Aktualności

Weź udział w pierwszym konkursie specjalnym na zbiórkę zegarków!


Zbieramy zegarki tarczowe na rzecz dzieci z Filipin!Drodzy Nauczyciele i Uczniowie,

Miło nam ogłosić pierwszy w historii "Zbieramto w szkole" konkurs specjalny na zbiórkę zegarków tarczowych! Konkurs rozpoczyna się dziś, tj. 1 grudnia 2022 r. i zakończy się 31 stycznia 2023 r. Zebrane zegarki sprzedajemy na rynku wtórnym (kolekcjonerom, zegarmistrzom), a za pozyskane środki będą cegiełką na zakup sprzętu do wiercenia studni w Tanzanii!
 
Nagrody konkursowe:
I miejsce – 3000 pkt i rzeczowa nagroda-niespodzianka,
II miejsce – 2000 pkt i rzeczowa nagroda-niespodzianka,
III miejsce – 1000 pkt i rzeczowa nagroda-niespodzianka.
Dodatkowo tradycyjnie każda szkoła, która weźmie udział w konkursie, otrzyma 500 pkt nagrody, niezależnie od wagi przekazanych zegarków.

UWAGA! W konkursie wezmą udział szkoły i przedszkola, które zgłoszą nam chęć przekazania zegarków do 31 stycznia włącznie.

Jak wysłać?

 
Na nasz koszt
Kiedy zakończycie zbiórkę, wypełnijcie formularz zgłoszenia odbioru. Następnie zapakujcie je do mocnego kartonu i drogą mailową prześlijcie nam informację o wymiarach i wadze kartonu (długość, szerokość, wysokość). Marzymy o tym, aby jak najwięcej pieniędzy przekazać dzieciom z Filipin, dlatego chcemy optymalizować koszty obsługi zbiórki. W związku z tym mamy do Was ogromną prośbę, aby skorzystać z opcji wysyłki przez ORLEN Paczkę. To jest w tym momencie najtańsza oferta przesyłania paczek. Rozumiemy, że nie wszyscy mają łatwy dostęp do tej usługi dlatego zostawiamy też możliwość zamówienia tradycyjnego kuriera. 

WAŻNE! Zachęcamy do wysyłania zegarków razem z innymi przedmiotami, które udało się Wam uzbierać w I semestrze roku szkolnego 2022/2023: monetami, telefonami, tabletami, laptopami, klockami LEGO, srebrnym i złotym "złomem".

Na własny koszt
Adres do wysyłki:

Sekretariat Misji Zagranicznych
(Projekt "Zbieramto w szkole")
ul. Radzyńska 3a; 20-850 Lublin


Ewentualne pytania prosimy kierować na maila: [email protected]

Powodzenia! :)
 

Opublikowano dnia: 01-12-2022