Ranking

pełny ranking
ostatni kwartał
ostatni miesiąc
1
Szkoła Podstawowa w Dusznikach 71507pkt
2
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 25835pkt
3
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie 19440pkt
4
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie 17810pkt
5
Szkoła Podstawowa w Pliszczynie 14375pkt
6
Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Buku 12710pkt
7
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy 8400pkt
8
Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie 7925pkt
9
Gimnazjum nr 2 w Bytowie 7700pkt
10
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora H. Sucharskiego w Bytowie 7600pkt
11
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 7104pkt
12
Zespół Szkół w Ostrówku 6720pkt
13
Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej 5950pkt
14
Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu 5453pkt
15
Szkoła Podstawowa w Szczepidle 5070pkt
16
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w Lublinie 4720pkt
17
Przedszkole "Małe Talenty" w Luboniu 4443pkt
18
Słoneczne Przedszkole Językowe w Bytowie 4420pkt
19
Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich 4380pkt
20
Szkoła Podstawowa w Buku 4355pkt
21
Szkoła Podstawowa nr 23 Bielsko - Biała 4000pkt
22
Przedszkole Nr 41 Sióstr Augustianek 3850pkt
23
Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie 3405pkt
24
Zespół Szkół Łączności w Poznaniu 3140pkt
25
Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu 3025pkt
26
Szkoła Podstawowa nr im. Stanisława Staszica w Kozach 2690pkt
27
Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Buku 2651pkt
28
Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy 2640pkt
29
Zespół Szkół w Łaziskach Górnych 2600pkt
30
Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Krakowie 2590pkt
31
I Liceum Ogólnokształcące w Koninie 2520pkt
32
Zespół Szkół w Maliniu 2490pkt
33
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 52 w Krakowie 2370pkt
34
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu 2290pkt
35
Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowie 2230pkt
36
Zespół Szkół nr 1 w Limanowej 2000pkt
37
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chełmie Śląskim 2000pkt
38
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu 2000pkt
39
Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Augustianek w Krakowie 2000pkt
40
Szkoła Podstawowa w Makowiskach 2000pkt
41
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach 2000pkt
42
Zespół Szkół w Białobrzegach 2000pkt
43
Zespół Szkół Publicznych w Bodzechowie 2000pkt
44
Zespół Szkół im.Janusza Korczaka w Laskowej 2000pkt
45
Szkoła Podstawowa w Wadowicach Dolnych 2000pkt
46
Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze 2000pkt
47
Piotr Chmielecki 2000pkt
48
Szkoła Podstawowa w Izbiskach 2000pkt
49
Zespół Szkół Technicznych w Mielcu 2000pkt
50
Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy 2000pkt
51
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im.E.Abramowskiego w Katowicach 2000pkt
52
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach 2000pkt
53
Katolickie Gimnazjum Ruchu Światło-Życie w Krakowie 2000pkt
54
Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie 2000pkt
55
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku 2000pkt
56
Kinga Rybarczyk 2000pkt
57
Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie 2000pkt
58
Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w Krakowie 2000pkt
59
Zespół Szkół w Ostrorogu 2000pkt
60
Szkoła Podstawowa w Chmielniku 2000pkt
61
szkoła próbna 2000pkt
62
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 2000pkt
63
Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej 2000pkt
64
Idel Idel 2000pkt
65
Szkoła Podstawowa w Gębicach 2000pkt
66
Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Fregata" w Gdańsku 2000pkt
67
Gimnazjum w Buku 2000pkt
68
Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej 2000pkt
69
Szkoła Podstawowa im. W. S. Reymonta w Koziebrodach 2000pkt
70
Szkoła Podstawowa w Maniowie 2000pkt
71
ZSPiP Filipowice 2000pkt
72
Przedszkole Sióstr Rodziny Maryi w Ostrowcu Świętokrzyskim   2000pkt
73
Szkoła Podstawowa nr 2 w Augustowie 2000pkt
74
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu 2000pkt
75
Przedszkole nr 127 w Poznaniu 2000pkt
76
Samorządowe Przedszkole w Ostrówku 2000pkt
77
Zespół Placówek Oświatowych w Węglówce 2000pkt
78
Szkoła Podstawowa w Krzu 2000pkt
79
Piotr Jopek 2000pkt
80
Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łomnicy – Zdroju 2000pkt
81
Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej 2000pkt
82
Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy 2000pkt
83
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Noskowie 2000pkt
84
Zespół Szkół i Przedszkole w Pustkowie Osiedlu 2000pkt
85
Gimnazjum w Pliszczynie 2000pkt
86
Zespół Szkół w Korczynie 2000pkt
87
Karolina Mankiewicz 2000pkt
88
Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie 2000pkt
89
Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" we Wrocławiu 2000pkt
90
Przedszkole nr 1 w Sławnie 2000pkt
91
Szkoła Podstawowa w Łukowicy 2000pkt
92
Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi w Kielcach 2000pkt
93
Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Chorzowa 2000pkt
94
Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie 2000pkt
95
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łące 1390pkt
96
Szkoła Podstawowa w Robuniu 1200pkt
97
Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie 1115pkt
98
Przedszkole "Miś Puchatek” w Bytowie 1050pkt
99
Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu 980pkt
100
Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu 950pkt
101
Gimnazjum nr 5 w Studzionce 810pkt
102
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Tychach 760pkt
103
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie 720pkt
104
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich 700pkt
105
Zespół Szkół nr 1 im.H.Sienkiewicza w Łukowie 275pkt
1
Szkoła Podstawowa w Dusznikach 69197pkt
2
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 23835pkt
3
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie 19440pkt
4
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora H. Sucharskiego w Bytowie 6400pkt
5
Zespół Szkół w Ostrówku 4720pkt
6
Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie 4075pkt
7
Zespół Szkół Łączności w Poznaniu 3140pkt
8
Szkoła Podstawowa w Szczepidle 3070pkt
9
Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej 2790pkt
10
Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w Lublinie 2720pkt
11
Gimnazjum nr 2 w Bytowie 2700pkt
12
Przedszkole "Małe Talenty" w Luboniu 2443pkt
13
Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich 2380pkt
14
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu 2290pkt
15
Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu 2105pkt
16
Szkoła Podstawowa w Buku 1545pkt
17
Szkoła Podstawowa w Robuniu 1200pkt
18
Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie 1115pkt
19
Przedszkole "Miś Puchatek” w Bytowie 1050pkt
20
Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu 1025pkt
21
Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu 950pkt
22
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Tychach 760pkt
23
Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie 755pkt
24
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich 700pkt
25
Szkoła Podstawowa nr im. Stanisława Staszica w Kozach 690pkt
26
Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Buku 651pkt
27
Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy 640pkt
28
Zespół Szkół w Łaziskach Górnych 600pkt
29
I Liceum Ogólnokształcące w Koninie 520pkt
30
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie 500pkt
31
Słoneczne Przedszkole Językowe w Bytowie 420pkt