Najnowsze darownizy

  data darowizna waga punkty
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 19.06.2019 odzież używana 69kg 3450 pkt
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciemnej 19.06.2019 srebro 120g 7200 pkt
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciemnej 19.06.2019 bonus za segregację monet 5kg 500 pkt
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciemnej 19.06.2019 dobre monety 5kg 2000 pkt
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciemnej 19.06.2019 klocki LEGO 500g 250 pkt
Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Marii Konopnickiej w Słupnie 19.06.2019 bonus za segregację monet 5.5kg 550 pkt
Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Marii Konopnickiej w Słupnie 19.06.2019 dobre monety 5.5kg 2200 pkt
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Zbigniewa Herberta 18.06.2019 dobre monety 1kg 400 pkt
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Zbigniewa Herberta 18.06.2019 baterie 2.5kg 75 pkt
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Zbigniewa Herberta 18.06.2019 płyty cd/dvd 200g 3 pkt
Szkoła Podstawowa w Toporzysku 18.06.2019 puszki 6kg 1800 pkt
Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Dylewie 18.06.2019 bonus za segregację monet 6kg 600 pkt
Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Dylewie 18.06.2019 dobre monety 6kg 2400 pkt
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piekarach 17.06.2019 srebro 24g 1440 pkt
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole 17.06.2019 dobre monety 200g 80 pkt
Zespół Szkół nr 1 w Limanowej 17.06.2019 bonus za segregację monet 500g 50 pkt
Zespół Szkół nr 1 w Limanowej 17.06.2019 dobre monety 1kg 400 pkt
Zespół Szkół nr 1 w Limanowej 17.06.2019 telefony komórkowe 6kg 6000 pkt
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce 17.06.2019 srebro 416g 24960 pkt
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie 17.06.2019 bonus za segregację monet 8kg 800 pkt
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie 17.06.2019 dobre monety 8kg 3200 pkt
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach 17.06.2019 dobre monety 6kg 2400 pkt
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach 17.06.2019 telefony komórkowe 1kg 1000 pkt
Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łomnicy – Zdroju 17.06.2019 dobre monety - wymiana banknotów 1.5kg 900 pkt
Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łomnicy – Zdroju 14.06.2019 srebro 30g 1800 pkt
Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łomnicy – Zdroju 14.06.2019 bonus za segregację monet 6kg 600 pkt
Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łomnicy – Zdroju 14.06.2019 dobre monety 6kg 2400 pkt
Szkoła Postawowa im.bł. s.Marty Wieckiej w Szczodrowie 14.06.2019 dobre monety 15kg 6000 pkt
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Zbigniewa Herberta 14.06.2019 makulatura 93kg 1395 pkt
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 14.06.2019 dobre monety 7kg 2800 pkt
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 14.06.2019 płyty cd/dvd 3kg 45 pkt
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 14.06.2019 baterie 14kg 420 pkt
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie 14.06.2019 telefony komórkowe 1kg 1000 pkt
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Zbigniewa Herberta 14.06.2019 makulatura 10kg 150 pkt
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Zbigniewa Herberta 14.06.2019 dobre monety 1kg 400 pkt
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora H. Sucharskiego w Bytowie 14.06.2019 płyty cd/dvd 40kg 600 pkt
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora H. Sucharskiego w Bytowie 14.06.2019 baterie 190kg 5700 pkt
Szkoła Branżowa w Bytowie 14.06.2019 baterie 55kg 1650 pkt
Słoneczne Przedszkole Językowe w Bytowie 14.06.2019 baterie 25kg 750 pkt
Szkoła Podstawowa w Buku 07.06.2019 baterie 25kg 750 pkt
Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 07.06.2019 baterie 13kg 390 pkt
Szkoła Postawowa im.bł. s.Marty Wieckiej w Szczodrowie 06.06.2019 płyty cd/dvd 600g 9 pkt
SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Jarosławiu 05.06.2019 złoto 12g 36000 pkt
SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Jarosławiu 05.06.2019 srebro 504g 30240 pkt
SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Jarosławiu 05.06.2019 bonus za segregację monet 5kg 500 pkt
SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Jarosławiu 05.06.2019 dobre monety 5kg 2000 pkt
Szkoła Podstawowa nr 45 im. Zbigniewa Herberta 05.06.2019 dobre monety 2kg 800 pkt
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 03.06.2019 płyty cd/dvd 40kg 600 pkt
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 03.06.2019 baterie 117kg 3510 pkt
