Aktualności

Pierwszy etap zbiórki za nami!


I semestr roku szkolnego 2017/2018 już za nami. Jak poradziły sobie nasze szkoły?  Zajrzyjcie do relacji jednej z nich.Pierwszy etap zbiórki za nami!

Fajnie byłoby zostać uczniem ,,Szkoły z misją''. Zawalczmy o certyfikat!!! Za nami I półrocze i pierwsze sukcesy z przedmiotu ,,Zbieramto w szkole''. Założony cel (pomagamy misjom poprzez zbiórkę baterii oraz płyt CD/DVD) został zrealizowany. Udało nam się zebrać dwa kartony baterii i sporo płyt.
Udało się - bo wiemy, że warto pomagać. Wiemy, że warto pomagać - bo chcemy uczyć się w ,,Szkole z misją''.


 Otrzymaliśmy od organizatorów piękny misjyjny kalendarz i list (dobro zawsze powraca). Dziękujemy!!! Umieściliśmy go w naszym szkolnym ,,Kąciku misyjnym'', w którym znajdują się również inne materiały, np. Raport 2017 Sekretariatu Misji Zagranicznych Księży Sercanów. Uczniowie najbardziej zaangażowani w zbiórkę zostną wkrótce uhonorowani pamiątkowymi dyplomami i upominkami.
W II półroczu spróbujemy zrealizować cel (pomagamy ,,dobrą monetą''). I już jesteśmy przekonani, że pilnie odrobimy to zadanie.

W imieniu uczniów, Elżbieta Plęs (koordynator akcji w szkole)


Opublikowano dnia: 14-03-2018