Najnowsze darownizy

  data darowizna waga punkty
Niepubliczne Szkoły ZDZ w Radomiu 24.01.2022 puszki 41kg 10250 pkt
Szkoła Podstawowa w Sromowcach Niżnych 24.01.2022 nagroda - konkurs 1000kg 1000 pkt
Szkoła Podstawowa im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie 21.01.2022 złoto 5g 9450 pkt
Szkoła Podstawowa im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie 21.01.2022 srebro 800g 48000 pkt
Szkoła Podstawowa w Brojcach 19.01.2022 bonus za reportaż z akcji w szkole 1kg 2000 pkt
Szkoła Podstawowa im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie 19.01.2022 srebro 25g 1500 pkt
Szkoła Podstawowa im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie 18.01.2022 dobre monety - zagraniczne 1kg 700 pkt
Szkoła Podstawowa im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie 18.01.2022 dobre monety - polskie 6kg 2640 pkt
Szkoła Podstawowa im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie 18.01.2022 telefony komórkowe 6.7kg 8040 pkt
Szkoła Podstawowa im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie 18.01.2022 smartfony 8.1kg 4050 pkt
Szkoła Podstawowa im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie 18.01.2022 zegarki tarczowe 6kg 3600 pkt
Szkoła Podstawowa im. Marii Curie Skłodowskiej w Tarnogrodzie 18.01.2022 baterie 70kg 1750 pkt
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bodzentynie, Szkoła Podstawowa im. Antoniego Wacińskiego w Bodzentynie 18.01.2022 smartfony 200g 100 pkt
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bodzentynie, Szkoła Podstawowa im. Antoniego Wacińskiego w Bodzentynie 18.01.2022 telefony komórkowe 200g 240 pkt
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bodzentynie, Szkoła Podstawowa im. Antoniego Wacińskiego w Bodzentynie 18.01.2022 baterie 60kg 1500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgierzu 18.01.2022 bonus za reportaż z akcji w szkole 1kg 2000 pkt
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Jedlni-Letnisko 17.01.2022 dobre monety - zagraniczne 1.6kg 1120 pkt
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Jedlni-Letnisko 17.01.2022 dobre monety - polskie 17.5kg 7700 pkt
Szkoła Podstawowa w Spalonej 17.01.2022 dobre monety - zagraniczne 400g 280 pkt
Szkoła Podstawowa w Spalonej 17.01.2022 dobre monety - polskie 10kg 4400 pkt
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Poznaniu 17.01.2022 złoto 1g 1680 pkt
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Poznaniu 17.01.2022 srebro 102g 6120 pkt
Publiczna Szkoła im. ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu 17.01.2022 smartfony 3.1kg 1550 pkt
Publiczna Szkoła im. ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu 17.01.2022 telefony komórkowe 1.6kg 1920 pkt
Publiczna Szkoła im. ks. Józefa Poniatowskiego w Annopolu 17.01.2022 dobre monety - polskie 5.3kg 2332 pkt
Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych w Warszawie 17.01.2022 dobre monety - zagraniczne 500g 350 pkt
Zespół Szkół Spożywczo-Gastronomicznych w Warszawie 17.01.2022 dobre monety - polskie 8.3kg 3653 pkt
Szkoła Podstawowa nr 1 w Ornecie 14.01.2022 baterie 75kg 1875 pkt
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu 12.01.2022 nagroda - konkurs 3000kg 3000 pkt
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju 12.01.2022 nagroda - konkurs 2000kg 2000 pkt
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II we Florynce 12.01.2022 nagroda - konkurs 1000kg 1000 pkt
SP7 w Tomaszowie Mazowieckim 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŻOŁNERZY MONTE CASSINO W NIEŻYCHOWICACH 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jarosława Iwaszkiewicza w Sandomierzu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Wyrzysku 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Niepubliczne Integracyjne Przedszkole Montessori im. Św. Rodziny w Dobrej 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 39 dla Dzieci Słabosłyszących, Niesłyszących i z Afazją w Bielsko-Białej 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 19 w Lublinie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 107 we Wrocławiu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wł. Broniewskiego w Czerwionce-Leszczynach 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Kazimierza Pułaskiego w Częstochowie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Branżowa Szkoła I stopnia Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Grudziądzu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego w Bęczarce 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Maryi z Nazaretu w Kielcach 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wieszczętach 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa Specjalna im. Jana Brzechwy nr 128 w Łodzi 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 18 w Kaliszu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa w Suchowoli 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Janowie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 36 w Sosnowcu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
I LO im. E. Romera w Rabce-Zdroju 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgierzu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Skłodowskiej-Curie w Plewiskach 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Tomyślu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego w Warszawie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Prywatna Szkoła Podstawowa w Biłgoraju 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Toporzysku 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Szkolno- Przedszkolny we Frydmanie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 12 im. prof. Adama Wodziczki w Gnieźnie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Placówek Oświatowych w Przybyszewie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piekarach 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Górskiego w Wierzbicy 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Wałbrzychu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Przedszkole nr 1 w Koluszkach 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Przedszkole Niepubliczne "Serduszko" w Bydgoszczy 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Dorohusku 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Tylmanowej 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Kielcach 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Jarosławiu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Ostródzie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 2 im Adama Mickiewicza w Wiśle 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa w Żabowie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Janusza St. Pasierba w Żabnie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 159 Sióstr Urszulanek U.Rz. w Krakowie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Katowicach 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa im. Leona Kąkola w Grzybnie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 35 im. Adeli Korczyńskiej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Katowicach 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Zofii Urbanowskiej w Koninie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 374 im. gen Piotra Szembeka w Warszawie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 3 im Orła Białego w Bieruniu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Prusinowicach 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im.Waclawa Sieroszewskiego w Kozłach 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa w Sromowcach Niżnych 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Szkół w Borównie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 36 w Bytomiu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 9 im. Marii Skłodowskiej Curie z Oddziałami Przedszkolnymi w Inowrocławiu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Wojcieszkowie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 4 im. I Samodzielnej Warszawskiej Brygady Kawalerii w Gryficach 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Przedszkole nr 18 im. bł. Matki Małgorzaty w Krakowie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Stefańskiego w Bodzechowie 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego w Oświęcimiu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Przedszkole Niepubliczne "Bajkowe Wzgórze" w Bydgoszczy 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Miłosławiu 12.01.2022 nagroda - konkurs 500kg 500 pkt