Aktualności

Wyniki konkursu na zbiórkę "Dobrych monet"


W konkursie specjalnym wzięły udział 22 placówki. Uzbieraliście dla misyjnych domów dziecka 356,53 kg „Dobrych monet”! 19 kwietnia 2021 r. zakończył się konkurs specajlny na zbiórkę „Dobrych monet”. Wzięły w nim udział udział 22 placówki edukacyjne. W ramach konkursu uzbieraliście dla misji 356,53 kg „Dobrych monet”! Jest to bardzo dobry wynik w panujących warunkach pandemicznych.

Przedstawiamy zwycięzców:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim, otrzymuje 3000 pkt nagrody, dyplom i rzeczową nagrodę-niespodziankę,

II miejsce – Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu, otrzymuje 2000 pkt nagrody, dyplom i rzeczową nagrodę-niespodziankę,

III miejsce – I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej, otrzymuje 1000 pkt nagrody, dyplom i rzeczową nagrodę-niespodziankę.

Każda szkoła, która wzięła udział w konkursie otrzymuje extra 500 pkt nagrody (niezależnie od punktów naliczonych wg wagi przekazanych nam monet). 

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom! Każda moneta (i banknot), który przekazaliście to konkretna pomoc dla dzieci z domu dziecka Hogar de la Esperanza w Santa Cruz w Boliwii oraz na Dożywianie i edukację dzieci na Filipinach z wiosek, w których pracują nasi misjonarze.

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach specjalnych. Przed zakończeniem roku szkolnego rozstrzygniemy jeszcze jedną rywalizację między palcówkami edukacyjnymi - na zbiórkę telefonów komórkowych. 

PS. Jednocześnie przypominamy, że szkoła czy przedszkole mogą decydować same, co i w jakim terminie chcą zbierać dla misji i środowiska. Nie trzeba ograniczać zbiórek tylko do okresów trwania konkursów :-)

 

Opublikowano dnia: 14-04-2021