Ranking

pełny ranking
ostatni kwartał
ostatni miesiąc
1
Szkoła Podstawowa w Dusznikach 74350pkt
2
SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Jarosławiu 70740pkt
3
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 64390pkt
4
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki w Łukowie 56590pkt
5
Zespół Szkół i Przedszkole w Pustkowie Osiedlu 38800pkt
6
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie 36090pkt
7
Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie 31810pkt
8
Zespół Szkół w Łaziskach Górnych 29000pkt
9
Szkoła Podstawowa w Toporzysku 27270pkt
10
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora H. Sucharskiego w Bytowie 25280pkt
11
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce 24960pkt
12
Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej 21350pkt
13
Szkoła Podstawowa w Szczepidle 20500pkt
14
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 19780pkt
15
Szkoła Podstawowa nr 30 im. E. Zawidzkiej z oddziałami Gimnazjalnymi w Dąbrowie Górniczej 19720pkt
16
Szkoła Postawowa im.bł. s.Marty Wieckiej w Szczodrowie 17050pkt
17
Szkoła Podstawowa nr 20 w Sosnowcu 16850pkt
18
Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach 16725pkt
19
Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej 16140pkt
20
Katolicka Szkoła Podstawowa w Oleśnicy 16040pkt
21
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie 15990pkt
22
Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu 14830pkt
23
Zespół Szkół Łączności w Poznaniu 14150pkt
24
Zespół Szkół im.Janusza Korczaka w Laskowej 14080pkt
25
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach 12910pkt
26
Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie 12100pkt
27
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciemnej 11950pkt
28
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Łapanowie 11840pkt
29
Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF w Bytomiu 11760pkt
30
Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Buku 11500pkt
31
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie 11380pkt
32
Gimnazjum nr 1 im. J. Dormana w Będzinie 10640pkt
33
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu 10500pkt
34
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Dąbiu 10390pkt
35
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie 10150pkt
36
Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu 9520pkt
37
Zespół Szkół w Białobrzegach 9000pkt
38
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole 8780pkt
39
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie 8500pkt
40
Szkoła Podstawowa w Buku 8500pkt
41
Zespół Szkół nr 1 w Limanowej 8450pkt
42
Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łomnicy – Zdroju 7980pkt
43
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach 7600pkt
44
Szkoła Podstawowa 33 w Sosnowcu 7500pkt
45
IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu 7500pkt
46
Szkoła Branżowa w Bytowie 7330pkt
47
Szkoła Podstawowa w Białobrzegach 7195pkt
48
SP w Jangrocie 7158pkt
49
Szkoła Podstawowa w Gębicach 7155pkt
50
Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie 7080pkt
51
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Załuczu 7000pkt
52
Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie 6710pkt
53
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach 6400pkt
54
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 6265pkt
55
Szkoła Podstawowa im. Ks.Jana Twardowskiego w Chudku 6250pkt
56
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą 6170pkt
57
Szkoła Podstawowa w Przybradzu 6145pkt
58
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Krasnem 6000pkt
59
Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie 6000pkt
60
Szkoła Podstawowa nr 36 w Sosnowcu 6000pkt
61
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piekarach 5240pkt
62
Szkoła Podstawowa w Rudzie - Hucie im.por.Zbigniewa Twardego ps.Trzask 5200pkt
63
Gimnazjum nr 5 w Studzionce 5200pkt
64
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące 5100pkt
65
Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu 5020pkt
66
Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Dylewie 5000pkt
67
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej 4900pkt
68
Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 4860pkt
69
Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem 4800pkt
