Lista darczyńców

Szkoły i przedszkola uczestniczące w "Szkole z misją".

Województwo warmińsko-mazurskie:

  1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu

Województwo kujawsko-pomorskie:

  1. Szkoła Podstawowa w Gębicach

  1. I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Mierzęcicach
  3. Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej
  4. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą
  5. Szkoła Podstawowa nr 2 w Niechobrzu
  6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach
  7. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich
  8. Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego w Bolesławcu
  9. SP Łapanów
  10. Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF w Bytomiu
  11. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie
  12. Szkoła Podstawowa w Stawku
  13. Szkoła Podstawowa w Wiercinach
  14. Przedszkole nr 13 w Poznaniu
  15. SP nr 45 im Pauli Montal Sióstr Pijarek w Krakowie
  16. Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu
  17. Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu
  18. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora H. Sucharskiego w Bytowie
  19. Publiczna Szkoła Podstawowa w Ostrowcu Świętokrzyskim
  20. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole
  21. Szkoła Podstawowa nr 39 im. Bartosza Głowackiego w Krakowie
  22. Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Buku
  23. Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie
  24. IX LO im.Józefa Piłsudskiego w Gdyni
  25. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu
  26. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy
  27. Zespół Szkół Łączności w Poznaniu
  28. Przedszkole Nr 41 Sióstr Augustianek
  29. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie
  30. Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie
  31. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Tychach
  32. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie
  33. Szkoła podstawowa im.por.Stefana Rysmanna w Bronikowie
  34. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie
  35. Zespół Szkół w Maliniu
  36. Zespół Szkół w Ostrorogu
  37. Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  38. Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Buku
  39. Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie
  40. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu
  41. Szkoła Podstawowa nr im. Stanisława Staszica w Kozach
  42. Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie
  43. ZSPiP Filipowice
  44. Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi w Kielcach
  45. Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
  46. Szkoła Podstawowa im. W. S. Reymonta w Koziebrodach
  47. Szkoła Podstawowa w Szczepidle
  48. Szkoła Podstawowa w Gębicach
  49. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Noskowie
  50. Zespół Szkół im.Janusza Korczaka w Laskowej
  51. Szkoła Podstawowa w Makowiskach
  52. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie
  53. Samorządowe Przedszkole w Ostrówku
  54. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chełmie Śląskim
  55. Zespół Szkół w Ostrówku
  56. Szkoła Podstawowa nr 2 w Augustowie
  57. Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie
  58. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach
  59. Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  60. Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" we Wrocławiu
  61. Słoneczne Przedszkole Językowe w Bytowie
  62. Szkoła Podstawowa w Izbiskach
  63. Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Krakowie
  64. Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowie
  65. Gimnazjum w Pliszczynie
  66. Szkoła Podstawowa w Wadowicach Dolnych
  67. Szkoła Podstawowa w Pliszczynie
  68. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w Lublinie
  69. Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej
  70. Zespół Szkół w Białobrzegach
  71. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach
  72. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 52 w Krakowie
  73. Zespół Placówek Oświatowych w Węglówce
  74. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
  75. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku
  76. Szkoła Podstawowa w Buku
  77. Przedszkole nr 1 w Sławnie
  78. Zespół Szkół Technicznych w Mielcu
  79. Szkoła Podstawowa nr 23 Bielsko - Biała
  80. Gimnazjum w Buku
  81. Zespół Szkół w Korczynie
  82. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze
  83. Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej
  84. Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy
  85. Zespół Szkół Publicznych w Bodzechowie
  86. Szkoła Podstawowa w Chmielniku
  87. Szkoła Podstawowa w Krzu
  88. Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej
  89. Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Augustianek w Krakowie
  90. Zespół Szkół nr 1 im.H.Sienkiewicza w Łukowie
  91. Szkoła Podstawowa w Robuniu
  92. Szkoła Podstawowa w Dusznikach
  93. Przedszkole nr 127 w Poznaniu
  94. I Liceum Ogólnokształcące w Koninie
  95. Przedszkole "Małe Talenty" w Luboniu
  96. Przedszkole Sióstr Rodziny Maryi w Ostrowcu Świętokrzyskim  
  97. Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Chorzowa
  98. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im.E.Abramowskiego w Katowicach
  99. Zespół Szkół w Łaziskach Górnych
  100. Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie
  101. Gimnazjum nr 2 w Bytowie
  102. Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Fregata" w Gdańsku
  103. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokolnikach
  104. Zespół Szkół i Przedszkole w Pustkowie Osiedlu
  105. Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie
  106. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
  107. Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łomnicy – Zdroju
  108. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
  109. Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w Krakowie
  110. Zespół Szkół nr 1 w Limanowej
  111. Katolickie Gimnazjum Ruchu Światło-Życie w Krakowie
  112. Szkoła Podstawowa w Maniowie
  113. Szkoła Podstawowa w Łukowicy
  114. Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy
  115. Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej
  116. Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu