Lista darczyńców

Szkoły i przedszkola uczestniczące w "Szkole z misją".

Województwo warmińsko-mazurskie:

  1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu

Województwo kujawsko-pomorskie:

  1. Szkoła Podstawowa w Gębicach

  1. Szkoła Podstawowa nr 26
  2. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5
  3. Szkoła Postawowa im.bł. s.Marty Wieckiej.
  4. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  5. Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu
  6. Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu
  7. Katolicka Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
  8. Szkoła Podstawowa 19 w Sosnowcu
  9. Przedszkole Miejskie nr 51 w Sosnowcu
  10. Szkoła Podstawowa w Rusocicach
  11. Szkoła Podstawowa im.ks.St. Słotwińskiego w Kamieniu
  12. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Dąbiu
  13. Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie
  14. IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu
  15. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach
  16. SP w Jangrocie
  17. Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach
  18. I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
  19. Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Mierzęcicach
  20. Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej
  21. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą
  22. Szkoła Podstawowa nr 2 w Niechobrzu
  23. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach
  24. Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego w Bolesławcu
  25. SP Łapanów
  26. Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF w Bytomiu
  27. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie
  28. Szkoła Podstawowa w Stawku
  29. Szkoła Podstawowa w Wiercinach
  30. Przedszkole nr 13 w Poznaniu
  31. SP nr 45 im Pauli Montal Sióstr Pijarek w Krakowie
  32. Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu
  33. Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu
  34. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora H. Sucharskiego w Bytowie
  35. Publiczna Szkoła Podstawowa w Ostrowcu Świętokrzyskim
  36. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole
  37. Szkoła Podstawowa nr 39 im. Bartosza Głowackiego w Krakowie
  38. Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Buku
  39. Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie
  40. IX LO im.Józefa Piłsudskiego w Gdyni
  41. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu
  42. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy
  43. Zespół Szkół Łączności w Poznaniu
  44. Przedszkole Nr 41 Sióstr Augustianek
  45. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie
  46. Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie
  47. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Tychach
  48. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie
  49. Szkoła podstawowa im.por.Stefana Rysmanna w Bronikowie
  50. Zespół Szkół w Maliniu
  51. Zespół Szkół w Ostrorogu
  52. Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  53. Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Buku
  54. Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie
  55. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu
  56. Szkoła Podstawowa nr im. Stanisława Staszica w Kozach
  57. Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie
  58. ZSPiP Filipowice
  59. Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi w Kielcach
  60. Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
  61. Szkoła Podstawowa im. W. S. Reymonta w Koziebrodach
  62. Szkoła Podstawowa w Szczepidle
  63. Szkoła Podstawowa w Gębicach
  64. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Noskowie
  65. Zespół Szkół im.Janusza Korczaka w Laskowej
  66. Szkoła Podstawowa w Makowiskach
  67. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie
  68. Samorządowe Przedszkole w Ostrówku
  69. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chełmie Śląskim
  70. Zespół Szkół w Ostrówku
  71. Szkoła Podstawowa nr 2 w Augustowie
  72. Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie
  73. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach
  74. Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  75. Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" we Wrocławiu
  76. Słoneczne Przedszkole Językowe w Bytowie
  77. Szkoła Podstawowa w Izbiskach
  78. Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Krakowie
  79. Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowie
  80. Gimnazjum w Pliszczynie
  81. Szkoła Podstawowa w Wadowicach Dolnych
  82. Szkoła Podstawowa w Pliszczynie
  83. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w Lublinie
  84. Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej
  85. Zespół Szkół w Białobrzegach
  86. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach
  87. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 52 w Krakowie
  88. Zespół Placówek Oświatowych w Węglówce
  89. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
  90. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku
  91. Szkoła Podstawowa w Buku
  92. Przedszkole nr 1 w Sławnie
  93. Zespół Szkół Technicznych w Mielcu
  94. Szkoła Podstawowa nr 23 Bielsko - Biała
  95. Gimnazjum w Buku
  96. Zespół Szkół w Korczynie
  97. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze
  98. Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej
  99. Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy
  100. Zespół Szkół Publicznych w Bodzechowie
  101. Szkoła Podstawowa w Chmielniku
  102. Szkoła Podstawowa w Krzu
  103. Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej
  104. Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Augustianek w Krakowie
  105. Zespół Szkół nr 1 im.H.Sienkiewicza w Łukowie
  106. Szkoła Podstawowa w Robuniu
  107. Szkoła Podstawowa w Dusznikach
  108. Przedszkole nr 127 w Poznaniu
  109. I Liceum Ogólnokształcące w Koninie
  110. Przedszkole "Małe Talenty" w Luboniu
  111. Przedszkole Sióstr Rodziny Maryi w Ostrowcu Świętokrzyskim  
  112. Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Chorzowa
  113. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im.E.Abramowskiego w Katowicach
  114. Zespół Szkół w Łaziskach Górnych
  115. Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie
  116. Gimnazjum nr 2 w Bytowie
  117. Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Fregata" w Gdańsku
  118. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokolnikach
  119. Zespół Szkół i Przedszkole w Pustkowie Osiedlu
  120. Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie
  121. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
  122. Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łomnicy – Zdroju
  123. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
  124. Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w Krakowie
  125. Zespół Szkół nr 1 w Limanowej
  126. Katolickie Gimnazjum Ruchu Światło-Życie w Krakowie
  127. Szkoła Podstawowa w Maniowie
  128. Szkoła Podstawowa w Łukowicy
  129. Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy
  130. Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej
  131. Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu