Aktualności

Ogłaszamy zwycięzców konkursu na "Dobre monety"


GratulujeMY!Szanowni Nauczyciele i Uczniowie,

Podsumowaliśmy konkurs specjalny na zbiórkę "Dobrych monet", który odbył się w terminie od 11 września do 17 listopada. Miło nam poinformować, że w konkursie wzięły udział 32 placówki edukacyjne, które w sumie przesłały do nas 750 kg „Dobrych monet”! Jak co roku przekażemy je Domowi Dziecka w Santa Cruz w Boliwii.

Z radością ogłaszamy zwycięzców konkursu:

I miejsce - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki nr 246 w Warszawie z wynikiem 118,5 kg „Dobrych monet” otrzymuje 5000 pkt i rzeczową nagrodę-niespodziankę,
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Polskich Podróżników w Iławie z wynikiem 77 kg „Dobrych monet” otrzymuje 3000 pkt i rzeczową nagrodę-niespodziankę,
III miejsce - Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II we Florynce z wynikiem 59,7 kg „Dobrych monet” otrzymuje 1000 pkt i rzeczową nagrodę-niespodziankę.

Gratulacje!
Chcemy nagrodzić wszystkie placówki, które wzięły udział w konkursie, dlatego każdej z nich przyznajemy 500 pkt. DziękujeMY uczniom, rodzicom i koordynatorom akcji oraz całej społeczności szkół i przedszkoli za ogromne zaangażowanie w zbiórkę!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie specjalnym na zbiórkę srebrnego "złomu", dzięki której pomożecie wybudować kolejną studnię w Czadzie. Zbieramy m.in. zerwane łańcuszki, pojedyncze kolczyki, pierścionki (np. bez oczka), nienoszone bransoletki, zawieszki itp.Konkurs potrwa do do 12.01.
 

Opublikowano dnia: 13-12-2023