Aktualności

Reportaż ze zbiórki w Zespole Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych w Grudziądzu


"Udział w akcji daje nam dużą satysfakcję"Witajcie w nowym roku 2023!

Wczoraj zakończyliśmy konkurs specjalny na zbiórkę zegarków tarczowych. Zanim przedstawimy zwycięzców, chcemy podzielić się z Wami reportażem ze zbiórki w Zespole Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych w Grudziądzu, który nadesłała koordynatorka akcji, Pani Beata Pasecka.

"Zespół Placówek Edukacyjno-Rewalidacyjnych w Grudziądzu już drugi rok szkolny bierze udział w programie „Zbieramto w szkole”. Zdecydowaliśmy się na udział w projekcie mając przede wszystkim na uwadze dbanie o ekologię i pomoc dzieciom na misjach. Nasze działanie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród uczniów, wychowanków, nauczycieli i pracowników placówki.  Miejscem gromadzenia surowców jest głownie w biblioteka szkolna. Na koniec pierwszego semestru nasi darczyńcy kładli nacisk na zbiórkę zużytych telefonów i smartfonów.   Mamy nadzieję, że w przyszłym semestrze będziemy mogli pochwalić się dużą ilością zebranych  przedmiotów, które również będziemy mogli przeznaczyć na cele dobroczynne. 
Udział w akcji daje nam dużą satysfakcję, tym bardziej, że w ubiegłym roku szkolnym udało nam się zebrać aż 20 kg surowców wtórnych. Punkty przyznane za przekazane przedmioty wymieniliśmy na nagrody, za które przy okazji jeszcze raz dziękujemy organizatorom." 

My również serdecznie dziękujemy całej społeczności szkoły i życzymy powodzenia w nadchodzącym konkursie na zbiórkę telefonów komórkowych, który rozpoczniemy już w najbliższy poniedziałek!


Opublikowano dnia: 01-02-2023