Aktualności

Podsumowanie konkursu ,,Dobrych monet''


W naszym konkursie „Dobre monety” wzięło udział 28 szkół z całej Polski i razem udało się nam uzbierać 500,7 kg monet. Jesteście wspaniali!W okresie od lutego do początku maja 2019 r. regularnie przybywały paczki z monetami z całego świata, obecnie używanymi bądź wycofanymi z obiegu oraz polskimi groszami. Za wszystkie paczki dziękujemy – i za te małe i za te duże. Szczególnie jesteśmy wdzięczni za te z posegregowanym bilonem :). Wasze dary wsparły dzieci z Wioski Matki Bożej Miłosierdzia w Opol na Filipinach. W ich imieniu przekazujemy filipińskie DZIĘKUJĘ – SALAMAT!

Zgodnie z regulaminem każdej palcówce edukacyjnej biorącym udział w konkursie dodajemy 500 punktów na konto, co zwiększy Waszą pulę punktów na nagrody – do wybierania których już zapraszamy.

Poniżej publikujemy liderów w konkursie „Dobre monety”. Zwycięzcami natomiast ogłaszamy wszystkich, którzy przyłączyli się do tej akcji :). 

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Dusznikach 138 kg
II miejsce – Zespół Szkół i Przedszkole w Pustkowiu Osiedlu 65 kg
III miejsce – Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie 31 kg

Liderzy w nagrodę otrzymują, od naszego sponsora, karton płynu ,,Ludwik’’, a za 1 miejsce przyznajemy dodatkowo nasz sercański krzyż ścienny.

PS. Na zdjęciu -  dzieci z Wioski Matki Bożej Miłosierdzia na Filipinach, które są wspierane min. przez akcję ,,Dobrych monet''Opublikowano dnia: 10-05-2019