Lista darczyńców

Szkoły i przedszkola uczestniczące w "Szkole z misją".

Województwo śląskie:

  1. Szkoła Podstawowa nr 20 w Sosnowcu
  2. Szkoła Podstawowa 33 w Sosnowcu
  3. Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu
  4. IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu
  5. Szkoła Podstawowa nr 36 w Sosnowcu
  6. Szkoła Podstawowa 19 w Sosnowcu
  7. Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu
  8. Przedszkole Miejskie nr 51 w Sosnowcu
  9. Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu
  10. Szkoła Podstawowa nr 30 im. E. Zawidzkiej z oddziałami Gimnazjalnymi w Dąbrowie Górniczej
  11. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Dąbrowie Górniczej
  12. Szkoła Podstawowa nr 26 w Dąbrowie Górniczej
  13. I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
  14. Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie
  15. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach
  16. Szkoła Podstawowa nr 23 Bielsko - Biała
  17. Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF w Bytomiu
  18. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Dąbiu
  19. Zespół Szkół w Łaziskach Górnych
  20. Szkoła Podstawowa nr im. Stanisława Staszica w Kozach
  21. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach
  22. Szkoła Podstawowa nr 31 w Zabrzu
  23. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Boruszowicach
  24. Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Chorzowa
  25. Gimnazjum nr 1 im. J. Dormana w Będzinie
  26. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im.E.Abramowskiego w Katowicach
  27. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Tychach
  28. Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Mierzęcicach
  29. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach
  30. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu
  31. Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach
  32. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu

Województwo warmińsko-mazurskie:

  1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu

Województwo małopolskie:

  1. Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie
  2. Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie
  3. SP nr 45 im Pauli Montal Sióstr Pijarek w Krakowie
  4. Szkoła Podstawowa nr 39 im. Bartosza Głowackiego w Krakowie
  5. Przedszkole Nr 41 Sióstr Augustianek
  6. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 52 w Krakowie
  7. Katolickia Szkoła Podstawowa Ruchu Światło - Życie im. ks. F. Blachnickiego
  8. Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w Krakowie
  9. Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Augustianek w Krakowie
  10. Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Krakowie
  11. Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem
  12. Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem
  13. test
  14. Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
  15. Zespół Szkolno Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej
  16. Zespół Szkół nr 1 w Limanowej
  17. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.ks.prof.J.Tischnera w Tarnowie
  18. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce
  19. Zespół Placówek Oświatowych w Węglówce
  20. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach
  21. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
  22. Szkoła Podstawowa w Przybradzu
  23. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
  24. Szkoła Podstawowa im.ks.St. Słotwińskiego w Kamieniu
  25. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych
  26. Szkoła Podstawowa w Toporzysku
  27. ZSPiP Filipowice
  28. Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łomnicy – Zdroju
  29. SP im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce
  30. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zalesiu
  31. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Łapanowie
  32. Szkoła Podstawowa w Łukowicy
  33. SP w Jangrocie
  34. Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej
  35. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach
  36. Zespół Szkół im.Janusza Korczaka w Laskowej
  37. Szkoła Podstawowa w Maniowie

Województwo lubelskie:

  1. Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  2. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie
  3. Szkoła Podstawowa nr 45 im. Zbigniewa Herberta
  4. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie
  5. Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie
  6. Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie
  7. Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie
  8. IX LO im. M. Kopernika w Lublinie
  9. Szkoła Policealna Fabryka Absolwentów w Lublinie
  10. Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie
  11. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie
  12. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  13. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w Lublinie
  14. Zespół Szkół nr 1 im.H.Sienkiewicza w Łukowie
  15. Zespół Szkół im. ks. St. Brzóski w Zalesiu
  16. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki w Łukowie
  17. Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  18. Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej
  19. Szkoła Podstawowa w Stawku
  20. Szkola Podstawowa w Nieledwi
  21. Szkoła Podstawowa im. St. Marusarza w Wojciechowie
  22. Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej
  23. Szkoła Podstawowa w Rudzie - Hucie im.por.Zbigniewa Twardego ps.Trzask
  24. Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
  25. Szkoła podstawowa nr 3 im. P. Firleja w Lubartowie
  26. Szkoła Podstawowa w Pliszczynie
  27. Szkoła Podstawowa w Krzu
  28. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą
  29. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Załuczu
  30. Gimnazjum w Pliszczynie
  31. Szkoła Podstawowa w Chmielniku

