naukowców. Każdy rozdział zilustrowany jest wyjątkowymi grafikami, które ukazują polskich naukowców w konwencji Superbohaterów. Autorem ilustracji jest Marek Oleksicki.

W środku znajdziecie najbardziej znane postaci polskiej nauki, jak Kopernik, Skłodowska czy Lem, ale także poznacie historie tych mniej znanych, ale nie mniej wybitnych. Malinowski, Czaplicka, Dybowski, Funk to tylko kilka z nazwisk, które przewijają się w tej książce.

Książkę polecamy już kilkulatkom, które lubią słuchać fascynujących opowieści, które czytają im rodzice. Po książkę mogą sięgać dzieciaki, które potrafią już czytać. Zaprojektowaliśmy książkę tak, aby najmłodsi czytelnicy mogli dowiedzieć się wartościowych informacji.

Historie zawarte w książce zachwycą też dorosłych, dlatego nasza książka jest każdego i nie stawiamy tu granic wiekowych.


źródło: https://sklep.naukatolubie.pl/  [dostęp 30.06.2022]
 
2200 pkt/szt
Niepokalana z Gietrzwałdu, J. Sroka
Niepokalana z Gietrzwałdu, J. Sroka
2200 pkt/szt

Książka Niepokalana z Gietrzwałdu przedstawia niezwykłą historią dwóch polskich dziewczynek, którym wielokrotnie ukazywała się Matka Boża w czasach, kiedy nasza Ojczyzna była wymazana z mapy świata. Maryja mówiła w języku polskim i zapowiadała odrodzenie się naszego kraju. To sprawiło, że oczy wszystkich Polaków zwróciły się w kierunku Gietrzwałdu, z którego płynęły nadzieja, pokój i miłość. Objawienie Najświętszej Maryi Panny w Gietrzwałdzie okazało się równie wielkim wydarzeniem jak objawienia w Lourdes czy w Fatimie. Poznanie tej ważnej dla Polski historii ułatwią kolorowe ilustracje i łatwy w odbiorze język.

https://gaudium.pl/pl/p/NIEPOKALANA-Z-GIETRZWALDU-/5018 [dostęp: 07.07.2022]
1900 pkt/szt
Jezus najlepszym lekarzem, B. Wróblewska
Jezus najlepszym lekarzem, B. Wróblewska
1900 pkt/szt

Jezus najlepszym lekarzem to czternaście opowiadań, których bohaterami są osoby uzdrowione przez Jezusa.
Wśród nich są dzieci – córka kobiety kananejskiej, syn setnika, córka Jaira, chłopiec epileptyk, a także dorośli – człowiek z uschłą ręką, głuchoniemy, chromy znad sadzawki Betesdy, paralityk, którego niosło czterech, niewidomy Bartymeusz, niewidomy z Betsaidy, trędowaty, Samarytanin – jeden z dziesięciu trędowatych, kobieta pochylona, kobieta cierpiąca na krwotok.
Tworząc swoje opowiadania, Autorka korzystała z Biblii.
Wątek uzdrowienia danej osoby zaczerpnęła z Ewangelii, do tego dobudowała fikcyjną akcję, dialogi i postaci, tak jak – według niej – dana sytuacja mogła wyglądać.
Opowiadania są podzielone na cztery części: Przedtem – życie przed uzdrowieniem; Nadzieja – wiadomość o Jezusie i szukanie Go; Spotkanie z Jezusem – uzdrowienie; Potem – życie po uzdrowieniu.
Książka ma za zadanie przybliżyć historie uzdrowionych osób, a także zachęcić do sięgnięcia po Pismo Święte.
W tym celu pod tytułem każdego opowiadania zostały zamieszczone sigla biblijne, co ułatwi czytelnikom znalezienie danej historii w Piśmie Świętym.

https://youtu.be/A6Tz8DTdLls

https://gaudium.pl/pl/p/JEZUS-NAJLEPSZYM-LEKARZEM-/5008 [dostęp: 07.07.2022]