Aktualności

Tak zbieramy monety w Przedszkolu nr 1 w Ornecie!


"Dzieci i pracownicy okazali wielkie serce"Z radością dzielimy się kolejnym reportażem, który otrzymaliśmy z Przedszkola nr 1 w Ornecie. Ksiądz Maciej, koordynator zbiórki, tak zrelacjonował nam przebieg konkursu na "Dobre monety" przeprowadzony w ramach projektu "Zbieramto w szkole":

"Kolejny rok szkolny i katechetyczny to kolejna szansa niesienia pomocy przez ofiarowane „Dobre monety” i zużyte baterie w ramach realizacji projektu zbieramtowszkole.pl. Już od najmłodszych lat warto uwrażliwiać serca dzieci na osoby znajdujące się w trudnej sytuacji losowej, o czym wiedzą nauczyciele ale także rodzice, bez których zbiórka nie była by możliwa. Dzieci i pracownicy okazali wielkie serce ❤️❤️❤️ i zebraliśmy ponad 50 kg „Dobrych monet”. Zbiórka trwała przez cały październik. Grupa „Jeżyków” pod opieką pani Agnieszki Lejkowskiej zebrała ich najwięcej i wszyscy otrzymali od pani dyrektor Doroty Antonowicz podziękowanie w postaci skarbonek."

Cieszymy się, że Przedszkole nr 1 w Ornecie już kolejny rok współpracuje z nami, wykazując tak duże zaangażowanie! Gratulujemy tak obfitych zbiorów i dziękujeMY za nadesłany reportaż.

Już krótce z naszej strony z zakładki "strefa nauczyciela" będzie można pobrać wzór dyplomu, którymi koordynatorzy będą mogli nagrodzić zaanażowanych w zbiórkę uczniów.:)


Opublikowano dnia: 22-11-2022