  1. Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im.E.Abramowskiego w Katowicach
  2. Szkoła Podstawowa w Rudzie - Hucie im.por.Zbigniewa Twardego ps.Trzask
  3. Szkoła Podstawowa nr 20 w Sosnowcu
  4. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach
  5. Szkoła Podstawowa w Woli Zgłobieńskiej
  6. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Bełchatowie
  7. Szkoła Podstawowa w Buku
  8. Szkoła Podstawowa w Dusznikach
  9. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach
  10. Katolicka Szkoła Podstawowa w Oleśnicy
  11. Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce
  12. Szkoła Podstawowa w Toporzysku
  13. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Piekarach
  14. Szkoła Podstawowa nr 31 w Zabrzu
  15. Szkoła Podstawowa w Szczepidle
  16. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach
  17. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kraczkowej
  18. Szkoła Podstawowa im. St. Marusarza w Wojciechowie
  19. Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 9 w Bełchatowie
  20. Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie
  21. Zespół Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej
  22. Zespół Placówek Oświatowych w Węglówce
  23. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie
  24. Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im.ks.prof.J.Tischnera w Tarnowie
  25. Szkoła Podstawowa nr 45 im. Zbigniewa Herberta
  26. Szkoła Podstawowa 33 w Sosnowcu
  27. Zespół Szkół w Łaziskach Górnych
  28. Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem
  29. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Krasnem
  30. Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach
  31. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Psarach
  32. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich w Lublinie
  33. Zespół Szkolno Przedszkolny z Oddziałami Integracyjnymi w Przegini Duchownej
  34. Szkoła Podstawowa w Przybradzu
  35. SP im. Jana Kochanowskiego w Bęczarce
  36. Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi w Kielcach
  37. Szkoła Postawowa im.bł. s.Marty Wieckiej w Szczodrowie
  38. Szkoła podstawowa nr 3 im. P. Firleja w Lubartowie
  39. Szkoła Podstawowa nr 46 w Lublinie
  40. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubiniu
  41. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Łapanowie
  42. Szkoła Podstawowa nr 23 Bielsko - Biała
  43. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Józefowie nad Wisłą
  44. Szkoła Podstawowa nr 2 w Niechobrzu
  45. Szkoła Podstawowa nr 6 w Sosnowcu
  46. Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie
  47. IV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu
  48. Przedszkole Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Buku
  49. Miejskie Gimnazjum im. ST. DULEWICZA w Darłowie
  50. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Myślenicach
  51. Szkoła Podstawowa w Białobieli
  52. Szkoła Podstawowa nr im. Stanisława Staszica w Kozach
  53. Szkoła Podstawowa im. Św.Jana Pawła II w Łęgu Starościńskim
  54. Gimnazjum nr 1 im. J. Dormana w Będzinie
  55. Szkoła Podstawowa nr 1 w Warszawie
  56. Szkoła Podstawowa nr 18 w Kaliszu
  57. Szkoła Podstawowa nr 44 im. UNICEF w Bytomiu
  58. SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Jarosławiu
  59. Szkoła Branżowa w Bytowie
  60. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Majora H. Sucharskiego w Bytowie
  61. Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II w Kamieńcu
  62. Szkoła Podstawowa w Wierzchach
  63. Zespół Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Dylewie
  64. Szkoła Podstawowa im. Ks.Jana Twardowskiego w Chudku
  65. Zespół Szkół w Białobrzegach
  66. Szkoła Podstawowa nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie
  67. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Kole
  68. Szkoła Podstawowa nr 36 w Sosnowcu
  69. Szkoła Podstawowa w Gębicach
  70. Szkoła Podstawowa nr 8 we Wrocławiu
  71. Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce
  72. Szkola Podstawowa w Nieledwi
  73. Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Chorzowa
  74. Zespół Szkół w Ostrówku
  75. Szkoła Podstawowa w Stawku
  76. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sokolnikach
  77. Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych w Tarnowskich Górach
  78. Szkoła Podstawowa im. kard. S. Wyszyńskiego w Gródku nad Dunajcem
  79. Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Zalesiu
  80. SP w Jangrocie
  81. Szkoła Podstawowa nr 83 we Wrocławiu
  82. Szkoła Podstawowa nr 6 w Lublinie
  83. Szkoła Podstawowa nr 30 im. E. Zawidzkiej z oddziałami Gimnazjalnymi w Dąbrowie Górniczej
  84. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Sulechowie
  85. Szkoła Podstawowa nr 1 Im. Marii Konopnickiej w Słupnie
  86. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Ciemnej
  87. Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
  88. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Brzezinach
  89. IX LO im. M. Kopernika w Lublinie
  90. Zespół Szkół nr 1 im.H.Sienkiewicza w Łukowie
  91. Szkoła Podstawowa nr 36 im. H. Sienkiewicza w Krakowie
  92. Szkoła Podstawowa w Białobrzegach
  93. Szkoła Policealna Fabryka Absolwentów w Lublinie
  94. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
  95. Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Załuczu