70
Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie 4800pkt
71
Szkoła Podstawowa nr im. Stanisława Staszica w Kozach 4770pkt
72
Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Marii Konopnickiej w Słupnie 4750pkt
73
Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem 4720pkt
74
Słoneczne Przedszkole Językowe w Bytowie 4570pkt
75
Gimnazjum w Pliszczynie 4500pkt
76
Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zalesiu 4040pkt
77
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.ks.prof.J.Tischnera w Tarnowie 3800pkt
78
Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu 3750pkt
79
Zespół Szkół w Ostrówku 3740pkt
80
Zespół Szkół w Korczynie 3650pkt
81
Szkoła Podstawowa im. St. Marusarza w Wojciechowie 3600pkt
82
Szkoła Podstawowa 19 w Sosnowcu 3600pkt
83
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Brzezinach 3600pkt
84
Szkoła Podstawowa nr 60 w Poznaniu 3580pkt
85
Szkoła Podstawowa nr 23 Bielsko - Biała 3300pkt
86
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Zbigniewa Herberta 3223pkt
87
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach 3180pkt
88
Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej 3100pkt
89
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w Lublinie 3100pkt
90
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Chorzowa 3060pkt
91
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie 3045pkt
92
Szkoła Podstawowa 59 w Poznaniu 3000pkt
93
Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej 3000pkt
94
Szkoła Podstawowa nr 26 w Dąbrowie Górniczej 3000pkt
95
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach 3000pkt
96
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im.E.Abramowskiego w Katowicach 2950pkt
97
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi w Kielcach 2900pkt
98
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach 2890pkt
99
Zespół Szkół w Maliniu 2865pkt
100
Zespół Placówek Oświatowych w Węglówce 2840pkt
101
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu 2780pkt
102
Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Buku 2750pkt
103
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie 2620pkt
104
Przedszkole "Małe Talenty" w Luboniu 2500pkt
105
Zespół Szkół nr 1 im.H.Sienkiewicza w Łukowie 2480pkt
106
Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie 2400pkt
107
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu 2000pkt
108
Katolickia Szkoła Podstawowa Ruchu Światło - Życie im. ks. F. Blachnickiego 2000pkt
109
Szkoła Podstawowa nr 2 w Augustowie 2000pkt
110
Przedszkole Miejskie nr 51 w Sosnowcu 2000pkt
111
Szkoła Podstawowa w Robuniu 2000pkt
112
Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie 2000pkt
113
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 52 w Krakowie 2000pkt
114
Zespół Szkół Publicznych w Bodzechowie 2000pkt
115
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 2000pkt
116
Szkoła Podstawowa nr 8 we Wrocławiu 2000pkt
117
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 5 w Krakowie 2000pkt
118
Szkoła Podstawowa nr 2 w Niechobrzu 2000pkt
119
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych 2000pkt
120
Przedszkole "Słoneczne Stacyjkowo" w Bytowie 2000pkt
121
Samorządowe Przedszkole w Ostrówku 2000pkt
122
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze 2000pkt
123
Publiczna Szkoła Podstawowa w Ostrowcu Świętokrzyskim 2000pkt
124
Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 w Krakowie 2000pkt
125
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Dąbrowie Górniczej 2000pkt
126
Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich 2000pkt
127
Zespół Szkół w Ostrorogu 2000pkt
128
Szkoła Podstawowa w Wadowicach Dolnych 2000pkt
129
Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Mierzęcicach 2000pkt
130
Szkoła Policealna Fabryka Absolwentów w Lublinie 2000pkt
131
Gimnazjum w Imielinie 2000pkt
132
Szkoła Podstawowa w Makowiskach 2000pkt
133
Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu 2000pkt
134
Przedszkole nr 6 w Zielonej Górze 2000pkt
135
Przedszkole nr 6 w Krasnymstawie 2000pkt
136
Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Krakowie 2000pkt
137
Zespół Szkół nr 5 w Korbielowie 2000pkt
138
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 2000pkt
139
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Błędowej Zgłobieńskiej 2000pkt
140
