Aktualności

Co to był za konkurs!


Poznaj wyniki konkursu na zbiórkę "Dobrych monet". Rywalizajca między placwkami edukacyjnymi trwała do ostaniej chwili... Drodzy Nauczyciele i Uczniowie!
DziękujeMY za zaangażowanie i tak liczny udział w konkursie specjalnym na zbiórkę „Dobrych monet”. DziękujeMy za Wasze ogromne serca, które chcą pomagać potrzebującym!  Zasypaliście nas paczkami i zajęło nam dużo czasu, aby je wszystkie rozpakować i zważyć ich zawartość. Natępnie większość darów trafiła do NBP :)

Z radością i dumą informujemy, iż w konkursie wzięło udział 100 placówek edukacyjnych. Przekazaliście nam w sumie 2061,8 kg „Dobrych monet”!! Jesteście niesamowici! To absolutny rekord pośród dotychczasowych zbiórek prowadzonych w ramach naszego projektu.

Poznajcie zwycięzców:
I miejsce z wynikiem 141,7 kg „Dobrych monet” zajęła Szkoła Podstawowa im. Stanisława Konarskiego w Raciążu
II miejsce z wynikiem 118 kg „Dobrych monet” zajęła Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
III miejsce z wynikiem 62 kg „Dobrych monet” zajęła Szkoła Podstawowa w Sromowcach Niżnych

Nagrody konkursowe:
I miejsce – 3000 pkt i rzeczowa nagroda-niespodzianka,
II miejsce – 2000 pkt i rzeczowa nagroda-niespodzianka,
III miejsce – 1000 pkt i rzeczowa nagroda-niespodzianka.
Dyplomy oraz nagrody zostaną wysłane do szkół na początku stycznia.

Dodatkowo każda placówka, która wzięła udział w konkursie, otrzyma 500 pkt nagrody, niezależnie od tego, ile kilogramów monet oddała.

Zysk z wymiany "Dobrych monet" przeznaczymy utrzymanie dzieci z Domu Dziecka w Santa Cruz w Boliwii oraz na stypenia szkolne dla dzieci z Opol na Filipianch

Opublikowano dnia: 21-12-2021