Nagrody

Musisz być zalogowany aby móc wymieniać punkty na nagrody
1000 pkt/szt
Pióro
Pióro
1000 pkt/szt

Wzór będzie wysyłany losowo.
1500 pkt/szt
Kolczyki z koralików
Kolczyki z koralików
1500 pkt/szt

Podczas wysyłki wzór będzie wybierany losowo.  
2500 pkt/szt
Bransoletka z jadeitu z elementem srebrnym próby 925
Bransoletka z jadeitu z elementem srebrnym próby 925
2500 pkt/szt

4500 pkt/szt
Bransoletka z jaspisu z elementem srebrnym próby 925
Bransoletka z jaspisu z elementem srebrnym próby 925
4500 pkt/szt

3490 pkt/szt
Staś i Nel. Zaginiony klejnot Indii L. Talko
Staś i Nel. Zaginiony klejnot Indii L. Talko
3490 pkt/szt

Dalsze losy Stasia i Nel w tempie przygód Indiany Jonesa

Dwa lata po porwaniu w Afryce, z którego Stasiowi i Nel udało się wyrwać, chłopak z ojcem trafia do Indii. W Madrasie z niecierpliwością oczekuje na Nel. Tymczasem dziewczynka znika bez śladu. Staś i jego nowi przyjaciele, Mungo Jones i nieprzewidywalna Malka, wyruszają na jej poszukiwanie. Nieoczekiwanie wplątują się w sieć międzynarodowej szpiegowskiej gry. Przed nimi niebezpieczna rozgrywka i tajemnica największego diamentu świata.

Czy przyjaciele wyrwą Nel z rąk bezwzględnego księcia? Co łączy Nel z niesamowitym światem hinduskiej magii? Kto rozwiąże zagadkę chłopca, który zmienia się w panterę?

„Książki powinny być pisane i czytane z radości. Czterdzieści lat temu miałem taką frajdę, czytając pierwszą książkę w życiu – »W pustyni i w puszczy«.
Teraz miałem frajdę, pisząc jej kontynuację.
Ta książka powstała z radości”.

źródło: https://www.znak.com.pl/ksiazka/stas-i-nel-zaginiony-klejnot-indii-leszek-talko-5605 [dostęp 17.10.2022]
3290 pkt/szt
Bliżej słońca R. P. Evans
Bliżej słońca R. P. Evans
3290 pkt/szt

Najlepszym lekarstwem na złamane serce jest oddać je innym

„Wszyscy nosimy w głowie obraz tego, jak powinno wyglądać nasze życie, namalowany pędzlem naszych pragnień i celów. Tymczasem w ostatecznym rozrachunku okazuje się, że ono nigdy nie wygląda tak, jak sobie wyobrażaliśmy”. 

Kiedy Christina planowała swój wymarzony ślub, nie miała pojęcia, że wydarzenia potoczą się zupełnie innym torem, niż tego pragnęła. Paul również nie przypuszczał, że pewna zimowa noc w szpitalu okaże się przełomowa w jego życiu. Oboje mieli ułożone plany na przyszłość, wydawało im się, że wiedzą, gdzie i z kim spędzą następne kilka lat.  Spotkali się w Peru, w amazońskiej dżungli, gdzie Paul stworzył dom dla porzuconych dzieci.
Christina za namową przyjaciółki zdecydowała się pracować tam jako wolontariuszka, by w ten sposób zagoić swoje złamane serce.  

~~~~

Jak spotkanie z mieszkańcami sierocińca - gdzieś na krańcach świata - wpłynie na życie Christiny? Jaką rolę odegra w nim charyzmatyczny opiekun dzieci Paul Cook? Czy w dalekiej dżungli można zmierzyć się ze swoimi lękami i nauczyć się patrzeć na życie inaczej? 

~~~~ 

Bliżej słońca to prawdziwa historia, którą opowiedział Richardowi Paulowi Evansowi jej główny bohater - Paul Cook - podczas misji humanitarnej w Peru. Jest to opowieść o narodzinach nieoczekiwanego uczucia, które zbliżyło do siebie więcej niż dwa serca.


źródło: https://www.znak.com.pl/ksiazka/blizej-slonca-richard-paul-evans-3339 [dostęp: 17.10.2022]