Nagrody

Musisz być zalogowany aby móc wymieniać punkty na nagrody
340 pkt/szt
Krzyżyk sercański na szyję
Krzyżyk sercański na szyję
340 pkt/szt

Biały drewniany krzyżyk sercański na szyję na rzemieniu. Kolor rzemienia może być inny niż na zdjęciu (w odcieniach od beżowego do brązowego). Podczas wysyłki kolor jest dobierany losowo.
2690 pkt/szt
Brat Albert. Myśli malarza i brata ubogich, A. Chmielowski
Brat Albert. Myśli malarza i brata ubogich, A. Chmielowski
2690 pkt/szt

"Powinno się być dobrym jak chleb; powinno się być jak chleb, który dla wszystkich leży na stole, z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nakarmić się, jeśli jest głodny"

https://gaudium.pl/pl/p/MYSLI-BRATA-ALBERTA-CHMIELOWSKIEGO/454  [dostęp: 07.07.2022]
2990 pkt/szt
Krzywe zwierciadło, M. Iłowiecki
Krzywe zwierciadło, M. Iłowiecki
2990 pkt/szt

Krzywe zwierciadło to zbiór informacji i refleksji opisujący wybrane zjawiska i metody związane z wpływem klasycznych mediów na świadomość społeczną. Autor m.in. przedstawia najpowszechniejsze mity na temat mediów, podaje przykłady rzetelnego informowania oraz podpowiada jak unikać oszukiwania i "podpuszczania" medialnego. Marcin Iłowiecki napisał tę publikację z myślą o: odbiorcach mediów (np. telewidzowie, radiosłuchacze), osobach będących w szczególnym kontakcie z ludźmi (np. nauczyciele, duszpasterze), dziennikarzach i studentach dziennikarstwa oraz wszystkich tych, którzy chcą poznawać problemy mediów i ich odbioru.

źródło: https://gaudium.pl/pl/p/KRZYWE-ZWIERCIADLO-O-manipulacji-w-mediach/3860 [dostęp: 07.07.2022]
2490 pkt/szt
Płyta CD Całym sercem przy Sercu Jezusa
Płyta CD Całym sercem przy Sercu Jezusa
2490 pkt/szt

Płyta zespołu dziecięco-młodzieżowego „Serduszka” wydana z okazji Roku Serca Jezusowego dla Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie oraz jubileuszu 250-lecia ustanowienia liturgicznego święta Najświętszego Serca Pana Jezusa na ziemiach polskich. Album zawiera zarówno tradycyjne pieśni do Bożego Serca, jak i nowe utwory.

Źródło: https://www.strazjezusa.pl/serce-pana-jezusa/id-420 [dostęp: 13.10.2022]
2990 pkt/szt
A.D. 2012. Czy nadchodzi koniec świata? A. Tornielli, G. Saverio
A.D. 2012. Czy nadchodzi koniec świata? A. Tornielli, G. Saverio
2990 pkt/szt

Klęski żywiołowe, kryzys ekonomiczny, upadek moralności, epidemie, katastroficzne przepowiednie fałszywych proroków. Czy to wszystko jest zapowiedzią bliskiego końca naszych czasów?

W ciągu ostatnich dwustu lat wybrane osoby poznały niezwykłe proroctwa dotyczące przyszłości, które wkrótce się sprawdzały. Co przekazała ludzkości Maryja przy Rue du Bac, w La Salette, Lourdes, Fatimie, Medjugorje, Kibeho, Civitavecchia i wielu innych miejscach? Czy ujawniono całość trzeciej tajemnicy fatimskiej? Co zawierają ostatnie proroctwa, w których Maryja zapowiedziała m.in. wprowadzenie stanu wojennego w Polsce, wybuch wojny w Jugosławii i zamachy terrorystyczne w Nowym Jorku?

Tylko dzięki tej książce możesz uzyskać odpowiedź na te i wiele innych nurtujących pytań. Nic dziwnego, że książka Andrei Torniellego i Saveria Gaety wywołała tak wielkie poruszenie we Włoszech.  


źródło: https://www.znak.com.pl/ksiazka/ad-2012-andrea-tornielli-gaeta-saverio-3233 [dostęp: 17.10.2022]
3290 pkt/szt
Tajemnica Lourdes. Czy Bernadeta nas oszukała? V. Messori
Tajemnica Lourdes. Czy Bernadeta nas oszukała? V. Messori
3290 pkt/szt

Odkryj tajemnice objawień w Lourdes

Czy Kościół wykorzystał małą Bernadetę?
A może to ona oszukała miliony wiernych?
Czy objawienia w Lourdes były tylko sprytną mistyfikacją?

Przez lata uznawano objawienia za efekt zmowy dziewczynki z miejscowym duchowieństwem albo za wymysł jej ubogich rodziców, liczących na korzyści finansowe. Byli i tacy, którzy utrzymywali, że tajemnicze widzenia były halucynacjami niedożywionej nastolatki. A jaka jest prawda?

Vittorio Messori poświecił 30 lat na zbadanie objawień Lourdes. W swojej książce ujawnia nieznane okoliczności, odpowiada na zarzuty, przybliża nas do tajemnicy Bernadety. Opierając się na faktach, rozstrzyga wszelkie kontrowersje na temat prawdziwości niezwykłych objawień.


źródło: https://www.znak.com.pl/ksiazka/tajemnica-lourdes-vittorio-messori-4611 [dostęp: 17.10.2022]