Aktualności

Podsumowanie ,,Małego finału zbiórki baterii''


Z „poślizgiem” dzielimy się z wami wynikami ,,Małego finału zbierania baterii’’. Dziękujemy za zebranie aż 1297 kg baterii!
 Z opóźnieniem, które nawet nas zaskoczyło ;-), publikujemy wyniki „Małego finału zbierania baterii”. Brak danych w zaplanowanym przez nas czasie związany był/jest z logistyką firm recyklingowych, z którymi współpracujemy. Część baterii odbierają oni swoim transportem, ale też zatrudniają do tego podwykonawców np. firmy kurierskie, stąd taka trudność w szybkim raportowaniu.

Przede wszystkim bardzo dziękujemy za Wasze zaangażowanie i za udział w „bateriowej zbiórce”. W okresie trwania konkursu udało się uzbierać 1297 kg baterii. Otrzymaliśmy za nie darowiznę w wysokości 648 zł, która zasili fundusz stypendialny dla dzieci z plemienia Higaonon na Filipinach.

Ze szkół, które zgłosiły swój udział w konkursie nagradzamy 3 z największą liczbą uzbieranych baterii:
I miejsce – 171 kg baterii – Katolicka Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Otrzymuje ścienny krzyż sercański i 1000 punktów nagrody.
II miejsce – 101 kg baterii – Szkoła Podstawowa nr 83 im. Jana Kasprowicza we Wrocławiu – 1000 punktów nagrody.
III miejsce – 1000 kg baterii – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole – 1000 punktów nagrody.

GratulujeMY! Dziękujemy wszystkim zaangażowanym szkołom i przedszkolom, nauczycielom, dzieciom i rodzicom. Jednocześnie zachęcamy do udziału kolejnym „małym finale” w zbiórce ,,Dobrej monety’’

Poniżej zdjęcia ze zbiórek w naszych szkołach oraz dzieci z plemienia Higaonon wspierane dzięki Waszemu zaangażowaniu w akcję.
 

Opublikowano dnia: 18-01-2019