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu 29.05.2019 bonus za segregację monet 17kg 1700 pkt
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu 29.05.2019 dobre monety 17kg 6800 pkt
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Krasnem 29.05.2019 bonus za segregację monet 8kg 800 pkt
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Krasnem 29.05.2019 dobre monety 8kg 3200 pkt
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie 28.05.2019 bonus za segregację monet 36kg 3600 pkt
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie 28.05.2019 dobre monety 36kg 14400 pkt
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie 28.05.2019 baterie 42kg 1260 pkt
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 27.05.2019 odzież używana 66kg 1980 pkt
Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 24.05.2019 baterie 9kg 270 pkt
Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 24.05.2019 klocki LEGO 1kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 24.05.2019 telefony komórkowe 500g 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie 24.05.2019 dobre monety 3kg 1200 pkt
Szkoła Podstawowa w Przybradzu 24.05.2019 dobre monety 4kg 1600 pkt
Szkoła Podstawowa w Przybradzu 24.05.2019 telefony komórkowe 2.5kg 2500 pkt
Szkoła Podstawowa w Przybradzu 24.05.2019 płyty cd/dvd 3kg 45 pkt
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 24.05.2019 odzież używana 99kg 2970 pkt
Szkoła Podstawowa im. Ks.Jana Twardowskiego w Chudku 21.05.2019 bonus za segregację monet 8.5kg 850 pkt
Szkoła Podstawowa im. Ks.Jana Twardowskiego w Chudku 21.05.2019 dobre monety 8.5kg 3400 pkt
Szkoła Podstawowa w Rudzie - Hucie im.por.Zbigniewa Twardego ps.Trzask 16.05.2019 dobre monety 8kg 3200 pkt
Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej 15.05.2019 srebro 14g 840 pkt
Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej 15.05.2019 bonus za segregację monet 9kg 900 pkt
Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej 15.05.2019 dobre monety 9kg 3600 pkt
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 15.05.2019 bonus za segregację monet 2kg 200 pkt
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 15.05.2019 dobre monety 2kg 800 pkt
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 14.05.2019 bonus za segregację monet 14kg 1400 pkt
Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej 14.05.2019 bonus za reportaż z akcji w szkole 1kg 2000 pkt
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach 13.05.2019 odzież używana 47kg 1410 pkt
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 13.05.2019 srebro 80g 4800 pkt
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 13.05.2019 dobre monety 14kg 7000 pkt
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 13.05.2019 telefony komórkowe 2.5kg 2500 pkt
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 13.05.2019 baterie 35kg 1050 pkt
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie 13.05.2019 płyty cd/dvd 2kg 30 pkt
Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie 13.05.2019 dobre monety - wymiana banknotów 3kg 1800 pkt
Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie 10.05.2019 złoto 1g 3200 pkt
Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie 10.05.2019 srebro 14g 810 pkt
Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie 10.05.2019 telefony komórkowe 3kg 3000 pkt
Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie 10.05.2019 bonus za segregację monet 27.5kg 2750 pkt
Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie 10.05.2019 dobre monety 27.5kg 13750 pkt
Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie 10.05.2019 nagroda - konkurs 1kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem 10.05.2019 nagroda - konkurs 1kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie 10.05.2019 nagroda - konkurs 1kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie 10.05.2019 nagroda - konkurs 1kg 500 pkt
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie 10.05.2019 nagroda - konkurs 1kg 500 pkt
Zespół Szkół im.Janusza Korczaka w Laskowej 10.05.2019 nagroda - konkurs 1kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 30 im. E. Zawidzkiej z oddziałami Gimnazjalnymi w Dąbrowie Górniczej 10.05.2019 nagroda - konkurs 1kg 500 pkt
Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie 10.05.2019 nagroda - konkurs 1kg 500 pkt
Zespół Szkół i Przedszkole w Pustkowie Osiedlu 10.05.2019 nagroda - konkurs 1kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa w Szczepidle 10.05.2019 nagroda - konkurs 1kg 500 pkt
Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu 10.05.2019 nagroda - konkurs 1kg 500 pkt
IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu 10.05.2019 nagroda - konkurs 1kg 500 pkt
Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Buku 10.05.2019 nagroda - konkurs 1kg 500 pkt