Aktualności

Zbiórka baterii w Przedszkolu w Chalinie


"Pomagając innym możemy zmienić ich życie na lepsze"Zapraszamy na ostatni już w tym roku szkolnym reportaż z realizacji naszej akcji w Waszych placówkach. Przedszkole w Chalinie od września aktywnie prowadziło zbiórkę baterii. Tak relacjonuje ją Pani Dorota, koordynatorka akcji:

"W roku szkolnym 2021/2022 Przedszkole w Chalinie działało aktywnie w ramach  projektu zbieramtowszkole.pl.
Prowadzona na terenie placówki zbiórka baterii cieszyła się dużym uznaniem i zaangażowaniem, nie tylko dzieci, uczniów, nauczycieli ale i rodziców. Udział w akcji stanowił nie tylko promocję postaw dobroczynności ale i pobudzał w zaangażowanej w akcję  społeczności poczucie empatii. Mi natomiast, jako koordynatorowi zbiórki, dodatkowo dał dużo radości i satysfakcji. Możliwość niesienia pomocy innym jest niesamowitym uczuciem. Uważam, że nie żyjemy tylko dla siebie a  pomagając innym możemy zmienić ich życie na lepsze.
W pierwszym semestrze roku szkolnego 2021/2022 udało się zebrać 100 kg baterii, które na początku lutego 2022 r. zostały odebrane z placówki. Natomiast w II semestrze w czerwcu z palcówki odebrano 75kg baterii. Łącznie zgromadzono 175 kg.                                                             
Wszystkim, którzy włączyli się w akcję serdecznie dziękuję."

DziękujeMY Przedszkolu w Chalinie oraz wszystim przedszkolom i szkołom które otworzyły nam drzwi swoich placówek i podzieliły się z nami relacjami ze zbiórek w roku szkolnym 2021/2022. Cieszymy się, że wspólnie udało nam się uczynić tyle dobra.:) Już teraz nie możemy doczekać się współpracy z Wami w nastęnym roku szkolnym!
Opublikowano dnia: 22-06-2022