Aktualności

Na dobry początek nowego roku szkolnego


Nowości w Zbieramto w szkole oraz plan działań na rok szkolny 2020/2021.Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!
 
W związku z pytaniami (mailowymi i telefonicznymi), czy projekt dalej trwa i co w tym roku zbieramy, z radością informujemy, że projekt trwa nadal i nie planujemy jego zakończenia :-) Mamy też nadzieję, że COVID-19 nie przeszkodzi nam działać na pełnych obrotach w tym roku szkolnym.
 
Tak więc, zbieramy wszystkie surowce wymienione na naszej stronie – baterie, stare telefony komórkowe, smartfony, „dobre monety”, srebrny i złoty złom, zegarki tarczowe, klocki Lego, puszki aluminiowe.
 
Przypominamy o tym, aby wykorzystali Państwo punkty uzbierane w poprzednim roku szkolnym. Będą one aktywne tylko do końca września br., a z początkiem października konta zostaną wyzerowane. Link do sklepu z nagrodami: https://www.zbieramtowszkole.pl/nagrody
 
Poniżej przedstawiamy plan działań na rok szkolny 2020/2021:
W tym roku szkolnym przewidujemy 3 konkursy:
1. 14 września – 10 grudnia 2020 r. – konkurs na zbiórkę srebrnego i złotego złomu.
2. 4 stycznia – 19 marca 2021 r. – konkurs na zbiórkę „dobrych monet”.
3. 12 kwietnia – 4 czerwca 2021 r. – konkurs na zbiórkę telefonów komórkowych.Poza konkursami przez cały rok szkolny trwają zbiórki wszystkich surowców. Konkursy są okazją do uzyskania dodatkowych punktów.
 
 
Nowością roku szkolnego 2020/2021 jest Formularz zgłoszenia odbiorów – zostanie rozesłany do wszystkich szkół i przedszkoli na początku października br., umieścimy go też na naszej stronie w osobnej zakładce. Będzie to narzędzie, które ułatwi nam współpracę i przyśpieszy proces zgłaszania odbiorów od Państwa surowców uzbieranych dla misji.

Bardzo serdecznie zachęcamy do zapoznania się z regulaminem projektu (link) oraz informacjami zawartymi w zakładce „najczęstsze pytania” (link). Wierzymy, że zapoznanie się z treścią tych załączników wpłynie na usprawnienie naszej współpracy i da Państwu odpowiedź na wiele kwestii dotyczących zbierania, pomagania, a także odbierania nagród.
 
Życzymy dobrego i owocnego roku szkolnego 2020/2021!

Opublikowano dnia: 24-09-2020