  96. Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lublinie
  97. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Lipinach
  98. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kleszczowie
  99. Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Jana Brzechwy w Dopiewie
  100. Zespół Szkół im. ks. St. Brzóski w Zalesiu
  101. I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kosciuszki w Łukowie
  102. Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Dąbrowie Górniczej
  103. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Koszycach Małych
  104. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowie
  105. Zespół Szkół im.Janusza Korczaka w Laskowej
  106. test
  107. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Krzywoustego w Poznaniu
  108. Szkoła Podstawowa 59 w Poznaniu
  109. Szkoła Podstawowa nr 60 w Poznaniu
  110. Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich
  111. Szkoła Podstawowa im.ks.St. Słotwińskiego w Kamieniu
  112. Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu
  113. Szkoła Podstawowa 19 w Sosnowcu
  114. Zespół Szkół w Maliniu
  115. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pysznicy
  116. Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3 w Tychach
  117. Zespół Szkół nr 1 w Limanowej
  118. Szkoła Podstawowa nr 10 w Sosnowcu
  119. Gimnazjum w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym w Łomnicy – Zdroju
  120. Zespół Szkół Łączności w Poznaniu
  121. SP nr 45 im Pauli Montal Sióstr Pijarek w Krakowie
  122. Szkoła Podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Bojanowie
  123. Zespół Szkół Samorządowych w Dmosinie
  124. Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Błędowej Zgłobieńskiej
  125. Szkoła Podstawowa nr 39 im. Bartosza Głowackiego w Krakowie
  126. Zespół Szkolno- Przedszkolny w Boruszowicach
  127. Gimnazjum w Pliszczynie
  128. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie
  129. Szkoła Podstawowa nr 26 w Dąbrowie Górniczej
  130. Szkoła Podstawowa nr 6 w Czarkowie
  131. Przedszkole "Małe Talenty" w Luboniu
  132. I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
  133. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  134. Słoneczne Przedszkole Językowe w Bytowie
  135. Przedszkole nr 1 w Sławnie
  136. Przedszkole Nr 41 Sióstr Augustianek
  137. Przedszkole Miejskie nr 51 w Sosnowcu
  138. Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Dąbiu
  139. Szkoła Podstawowa nr 1 im. T. Kościuszki w Mierzęcicach
  140. Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej
  141. Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
  142. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Ornontowicach
  143. Przedszkole Niepubliczne im. Przyjaciół Kubusia Puchatka w Białej Podlaskiej
  144. Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Ks. Stanisława Konarskiego w Bolesławcu
  145. Szkoła Podstawowa w Robuniu
  146. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Malborku
  147. Szkoła Podstawowa w Wiercinach
  148. Przedszkole nr 13 w Poznaniu
  149. Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu
  150. Szkoła Podstawowa nr 42 w Sosnowcu
  151. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kornowacu
  152. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Skrzydła" w Lublinie
  153. Publiczna Szkoła Podstawowa w Ostrowcu Świętokrzyskim
  154. IX LO im.Józefa Piłsudskiego w Gdyni
  155. Szkoła podstawowa im.por.Stefana Rysmanna w Bronikowie
  156. Zespół Szkół w Ostrorogu
  157. Przedszkole im. Krasnala Hałabały w Buku
  158. Szkoła Podstawowa nr 11 im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu
  159. Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" we Wrocławiu
  160. Szkoła Podstawowa w Izbiskach
  161. Szkoła Podstawowa w Makowiskach
  162. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 52 w Krakowie
  163. Samorządowa Szkoła Podstawowa w Górze
  164. Szkoła Podstawowa w Wadowicach Dolnych
  165. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Noskowie
  166. ZSPiP Filipowice
  167. Niepubliczna Szkoła Podstawowa dla Chłopców "Fregata" w Gdańsku
  168. Szkoła Podstawowa w Krzu
  169. Katolickia Szkoła Podstawowa Ruchu Światło - Życie im. ks. F. Blachnickiego
  170. Szkoła Podstawowa w Pliszczynie
  171. Szkoła Podstawowa w Łukowicy
  172. Szkoła Podstawowa Sióstr Pijarek w Krakowie
  173. Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Sióstr Augustianek w Krakowie
  174. Zespół Szkół i Przedszkole w Pustkowie Osiedlu
  175. Zespół Szkół Publicznych w Łęknicy
  176. Szkoła Podstawowa im. W. S. Reymonta w Koziebrodach
  177. Przedszkole nr 127 w Poznaniu
  178. Zespół Szkół w Korczynie
  179. Gimnazjum w Buku
  180. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie
  181. Samorządowe Przedszkole w Ostrówku
  182. Szkoła Podstawowa nr 2 w Augustowie
  183. Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek w Krakowie
  184. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
  185. Publiczna Szkoła Podstawowa w Borkowie
  186. Przedszkole Publiczne nr 3 w Łęcznej
  187. Zespół Szkół Technicznych w Mielcu
  188. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu
  189. Zespół Szkół Publicznych w Bodzechowie
  190. Szkoła Podstawowa w Chmielniku
  191. I Liceum Ogólnokształcące w Koninie
  192. Przedszkole Sióstr Rodziny Maryi w Ostrowcu Świętokrzyskim  
  193. Szkoła Podstawowa w Maniowie