Aktualności

​Ogłaszamy wyniki konkursu na zbiórkę "Dobrych monet"


Poznaj zwycieżców konkursu!Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!

Zakończyliśmy konkurs specjalny na zbiórkę "Dobrych monet", który trwał od 12 września do 10 listopada. Wzięły w nim udział 52 placówki edukacyjne, które w sumie podarowały nam aż 1092 kg „Dobrych monet”! Zysk z ich wymiany i sprzedaży przekażemy Domowi Dziecka w Santa Cruz w Boliwii.

Kierujemy wielkie podziękowania do wszystkich osób zaangażowanych w akcję - koordynatorów, uczniów, rodziców i całej społeczności szkół i przedszkoli! Znowu zostaliśmy zasypani paczkami, których rozpakowywanie i ważenie trwało więcej czasu niż się spodziewaliśmy. :) Dziękujemy za cierpliwość i z radością ogłaszamy zwycięzców konkursu specjalnego na zbiórkę "Dobrych monet":

I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 8 w Toruniu z wynikiem 144,2 kg „Dobrych monet” otrzymuje 3000 pkt i rzeczową nagrodę-niespodziankę,
II miejsce - Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu z wynikiem 58 kg „Dobrych monet” otrzymuje 2000 pkt i rzeczową nagrodę-niespodziankę,
III miejsce - Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II we Florynce z wynikiem 56,9 kg „Dobrych monet” otrzymuje 1000 pkt i rzeczową nagrodę-niespodziankę.

Serdecznie gratulujeMY!
Każda placówa, która wzięła udział w konkursie, tradycyjnie otrzymuje 500 pkt nagrody.

Jeszcze raz całym sercem dziękujeMY i zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym w historii "Zbieramto w szkole" konkursie specjalnym na zbiórkę zegarków tarczowych.

CieszyMy się, że jesteście z nami! :)

Opublikowano dnia: 08-12-2022