Szkoła Podstawowa w Białobieli 2000pkt
141
I Liceum Ogólnokształcące w Limanowej 2000pkt
142
Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" we Wrocławiu 2000pkt
143
Szkoła Podstawowa im. W. S. Reymonta w Koziebrodach 2000pkt
144
Szkoła Podstawowa w Wiercinach 2000pkt
145
Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Augustianek w Krakowie 2000pkt
146
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy 2000pkt
147
Szkoła Podstawowa im.ks.St. Słotwińskiego w Kamieniu 2000pkt
148
Szkola Podstawowa w Nieledwi 2000pkt
149
ZSPiP Filipowice 2000pkt
150
Zespół Szkół w Strzegocicach 2000pkt
151
Szkoła Podstawowa w Chmielniku 2000pkt
152
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Krakowie 2000pkt
153
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu 2000pkt
154
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach 2000pkt
155
test 2000pkt
156
Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Fregata" w Gdańsku 2000pkt
157
Szkoła Podstawowa w Kłodnem 2000pkt
158
Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie 2000pkt
159
Gimnazjum nr 54 w Poznaniu 2000pkt
160
Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich 2000pkt
161
Idel Idel 2000pkt
162
Szkoła Podstawowa w Pliszczynie 2000pkt
163
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kleszczowie 2000pkt
164
Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w Krakowie 2000pkt
165
Szkoła Podstawowa nr 41 w Bydgoszczy 2000pkt
166
Szkoła podstawowa im.por.Stefana Rysmanna w Bronikowie 2000pkt
167
VII LO im. M. Konopnickiej w Lublinie 2000pkt
168
Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowie 2000pkt
169
Szkoła Podstawowa nr 31 w Zabrzu 2000pkt
170
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Noskowie 2000pkt
171
Gimnazjum w Buku 2000pkt
172
Gimnazjum w Niepołomicach 2000pkt
173
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Boruszowicach 2000pkt
174
Szkoła Podstawowa im. Św.Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim 2000pkt
175
Szkoła Podstawowa w Wiercinach 2000pkt
176
Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy 2000pkt
177
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sulechowie 2000pkt
178
Przedszkole Sióstr Rodziny Maryi w Ostrowcu Świętokrzyskim   2000pkt
179
Karolina Mankiewicz 2000pkt
180
Przedszkole nr 1 w Sławnie 2000pkt
181
Przedszkole nr 13 w Poznaniu 2000pkt
182
Maciej 2000pkt
183
Miejskie Gimnazjum im. ST. DULEWICZA w Darłowie 2000pkt
184
Zespół Szkół w Borkach 2000pkt
185
Szkoła Podstawowa w Maniowie 2000pkt
186
Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach 2000pkt
187
Przedszkole nr 127 w Poznaniu 2000pkt
188
Szkoła Podstawowa w Krzu 2000pkt
189
IX LO im.Józefa Piłsudskiego w Gdyni 2000pkt
190
Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce 2000pkt
191
Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego w Bolesławcu 2000pkt
192
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Poznaniu 2000pkt
193
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokolnikach 2000pkt
194
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 4 w Mysłowicach 2000pkt
195
Szkoła Podstawowa nr 39 im. Bartosza Głowackiego w Krakowie 2000pkt
196
Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu 2000pkt
197
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubiniu 2000pkt
198
Zespół Placówek Oświatowych w Rusocicach 2000pkt
199
Zespół Szkół im. ks. St. Brzóski w Zalesiu 2000pkt
200
Przedszkole "Miś Puchatek” w Bytowie 2000pkt
201
Szkoła Podstawowa nr 4 w Ełku 2000pkt
202
Szkoła Podstawowa nr 24 w Krakowie 2000pkt
203
Szkoła Podstawowa w Wierzchach 2000pkt
204
Szkoła Podstawowa nr 107 w Warszawie 2000pkt
205
Przedszkole Samorządowe nr 3 w Kruszwicy 2000pkt
206
I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej 2000pkt
207
IX LO im. M. Kopernika w Lublinie 2000pkt
208
Szkoła Podstawowa nr 18 w Kaliszu 2000pkt
209
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gójsku 2000pkt
210
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Tychach 2000pkt
211
Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej 2000pkt
212
Szkoła Podstawowa w Izbiskach 2000pkt
213
Zespół Szkół Technicznych w Mielcu 2000pkt
214
SP nr 45 im Pauli Montal Sióstr Pijarek w Krakowie 2000pkt
215
Gimnazjum nr 164 w Warszawie 2000pkt
216
Szkoła Podstawowa nr 1 w Węgorzewie 2000pkt
217
Przedszkole Nr 41 Sióstr Augustianek 2000pkt
