Aktualności

Poznaj zwycięzców konkursu na zbiórkę zegarków tarczowych!


Podsumowujemy pierwszy konkurs specjalny na zbiórkę zegarków.Pierwszy konkurs specjalny na zbiórkę zegarków tarczowych odbył się w terminie 1 grudnia 2022 r. - 31 stycznia 2023 r. Do konkursu przystąpiły 23 szkoły, które w sumie podarowały nam 27 kg zegarków! Dziękujemy zarówno za ciepłe przyjęcie konkursu jak i nowego sposobu nadawania paczek przez opcję Paczki Orlen, który pomaga nam zaoszczędzić więcej środków na misje.:)
Zysk ze sprzedaży zebranych zegarków zasili fundusz na zakup sprzętu do wiercenia studni w Tanzanii.

Z radością prezentujemy zwycięzców konkursu:

I miejsce - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce z wynikiem 8,3 kg zegarków otrzymuje 3000 pkt i rzeczową nagrodę-niespodziankę,
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Piotra Firleja w Lubartowie z wynikiem 4,1 kg zegarków otrzymuje 2000 pkt i rzeczową nagrodę-niespodziankę,
III miejsce - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dźwierzutach z wynikiem 2,8 kg zegarków otrzymuje 1000 pkt i rzeczową nagrodę-niespodziankę.

Serdecznie gratulujeMY tak świetnych wyników!

Jak zawsze każdej placówce, która wzięła udział w konkursie, przyznajemy 500 pkt nagrody. 

Przypominamy, że do 7 kwietnia trwa konkurs spcejalny na zbiórkę telefonów, który zawsze cieszy się wśród Was dużą popularnością. Na wiosnę startujemy również z nowościami w projekcie. Z okazji Wielkiego Postu zapraszamy do wzięcia udziału w I edycji konkursu plastycznego pod hasłem "Pomoc bez pieniędzy". Niebawem ogłosimy także dwie zbiórki na zupełnie nowe surowce - wypatrujcie szczegółów na naszej stronie!

Opublikowano dnia: 21-02-2023