Aktualności

Poznajcie nowych sponsorów nagród!


Wartościowe książki dla dzieci, ręcznie wykonane piórniki, portmonetki prosto z Boliwii już dostępne w naszym sklepiku! Z radością i ogromną wdzięcznością za wsparcie naszego projektu, przedstawiamy Wam nowych Sponsorów nagród dla szkół i przedszkoli.

Miętowy Słoń powstał z wieloletniego zamiłowania do tworzenia rzeczy pięknych, wyjątkowych i urzekających swoim oryginalnym wyglądem. W ofercie posiada wiele propozycji na prezent dla bliskich osób, zarówno dorosłych jak i dla dzieci. W pracowni powstają wykonane z pasją oryginalne maskotki i poduchy, dekoracje do domu oraz akcesoria. Wykonywane są z naturalnych tkanin i wysokiej jakości materiałów, w pięknych wzorach i kolorach. W asortymencie można znaleść ozdoby szyte ręcznie i maszynowo, filcowe, patchworkowe, haftowane, malowane na tkaninie. W naszym sklepiku znajdziecie podarowane nam piórniki i zakładki do książek.

Kinga Rybarczyk jest autorką wyjątkowej, rodzinnej książki o Wielkim Tygodniu. “Małe opowieści na wielkie dni” to książka dla dzieci, młodzieży i dorosłych na Triduum Paschalne przeprowadzająca przez Wielki Tydzień. Znajdziecie w niej opowiadania na Niedzielę Palmową, Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielką Sobotę i Niedzielę Zmartwychwstania oraz krótkie objaśnienia trudniejszych pojęć. Młodzież i dorośli znadją w niej teksty z liturgii Słowa (Ewangelie z Niedzieli Palmowej, Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku, Wielkiej Soboty oraz Niedzieli Zmartwychwstania oraz czytanie z Księgi Wyjścia z Wielkiej Soboty) wraz z teologicznymi komentarzami.

Wrocławska Księgarnia Archidiecezjalna przekazała nam nagrody, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie - książeczki i kolorowanki dla najmłodszych, puzzle, zakładki do książek, ciekawe opracowania naukowe dla młodzieży, jak również propozycjne dla dorosłych - powieści i książeczki z rozważaniami.

Do skepiku trafiły również nagrody prosto z Boliwii, od Sióstr Serafitek prowadzących Dom Dziecka Hogar de la Esperanza w Santa Cruz w Boliwii, który wspieracie zbiórką "Dobrych monet". Wśród nich znajdziecie m.in. portmonetki, piróniki czy etui na brewiarze uszyte została z tradycyjnego, boliwijskiego materiału aguayo.

Jeszcze raz dziękujeMY naszym Sponsorom! Zachęcamy do wymiany punktów na nagrody w naszym sklepiku. Punkty uzyskane w roku szkolnym 2022/2023 będą aktywne do końca września.
Jeżeli chcesz dołączyć do grona naszych Sponsorów, napisz do nas na [email protected] .


Opublikowano dnia: 25-05-2023