Aktualności

Wyniki konkursu na zbiórkę srebra


Przedstawiamy wyniki ostatniego w tym roku szkolnym konkursu specjalnego na zbiórkę "srebrengo złomu"!



Wakacje za pasem, a rok szkolny 2021/2022 dobiega końca. Dziś mamy przyjemność ogłosić zwycięzców ostatniego przed przerwą wakacyjną konkursu specjalnego na zbiórkę srebrnego "złomu". 

W konkursie wzięły udział 24 placówki, które przekazały nam w sumie ponad 1,5 kg srebra w postaci łańcuszków, kolczyków, pierścionków, zawieszek i bransoletek. Zawartość srebra w srebrnym "złomie" była weryfikowana pod kątem jubilerskim. Środki uzyskane z recyclingu srebra nam wesprzeć budowę studni głębinowych w Czadzie!

Przedstawiamy zwycięzców konkursu:

I miejsce - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Florynce z wynikiem 454 g srebra otrzymuje 3000 pkt i rzeczową nagrodę-niespodziankę,
II miejsce - Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Michalowie z wynikiem 275 g srebra otrzymuje 2000 pkt i rzeczową nagrodę-niespodziankę,
III miejsce - Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28 im. bł. M. Angeli Truszkowskiej w Warszawie z wynikiem 130 g srebra otrzymuje 1000 pkt i rzeczową nagrodę-niespodziankę.

GratulujeMY!

Tradycyjnie każda szkoła bądź przedszkole, które wzięło udział w konkursie, otrzymuje 500 pkt nagrody. 

Ogromnie dziękujeMY za tak wielkie zaangażowanie w "Zbieramto w szkole" do samego końca roku szkolnego! :) Jednocześnie już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych konkurach specjalnych  w roku szkolnym 2022/2022, których terminy ogłosimy niebawem. Już teraz możemy zdradzić, że nowością będzie konkurs specjalny na zbiórkę zegarków tarczowych.
 

Opublikowano dnia: 10-06-2022