Aktualności

Nowy rok szkolny i dużo nowości na zbieramtowszkole.pl


Nowy rok szkolny, nowe nagrody, nowy layuot zbieramtowszkole.pl. Przynajmniej kilka nowości czeka na dotychczasowych użytkowników portalu zbieramtowszkole.pl. Po dwóch latach od startu doczekał się pewnych zmian. Mamy nadzieję, że przypadną wam one do gustu?!
 
Po pierwsze nasz portal, który pokazuje aktywność „zbieraczą” szkół i przedszkoli oraz jak dzięki temu pomagamy misjonarzom i ich podopiecznym, zyskał nową szatę graficzną. Jesteśmy przekonani, że jest ona teraz bardziej przyjazna użytkownikom, grafiki są ładniejsze, bardziej korespondujące z przesłaniem strony. Celem zmian było również łatwiejsze odnalezienie się nowych użytkowników serwisu, szczególnie przy rejestracji do programu placówki edukacyjnej.

Kolejną znaczącą zmianą jest powiększony „sklep”. Zwiększyła się liczba nagród, które szkoły i przedszkola mogą pozyskać dzięki zdobytym przez nie punktom w ramach programu partnerskiego. Szczególne słowa uznania kierujemy dla Domu Wydawniczego Rafael oraz Wydawnictwa Pallottinum za przekazanie cennych nagród książkowych oraz Pisma Świętego.

W temacie nowości warto też wspomnieć o pierwszym w historii „Zbieramto w szkole” konkursie rozegranym na naszym fanpage na Facebook-u. Szkoły i przedszkola nadsyłały zdjęcie pokazujące-opisujące „Zbieramto w mojej szkole”. Po opublikowaniu ich na FB zwycięzcy zostali wyłonieni dzięki największej liczbie „lajków” pod zdjęciem. Musimy przyznać, że to wywołało największe w historii zainteresowanie naszym „fejsem”  . Cieszymy się bardzo i wierzymy, że dzięki temu jeszcze więcej ludzi usłyszy o projekcie i włączy się do charytatywnego zbierania!


Opublikowano dnia: 09-11-2018