Zespół

Zespół "Szkoły z misją" tworzą pracownicy lubelskiego oddziału Sekreteriatu Misji Zagranicznych Księży Sercanów w Lublinie.

Ks. Piotr Chmielecki SCJ, chcąc pracować na rzecz swoich współbraci - sercańskich misjonarzy, stworzył i prowadzi od początku projekt zbieramto.pl. Jest także pomysłodawcą "Szkoły z misją". Pracuje jako "fundraiser-zbieracz", pozyskując środki materialne i poszukując wciąż nowych sposobów na pomaganie bez pieniędzy. Mieszka w domu zakonnym Zgromadzenia Księży Sercanów w Lublinie.

Kinga Rybarczyk odpowiada za promocję projektów Sekretariatu Misji Zagranicznych Księży Sercanów w Lublinie, kontakt z mediami oraz stronę internetową zbieramto.pl oraz szkołazmisją.pl. Nieustannie stara się zachęcić jak najwięcej osób do wspierania sercańskich misjonarzy. Jest absolwentką studiów z filologii polskiej, obecnie pracuje nad magisterium z teologii.

Piotr Jopek z wykształcenia jest inżynierem, a w zbieramto.pl zaczynał jako wolontariusz, zajmując się m.in. lubelskim "Wyścigiem kaczek" oraz organizacją odbioru elekrośmieci ze szkół, firm i parafii. W "Szkole z misją" zajmuje się wszelką logistyką: organizuje dostarczanie pojemników do szkół, odbiór zebranych przedmiotów, ustala szczegóły umów z firmami recyklingowymi. 

"Szkołę z misją" wspiera także Anna Zając - koordynator biura Zbieramto.pl w Lublinie oraz Maciej Moczydłowski - grafik Zbieramto.pl