218
Szkoła Podstawowa w Łukowicy 2000pkt
219
[email protected] 2000pkt
220
Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie 2000pkt
221
I Liceum Ogólnokształcące w Koninie 2000pkt
222
Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy 2000pkt
223
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku 2000pkt
224
Szkoła Podstawowa w Stawku 2000pkt
1
SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Jarosławiu 68740pkt
2
Zespół Szkół i Przedszkole w Pustkowie Osiedlu 36800pkt
3
Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie 27810pkt
4
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce 24960pkt
5
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie 19760pkt
6
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 19420pkt
7
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 17780pkt
8
Szkoła Podstawowa w Szczepidle 15500pkt
9
Szkoła Podstawowa nr 20 w Sosnowcu 14850pkt
10
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciemnej 9950pkt
11
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu 8500pkt
12
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Łapanowie 7700pkt
13
Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej 7340pkt
14
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora H. Sucharskiego w Bytowie 6800pkt
15
Zespół Szkół nr 1 w Limanowej 6450pkt
16
Szkoła Postawowa im.bł. s.Marty Wieckiej w Szczodrowie 6009pkt
17
Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łomnicy – Zdroju 5700pkt
18
Szkoła Podstawowa 33 w Sosnowcu 5500pkt
19
IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu 5500pkt
20
Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu 5070pkt
21
Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie 4710pkt
22
Szkoła Podstawowa w Gębicach 4530pkt
23
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 4265pkt
24
Szkoła Podstawowa im. Ks.Jana Twardowskiego w Chudku 4250pkt
25
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą 4170pkt
26
Szkoła Podstawowa w Przybradzu 4145pkt
27
Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie 4100pkt
28
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Krasnem 4000pkt
29
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie 4000pkt
30
Zespół Szkół w Łaziskach Górnych 3520pkt
31
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach 3400pkt
32
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piekarach 3240pkt
33
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Zbigniewa Herberta 3223pkt
34
Szkoła Podstawowa w Rudzie - Hucie im.por.Zbigniewa Twardego ps.Trzask 3200pkt
35
Gimnazjum nr 1 im. J. Dormana w Będzinie 3140pkt
36
Szkoła Podstawowa w Buku 3080pkt
37
Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Dylewie 3000pkt
38
Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 2860pkt
39
Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem 2800pkt
40
Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Marii Konopnickiej w Słupnie 2750pkt
41
Szkoła Podstawowa w Toporzysku 2300pkt
42
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Załuczu 2000pkt
43
Szkoła Podstawowa nr im. Stanisława Staszica w Kozach 1890pkt
44
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Dąbiu 1855pkt
45
Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu 1750pkt
46
Szkoła Branżowa w Bytowie 1650pkt
47
Szkoła Podstawowa nr 26 w Dąbrowie Górniczej 1000pkt
48
Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Buku 750pkt
49
Słoneczne Przedszkole Językowe w Bytowie 750pkt
50
Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach 500pkt
51
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki w Łukowie 500pkt
52
Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Buku 500pkt
53
Szkoła Podstawowa w Dusznikach 500pkt
54
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.ks.prof.J.Tischnera w Tarnowie 500pkt
55
Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie 500pkt
56
Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie 500pkt
57
Szkoła Podstawowa nr 30 im. E. Zawidzkiej z oddziałami Gimnazjalnymi w Dąbrowie Górniczej 500pkt
58
Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie 500pkt
59
Zespół Szkół w Białobrzegach 500pkt
60
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie 500pkt
61
Zespół Szkół im.Janusza Korczaka w Laskowej 500pkt
62
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole 80pkt